Ticari hedeflerinize ulaşmanız için sizin amaçlarınız doğrultusunda bir dijital strateji oluşturarak sizi destekliyoruz. Size karma karışık bir şeyler sunmaktansa, sizi dinleyerek, beklentilerinizi, önceliklerinizi ve ihtiyaçlarınızı gözeterek doğru ve anlaşılır bir çözüm sunmayı hedefliyoruz.

Dijital dünyada varolmak için ayırdığınız bütçenizi işletmeniz için israf ederek harcamaktansa, işletmenizle bir takım uyumu halinde çalışarak diğer bir yandan personelinizi bu konuda aydınlatmayı ve eğitmeyi, ihtiyacınız olan desteği her seviyede sizlere sunmayı tercih ediyoruz.

İşletmenizin, işinizin, markanızın dijital dünyada varlığını sürdürerek olağanüstü sonuçlara ulaşabilmeniz için, birçok farklı sektörde edindiğimiz tecrübeyi ve bilgiyi, dijital çözümler olarak sizlere ulaştırıyoruz.

blank

Destek ve danışmanlık hizmetlerimiz, ürünüzün, hizmetlerinizin, müşterilerinizin, işletmenizin gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını ortaya çıkararak bunlara çözüm üretmeyi hedefler. Diğer bir yandan özellikle işinizin amaçları doğrultusunda piyasadaki rekabet gücünüzü ve rakiplerinizin durumunu analiz eder ve sizi bilgilendirir. Ekibimiz öncelikli çözüm üretilmesi gereken noktaları belirleyerek, bütçenizi, zamanınızı ve kaynaklarınızı doğru kullanarak size başarı getirmesini hedefleyen stratejiler üretir.

blank

Ekibimiz profesyonel bir biçimde, tüketicinin markanız ile nasıl iletişime ve etkileşime geçtiğini anlamaya çalışarak özellikle hedef kitleniz ile ilgili size davranış profili çıkarır. Bu araştırma doğru bir strateji belirlemek açısından oldukça önemli bir bilgi kaynağıdır. Esasına bakarsak internet varlıklarını yönetmeniz için sunduğumuz hizmetler oldukça iç içe girmiştir, bir anlamda kardeştirler, verdiğimiz destek ve danışmanlık hizmeti ve ortaya konan strateji hepsini etkilemektedir.

PARA, İŞGÜCÜ, ZAMAN ve PRESTİJ KAYBINA uğramadan veya riskiniz büyümeden bize hemen ulaşın, profesyonel ekibimiz sorunlarınız ile ilgilensin.

YAKINDAN TAKİP EDİP, ÇÖZELİM …

Alan adı kapalı mı ?
Alan adı nerede  ?
Alan adı kimin üzerine kayıtlı ?
Web Sitesi yapan kişi ya da firmaya ulaşamıyor musunuz ?
Web Sitesi açılmıyor, kapalı mı, kapatıldı mı ?
Web Sitesi içeriğine ulaşamıyor musunuz ?
E-Posta servisleri çalışmıyor, e-mail gönderemiyor ve/veya mail alamıyor musunuz ?
Web Sitesi güncellemesini yapamıyor musunuz ?

GlobalNET INTERNET  ALAN ADI, WEB SERVİSLERİ PROFESYONEL WEB YARDIM HİZMETLERİ İLE SORUNLARINIZ ;

  •     ANALİZ EDİLİYOR,
  •     TESPİTLER YAPILIYOR,
  •     ÇÖZÜM ALTERNATİFLERİ ÜRETİLİYOR,
  •     TAKİBE ALINIYOR, İZLENİYOR,
  •     SORUNLARINIZ HIZLICA ÇÖZÜLÜYOR…

Alan Adı TAKİBİ ile ile Ankara’dan Tüm Dünyaya
– Alan Adı Takip hizmetleri ile alan adınızın izini takip ediyor, ilgili kişiler ya da kuruluşların kayıtları üzerinden alan adınızın izi sürülüyor ve bilgilendiriliyorsunuz.
– Almayı düşündüğünüz alan adları izleniyor, takip ediliyor, satıcılarla sizin yerinize aracılık yapılıyor ve pahalıya alacağınız alan adı ucuza mal ediliyor.
– Süresini geçirdiğiniz alan adı yakın takibe alınarak kurtarılıyor..
– Alan adlarınız bir yerden başka bir yere transferi başlatılıyor, süreç takip ediliyor ve transferi gerçekleştiriliyor.

WEB Sitesi TAKİBİ ile ile Ankara’dan Tüm Dünyaya
– Web Siteniz ile ilgili kapanma gibi sorunlarınız inceleniyor, sebebi araştırılıyor ve bilgilendiriliyorsunuz.
– Kapanan Web Sitenizin açılması için çalışmalar yapılıyor ve bilgilendiriliyorsunuz
– İçeriğini kaybettiğiniz web sitesinin içerikleri kurtarılmaya çalışılıyor

WEB ACİL YARDIM HİZMETLERİ ile Ankara’dan Tüm Dünyaya
– Web Sitenizin teknik sorunları analiz ediliyor, çözüm için bilgilendiriliyor ve dilerseniz sorunlarınız çözülüyor.
– Web Sitenizin güncelleme altyapısı analiz ediliyor, güncelleme sorunlarınıza çözüm aranıyor ve sorunlarınız gideriliyor.
– Web Sitenizin google, yahoo, bing gibi arama motorlarında ilk sayfalarda görünmemesi konusunda durum analizleri yapılıyor, sorunlar tarafınıza bildiriliyor, isterseniz özel SEO (arama motoru optimizasyon ve servisleri ile) çalışmalarıyla bulunabilirliğiniz ve ilk sayfada çıkma istekleriniz yerine getiriliyor.
– Kapanan web sitelerinizin yeniden açılmasına yönelik çalışmalar yapılıyor.
– Kaybolan web sitelerinizin takibi yapılıyor, izi sürülüyor, tespitler yapılıyor.
– E-posta (e-mail) sorunlarınız için tespitte bulunuluyor, çözülüyor.
– Web Sitesi erişim, barındırma servislerinizle ilgili izlemeler yapılıyor, performans analizleri bilgisi aktarılıyor.
– Web Sitesi istatistikleriniz hakkında bilgilendiriliyor.
– Alan adı, Web Sitesi, Web Hosting, E-Posta Servisleri Sorunlarına yönelik Teknik Destek Hizmetleri sağlanıyor.

Yukarı