Diji Teknoloji – GLOBALNET Blog Sitesi GLOBALNET, LogMeIn, Bitrix24, Diji Teknoloji Haber, Makale, Duyurular

 • Diji ‘de BULUŞALIM KAMPANYASI
  by globalnet on 22 Nisan 2021 at 13:02

  Diji’de BULUŞALIM Kampanyamızı başlatmaktan mutluyuz. Girişimciler, Şirketler, Kobiler, Dernekler, Esnaflar >> bu paketler TAM SİZE GÖRE Alan Adı, Web Hosting, E-Mail, Web Sitesi, SSL Güvenlik >> İhtiyacınız olan herşey Hepsi Bir Arada https://www.diji.com.tr/dijide-bulusalim Neden Diji‘de BULUŞALIM ? – ETBİS Ticaret Bakanlığı ETBİS üzerinden doğrulanmış e-ticaret platformu. – SSL Güvenlik Sertifikası – BTK Yer Sağlayıcı Hizmet … The post Diji ‘de BULUŞALIM KAMPANYASI appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Mayıs 2021 Google SEO Kuralları Güncellemesi
  by globalnet on 8 Nisan 2021 at 11:27

  Mayıs 2021 Google SEO Kuralları Güncellemesi Bu güncelleme alışık olduğumuz SEO standartları güncellemelerine pek benzememektedir. Öncelikleri Domain Authority (DA) veya Page Authority (PA) değerleri değil daha teknik bir güncelleme yaparak web sitelerinin sıralamalarını ona göre ölçmektir. Ana odakları; kullanıcı deneyimini arttırmak, Temel Web Hayati değerlerini (Core Web Vitals) daha sıkı bir denetimle kontrol etmek. SEO … The post Mayıs 2021 Google SEO Kuralları Güncellemesi appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Web siteleriniz için Ankara merkezli güvenilir bir marka ile tanışın: DİJİ TEKNOLOJİ
  by globalnet on 9 Mart 2021 at 13:15

  DİJİ Teknoloji, Ankara’da güvenilir yapılar ve uzman kadrosuyla uygun fiyatlı kurumsal Alan Adı, Web Hosting, Bulut Sunucu, e-Mail Hosting, Web Site Bakım, İçerik Güncelleme, Destek, SEO Optimizasyon, Sosyal Medya Destek Hizmetleri, Dijital Pazarlama, E-ticaret çözümleri, SSL Güvenlik Hizmetleri ve Ürünleri, CRM Yazılımı, Video Konferans Webinar Çözümleri, Destek Hizmeti ve KVKK Web Danışmanlık Destek Hizmetleri sunmaktadır. … The post Web siteleriniz için Ankara merkezli güvenilir bir marka ile tanışın: DİJİ TEKNOLOJİ appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Kadın Girişimcilere Özel
  by globalnet on 4 Mart 2021 at 09:53

  Girişimci, çalışan, hizmet veren, üreten, dijital dünyanın cesur kadınlarının yanındayız. Diji.com.tr ailesi olarak ihtiyaç duyabilecekleri bilgi, deneyim ve hizmeti sunabilmek için alan adı, hosting, web sitesi ve e-ticaret paketlerinde %15 indirim ile onları destekliyoruz. Sadece 8 Mart’ a özel olmayan bu indirimle siz kendi işinizi büyütürken biz sizin yanınızdayız. DİJİTAL DÜNYA KADINLARI “Cesur. Üretken. Girişimci.” The post Kadın Girişimcilere Özel appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Web Sitesi Fırsat Paketi
  by globalnet on 4 Mart 2021 at 08:48

  Web Sitesi Fırsat Paketi Alan Adı +Hosting (1 yıl) + SSL (1yıl) +Wordpress Web Sitesi 726 TL  –> https://www.diji.com.tr/ Rakipsiz fiyat profesyonel destek. Web sitenizi diji’ den alın rahat edin. Güvenle yıllarca kullanın. Hali hazırda var olan sitenizi de ücretsiz taşıyoruz. Aklınıza takılan her soru için bizi arayın. +90 850 304 99 00 The post Web Sitesi Fırsat Paketi appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Sorunlarınıza Çözüm Olmaya Geldik
  by globalnet on 4 Mart 2021 at 08:12

  WORDPRESS,JOOMLA,PHP,HTML,OPENCART alt yapılı web sitelerinizin güvenlik, SSL, e-mail ve tasarımsal problemler için sunduğumuz çözümlerimizle tanışın. https://diji.com.tr The post Sorunlarınıza Çözüm Olmaya Geldik appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Covid-19 Öncesi Ve Sonrası Dijital Etkileşimin Değişimi
  by globalnet on 23 Aralık 2020 at 09:46

  McKinsey araştırma şirketinin yaptığı Covid-19 sonrası dijital etkileşimin değişimi araştırması işini neden dijitale taşıman gerektiğini gözler önüne seriyor. İşiniz için gerekli olan web sitesini Diji.com.tr’nin hazır siteleriyle hemen aktif hale getirin! www.diji.com.tr The post Covid-19 Öncesi Ve Sonrası Dijital Etkileşimin Değişimi appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Yeni Google Algoritması
  by globalnet on 10 Aralık 2020 at 12:08

  🔎Google’ın yeni algoritması SEO konusunda deneyimli değilseniz belki biraz karmaşık görünebilir.   ⚡Kısaca açıklamak gerekirse artık siteniz hızı Google sıralamasında her şeyden önemli!   ✅Sitenizin hızını katlayacak hosting çözümleri için: diji.com.tr The post Yeni Google Algoritması appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Neden Birden Fazla Domain Uzantısı Satın Almalısınız?
  by globalnet on 10 Aralık 2020 at 11:20

  Neden Birden Fazla Domain Uzantısı Satın Almalısınız? Yazım Hatalarının Önüne Geçmek İçin Rakiplerinizin Aynı Adı Almasını Engellemek için Aramalarda Kolayca Bulunmak İçin  İşiniz için alan adınızı satın alırken: .com .co .net .shop gibi domain uzantıları⁣nın neden çoğunu almanız gerektiğini kısaca anlattık. Eğer aklınızdaki alan adını avantajlı olarak kaydetmek istiyorsanız:  www.diji.com.tr The post Neden Birden Fazla Domain Uzantısı Satın Almalısınız? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Siteniz için neden SSL sertifikasına ihtiyacınız var?
  by globalnet on 10 Aralık 2020 at 11:08

  SSL ; sunucu ve internet tarayıcısı arasındaki işlemleri şifreleyerek veri akışının güvenli transferini sağlar. Şifre, kredi kartı bilgisi gibi hassas bilgileri şifreler. Siber saldıralar dan korur. Müşterilerinize güven verir ve markanızı güçlendirir. Şimdi diji.com.tr avantajlarıyla SSL sertifikasına sahip olmak için: https://diji.com.tr/store/ssl-certificates The post Siteniz için neden SSL sertifikasına ihtiyacınız var? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

Yukarı