1999 Yılından bu yana “İNTERNET TEKNOLOJİLERİ YAZILIM ODAKLI” çalışma modelimiz ile müşterilerimizin kendilerini GÜVENde hissetmeleri için çalışıyoruz.

Çözümler

İletişim Adresleri

Aşağı Öveçler Mah, 1314 Cad. No:44/1, 06460 Çankaya, Ankara

Bitrix24 arşivleri - GLOBALNET Blog Sitesi GLOBALNET, LogMeIn, Bitrix24, Diji Teknoloji Haber, Makale, Duyurular

 • Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Nedir ?
  by globalnet on 20 Mayıs 2022 at 13:58

  Müşteri ilişkileri yönetimi nedir?  CRM, işletme sahiplerinin tüm iletişimleri kolayca takip etmelerine ve potansiyel müşterileri ve müşterileri ile ilişkilerini geliştirmelerine yardımcı olan bir yazılım sistemidir. CRM, birçok işletmenin müşteri verilerini izlemek için bir araya getirdiği çok sayıda elektronik tablo, veri tabanı ve uygulamanın yerini alır. Yönetim teorisi alanı, herhangi bir başarılı pazarlama çabasının arkasında birden … The post Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Nedir ? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • MS Outlook’u Bitrix24 Takvimine Bağlayın
  by globalnet on 16 Mayıs 2022 at 06:47

  Bitrix24, tüm sanal çalışma ortamınızı tek bir platformda yapılandırmakla ilgilidir. Bu nedenle, önemli bir şeyi kaçırmadığınızdan emin olmak için sahip olduğunuz her bir uygulamayı kontrol etmeniz gerekmez. Etkinliklerinizi ve toplantılarınızı Bitrix24 takviminde takip edin. Bitrix24 Takviminizi MS Outlook Takviminizle birkaç kolay adımda senkronize edin. Bitrix24 Takvimler’e gidin ve Takvimleri Eşitle’yi seçin (Google, Office 365, iCloud … The post MS Outlook’u Bitrix24 Takvimine Bağlayın appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • EN İYİ ZAMAN YÖNETİM ARACINIZ: Bitrix24
  by globalnet on 13 Mayıs 2022 at 08:03

  Bitrix24; çalışma saatlerini, planları,  görevleri ve daha çok fazlasını takip etmenizi sağlayan zaman yönetimi aracıdır. Her sürecin belirli bir hedef dâhilinde başlaması ve bitmesi gerekir. Tüm bunları takip etmek ve başarmak BİTRİX24 ile mümkündür. Çevrimiçi Saat Telefondan veya bilgisayarlarınızdan çalışanlarınızın çalışma günlerini başlatma, duraklatma ve bitirme işlemlerini yapabilir ve çalışanlarınızı yönetebilirsiniz. Bu, özellikle herkesin masa … The post EN İYİ ZAMAN YÖNETİM ARACINIZ: Bitrix24 appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • GLOBALNET Bitrix24’ün Onaylı Eğitim Sağlayıcısı Sertifikasını almaya hak kazandı
  by globalnet on 15 Nisan 2022 at 14:03

  Bitrix24 tarafından 2022 yılında başlatılan bir program ile dünya çapındaki Partnerlerini (ATP – Authorized Training Provider) Onaylı Eğitim Sağlayıcı programına davet etti. GLOBALNET, 5 yıldır Gold Patner ve Development Partneri olduğu Bitrix24’ün ATP programını başarı ile tamamlayarak “Onaylı Eğitim Sağlayıcı” Sertifikasını, GLOBALNET’in diğer sertifikalarının yanına ekledi. “İleri Kullanıcı” veya “Yönetici Eğitimi” programlarımız yanında sizlere “Özel … The post GLOBALNET Bitrix24’ün Onaylı Eğitim Sağlayıcısı Sertifikasını almaya hak kazandı appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Bitrix24.BI Analytics’i Yapılandırın
  by globalnet on 18 Şubat 2022 at 14:26

  Bitrix24.BI-Analytics Bitrix24.BI-Analytics, Bitrix24’te raporlar oluşturmak için önde gelen analitik paketleri kullanmanıza olanak tanıyan yeni bir araçtır. Bitrix24 hesabınızdaki ( Bitrix24.BI-Analytics  açıklanmıştır ) CRM verilerine ( potansiyel müşteriler, anlaşmalar, dönüşümler vb.) dayalı PowerBI veya Data Studio raporları oluşturun. Microsoft Power BI ve Google Data Studio ile çalışır Tek tıklamayla bağlantı Gerçek zamanlı güncellemeler Bitrix24’ünüzün içinde kapsamlı görsel … The post Bitrix24.BI Analytics’i Yapılandırın appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Bitrix24 Sevgililer Günü Kampanyası
  by globalnet on 14 Şubat 2022 at 14:03

  İnsanlar genelde yılın bu döneminde Sevgililer Günü kartı almayı tercih etse de, biz biliyoruz ki sizin tercihiniz güzel bir indirim almak. İşte indiriminiz burada! Sadece 14 ŞUBAT – 18 ŞUBAT günleri arasında 12 aylık herhangi bir bulut planı aboneliğinde %40 indirim elde edebilirsiniz. İstediğiniz planı seçin:   İNDİRİMİ GÖSTER Bu Sevgililer Günü’nde tüm arşivlenmiş plan … The post Bitrix24 Sevgililer Günü Kampanyası appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Bitrix24 Takvimini Google Takvim ile Senkronize Edin
  by globalnet on 31 Aralık 2021 at 11:34

  Değerli Bitrix24 Kullanıcıları, Bitrix24 Takvimini Google Takvim ile Senkronize Edin. Tüm Etkinlikleriniz Tek Bir Takvimde: Bitrix24 hesabınızda, Mobil uygulamanızda ve Google’da. Nasıl Çalışır? Google’da ayrı bir takvim oluşturuyorsunuz ve çalışanlarınızın tüm etkinliklerini Bitrix24 takviminden ona kopyalıyorsunuz. Senkronizasyon, gerçek zamanlı olarak her iki şekilde de çalışır. Google’dan Bitrix24’e ve Bitrix24’den Google’a olmak üzere her iki şekilde de çalışır. Daha fazla … The post Bitrix24 Takvimini Google Takvim ile Senkronize Edin appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Bitrix24 Yenilikler
  by globalnet on 6 Aralık 2021 at 08:05

  Değerli Bitrix24 Kullanıcıları,  Bitrix24 güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz (Sonbahar 2021): Bitrix24 Scrum yöntemi, görevlerle çalışmak için yeni bir bölüm var. Burada scrum ekibinizin çalışmalarını hızlı bir şekilde organize edebilirsiniz. Scrum görevlerle bir iş akışını organize etmenin esnek bir yoludur. Büyük bir proje, kademeli olarak yürütülen küçük görevlere bölünür. Scrum özellikleri: Sprintler Scrum’da görevler, genellikle 2 hafta … The post Bitrix24 Yenilikler appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Bitrix24 Tatil Kampanyası 2021
  by globalnet on 2 Aralık 2021 at 08:14

  Mutlu tatiller! Bu yıl tatil sezonunu erkenden büyük bir indirimle açıyoruz! Tüm Aralık ayı boyunca sunduğumuz hemen hemen her şeyde büyük indirimleri yakalayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için aşağı bakın. Bitrix24‘ünüzü yükseltmek ve yeni, üretken bir yıla hazırlanmak için mükemmel bir fırsat! BULUT PLANLARI (Daha önce satın alma yapmamış hesaplar için geçerli)   Bulut planlarımızda %40 tasarruf … The post Bitrix24 Tatil Kampanyası 2021 appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • DİJİTAL PAZARLAMA ve STRATEJİLERİ
  by globalnet on 24 Eylül 2021 at 10:40

  E-posta, web siteleri ve IPTV gibi medya teknolojilerini kullanarak kişileri dijital ortamda hedeflemeye DİJİTAL PAZARLAMA denir. Dijital pazarlama şemsiyesi altında birçok pazarlama kanalı bulunmaktadır ve hepsi farklı hedeflere hizmet eder. Etkili bir dijital pazarlama stratejisine başlamadan önce dijital pazarlama kanallarının yeteneklerini ve arasındaki farklılıkları çok iyi bilmek gerekmektedir. Hedeflerinize giden yolda hangi pazarlama kanalının daha … The post DİJİTAL PAZARLAMA ve STRATEJİLERİ appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.