1999 Yılından bu yana “İNTERNET TEKNOLOJİLERİ YAZILIM ODAKLI” çalışma modelimiz ile müşterilerimizin kendilerini GÜVENde hissetmeleri için çalışıyoruz.

Çözümler

İletişim Adresleri

Aşağı Öveçler Mah, 1314 Cad. No:44/1, 06460 Çankaya, Ankara

Diji Teknoloji arşivleri - GLOBALNET Blog Sitesi GLOBALNET, LogMeIn, Bitrix24, Diji Teknoloji Haber, Makale, Duyurular

 • WordPress Nedir?
  by globalnet on 29 Nisan 2022 at 13:16

  WordPress, açık kaynaklı içerik yönetim sistemidir(CMS). Herhangi bir kodlama bilgisine sahip olmadan, bir web sitesi ya da blog sayfası oluşturmak için popüler bir araçtır.  Kısaca kendi web sitenizin ve bloğunuzu oluşturmanın en kolay yoludur. İnternette gördüğümüz web sitelerinin  % 40’ından fazlası WordPress ile oluşturulmuştur. Teknik olarak baktığımızda WordPress, GPLv2 kapsamında lisanslanan açık kaynaklı bir içerik … The post WordPress Nedir? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • .ETH ETHEREUM ALAN ADI NEDİR ?
  by globalnet on 18 Mart 2022 at 14:30

  Ethereum Name Service kısaca, günümüz internetindeki bilgilere isimler aracılığıyla erişmemize yardımcı olan Alan Adı Hizmetlerine benzer şekilde, Blockchain tabanlı Web3 için kullanılabilen alan adı hizmetidir. ENS veya Ethereum Name Service, Ethereum BLockchain’i üzerine kurulmuştur ve güvenli, özel, sansüre dayanıklı .eth alan adları (domain) satın almanızı sağlar. Şu anda, ENS’nin birincil amacı, insanlara ve uygulamalara kripto adreslerini okumanın ve paylaşmanın kolay … The post .ETH ETHEREUM ALAN ADI NEDİR ? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Ord Education Web Sitesi Yayına Alındı
  by globalnet on 23 Şubat 2022 at 14:54

  Dijital Varlık Altyapı Geliştirme ve Yönetimi üzerine hizmet veren, GLOBALNET markası olan DİJİ TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ’ni tercih ettiği için firma yöneticilerine teşekkür ederiz. Web sitesi adresi: www.ordeducation.com Proje Kapsamı ve Sağlanan Hizmetler: •    Kurumsal Web Sitesi Geliştirme Hizmeti •    Web Hosting ve E-mail Hosting Hizmeti •    SSL Sertifikası ve kurulum •    Wordpress CMS Eğitimi Proje kapsamında sağlanan hizmetler  hakkında bilgi edinebilir, … The post Ord Education Web Sitesi Yayına Alındı appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • GLOBALNET, İDEASOFT E-Ticaret Çözümleri İş Ortağı
  by globalnet on 7 Ocak 2022 at 07:46

  GLOBALNET, IdeaSoft İş Ortaklığı GLOBALNET, IdeaSoft iş ortağı olarak, e-ticaret ürünleri lisans satışları, kurulum, yapılandırma, entegrasyon, sosyal medya, dijital pazarlama, yazılım geliştirme, teknik destek, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktayız. IdeaSoft iş ortağı olarak, E-ticaret Çözümleri ile online satış yaparak, müşteri kalitesini arttırmak isteyen tüm kişi ve firmalara çözümler sunuyor ve profesyonel bir e- ticaret sitesi … The post GLOBALNET, İDEASOFT E-Ticaret Çözümleri İş Ortağı appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • GLOBALNET, T-Soft YETKİLİ İŞ ORTAKLIĞI
  by globalnet on 31 Aralık 2021 at 12:09

  GLOBALNET, T-soft İş Ortaklığı GLOBALNET, T-soft iş ortağı olarak, e-ticaret ürünleri lisans satışları, kurulum, yapılandırma, entegrasyon, sosyal medya, dijital pazarlama, yazılım geliştirme, teknik destek, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktayız. T-soft iş ortağı olarak, E-ticaret Çözümleri ile online satış yaparak, müşteri kalitesini arttırmak isteyen tüm kişi ve firmalara çözümler sunuyor ve profesyonel bir e- ticaret sitesi … The post GLOBALNET, T-Soft YETKİLİ İŞ ORTAKLIĞI appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • E-TİCARET PAKETLERİNDE %60 İNDİRİM
  by globalnet on 28 Aralık 2021 at 14:14

  GLOBALNET, olarak, e-ticaret paket lisans satışları, kurulum, yapılandırma, entegrasyon, sosyal medya, dijital pazarlama, yazılım geliştirme, teknik destek, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktayız. GLOBALNET ile e-ticaret sitesi kurun, internetten online satış yapın ve müşteri kalitenizi arttırın. Siz de e-ticarette büyümek ve daha fazla müşteriye ulaşmak için e-ticarete başlayın.  GLOBALNET, e-ticaret çözümleri ile dijital markanızın büyümesinde size yardımcı olur. İndirimli … The post E-TİCARET PAKETLERİNDE %60 İNDİRİM appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • GLOBALNET, Ticimax YETKİLİ İŞ ORTAKLIĞI
  by globalnet on 24 Aralık 2021 at 14:40

  GLOBALNET, Ticimax iş ortağı olarak, e-ticaret ürünleri lisans satışları, kurulum, yapılandırma, entegrasyon, sosyal medya, dijital pazarlama, yazılım geliştirme, teknik destek, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktayız. Ticimax iş ortağı olarak, E-ticaret Çözümleri ile online satış yaparak, müşteri kalitesini arttırmak isteyen tüm kişi ve firmalara çözümler sunuyor ve profesyonel bir e- ticaret sitesi kullanmalarına  olanak sağlıyoruz. E-ticaret … The post GLOBALNET, Ticimax YETKİLİ İŞ ORTAKLIĞI appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • TRABİS Döneminde Kısaltmalar ve Tanımlar
  by globalnet on 3 Aralık 2021 at 11:05

  TRABİS Döneminde Kısaltmalar ve Tanımlar, 07/11/2010 tarihli ve 27752 sayılı resmi gazete’ de yayımlanan “internet alan adları yönetmeliği” ile tanımı yapılan “.tr ağ bilgi sistemi” bu sistem, bundan böyle .tr uzantılı alan adı sistemini ve buna ait merkezi veri tabanının işletilmesini, alan adı başvuru işlemlerinin gerçek zamanlı olarak yapılmasını sağlayacaktır. 1991 yılından beri ODTÜ (Nic.TR) … The post TRABİS Döneminde Kısaltmalar ve Tanımlar appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • TRABİS ‘e GEÇİŞ
  by globalnet on 22 Kasım 2021 at 10:28

  TRABIS .TR UZANTILI ALAN ADI SİSTEMİ 1991 yılından beri ODTÜ (Nic.TR) tarafından yürütülen .tr alan adları yönetiminin BTK (TRABİS)’ya devrinin Ocak 2022 tarihinde tamamlanması beklenmektedir. 07/11/2010 tarihli ve 27752 sayılı resmi gazete’ de yayımlanan “internet alan adları yönetmeliği” ile tanımı yapılan “.tr ağ bilgi sistemi” bu sistem, bundan böyle .tr uzantılı alan adı sistemini ve … The post TRABİS ‘e GEÇİŞ appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • TRABIS .TR ALAN ADI HİZMETLERİ
  by globalnet on 22 Kasım 2021 at 10:23

  TRABIS .TR ALAN ADI HİZMETLERİ .TR ALAN ADI HİZMETLERİNDE GLOBALNET ‘i tercih edin, alan adınız GÜVENDE olsun. Hemen şimdi globalnet.com.tr/iletişim sayfamıza gidip bize ulaşın. GLOBALNET ‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TRABİS .TR Alan Adı Nedir, nasıl alınır, nereden alınır? konularında sitemizdeki makalelerimizi inceleyerek bilgi alabilirsiniz. The post TRABIS .TR ALAN ADI HİZMETLERİ appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.