Diji Teknoloji – GLOBALNET Blog Sitesi GLOBALNET, LogMeIn, Bitrix24, Diji Teknoloji Haber, Makale, Duyurular

 • ZİMBRA MAİL SUNUCU NEDİR?
  by globalnet on 22 Ekim 2021 at 18:05

  Zimbra, Microsoft Exchange e-mail platformuna alternatif olarak kullanılan; görev yönetim sistemi, belge yönetim sistemi, takvim yönetim sistemi ve diğer gelişmiş arama seçenekleri gibi özelliklerden oluşan, mesajlaşma ve işbirliği için kullanılan açık kaynaklı bir teknolojidir. Piyasada bulunan iki Zimbra e-posta sunucusu sürümü vardır; biri açık kaynak sürümü, ikincisi ise ticari olarak desteklenen sürümdür. Zimbra’nın ticari sürümü … The post ZİMBRA MAİL SUNUCU NEDİR? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • GÜBRETAŞ WEB SİTESİ YAYINA ALINDI
  by globalnet on 21 Eylül 2021 at 11:04

  Dijital Varlık Altyapı Geliştirme ve Yönetimi üzerine hizmet veren, DİJİ TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ’ni tercih ettiği için firma yöneticilerine teşekkür ederiz. Web sitesi adresi: www.gubretasmaden.com Proje Kapsamı ve Sağlanan Hizmetler: •     Kurumsal Web Sitesi Geliştirme Hizmeti •    Web Hosting Hizmeti •     SSL Sertifikası ve kurulum •     Lisanslı Görsel Temini ve Düzenlenmesi •    Sosyal Medya İçerik Üretme ve Paylaşım Hizmeti Proje … The post GÜBRETAŞ WEB SİTESİ YAYINA ALINDI appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Zihinler Fora Web Sitesi Yayına Alındı
  by globalnet on 9 Eylül 2021 at 11:49

  Zihinler Fora Eğitim Yazılım ve Danışmanlık firmasına ait  kurumsal web sitesi, bir Globalnet markası olan DİJİ TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ proje geliştirme ve üretim ekibi tarafından geliştirilerek yayına alınmıştır. Dijital Varlık Altyapı Geliştirme ve Yönetimi üzerine hizmet veren, DİJİ TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ’ni tercih ettiği için firma yöneticilerine teşekkür ederiz. Web sitesi adresi: https://www.zihinlerfora.com Proje Kapsamı ve Sağlanan Hizmetler: •    Kurumsal … The post Zihinler Fora Web Sitesi Yayına Alındı appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Diji ‘de BULUŞALIM KAMPANYASI
  by globalnet on 22 Nisan 2021 at 13:02

  Diji’de BULUŞALIM Kampanyamızı başlatmaktan mutluyuz. Girişimciler, Şirketler, Kobiler, Dernekler, Esnaflar >> bu paketler TAM SİZE GÖRE Alan Adı, Web Hosting, E-Mail, Web Sitesi, SSL Güvenlik >> İhtiyacınız olan herşey Hepsi Bir Arada https://www.diji.com.tr/dijide-bulusalim Neden Diji‘de BULUŞALIM ? – ETBİS Ticaret Bakanlığı ETBİS üzerinden doğrulanmış e-ticaret platformu. – SSL Güvenlik Sertifikası – BTK Yer Sağlayıcı Hizmet … The post Diji ‘de BULUŞALIM KAMPANYASI appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Mayıs 2021 Google SEO Kuralları Güncellemesi
  by globalnet on 8 Nisan 2021 at 11:27

  Mayıs 2021 Google SEO Kuralları Güncellemesi Bu güncelleme alışık olduğumuz SEO standartları güncellemelerine pek benzememektedir. Öncelikleri Domain Authority (DA) veya Page Authority (PA) değerleri değil daha teknik bir güncelleme yaparak web sitelerinin sıralamalarını ona göre ölçmektir. Ana odakları; kullanıcı deneyimini arttırmak, Temel Web Hayati değerlerini (Core Web Vitals) daha sıkı bir denetimle kontrol etmek. SEO … The post Mayıs 2021 Google SEO Kuralları Güncellemesi appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Web siteleriniz için Ankara merkezli güvenilir bir marka ile tanışın: DİJİ TEKNOLOJİ
  by globalnet on 9 Mart 2021 at 13:15

  DİJİ Teknoloji, Ankara’da güvenilir yapılar ve uzman kadrosuyla uygun fiyatlı kurumsal Alan Adı, Web Hosting, Bulut Sunucu, e-Mail Hosting, Web Site Bakım, İçerik Güncelleme, Destek, SEO Optimizasyon, Sosyal Medya Destek Hizmetleri, Dijital Pazarlama, E-ticaret çözümleri, SSL Güvenlik Hizmetleri ve Ürünleri, CRM Yazılımı, Video Konferans Webinar Çözümleri, Destek Hizmeti ve KVKK Web Danışmanlık Destek Hizmetleri sunmaktadır. … The post Web siteleriniz için Ankara merkezli güvenilir bir marka ile tanışın: DİJİ TEKNOLOJİ appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Kadın Girişimcilere Özel
  by globalnet on 4 Mart 2021 at 09:53

  Girişimci, çalışan, hizmet veren, üreten, dijital dünyanın cesur kadınlarının yanındayız. Diji.com.tr ailesi olarak ihtiyaç duyabilecekleri bilgi, deneyim ve hizmeti sunabilmek için alan adı, hosting, web sitesi ve e-ticaret paketlerinde %15 indirim ile onları destekliyoruz. Sadece 8 Mart’ a özel olmayan bu indirimle siz kendi işinizi büyütürken biz sizin yanınızdayız. DİJİTAL DÜNYA KADINLARI “Cesur. Üretken. Girişimci.” The post Kadın Girişimcilere Özel appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Web Sitesi Fırsat Paketi
  by globalnet on 4 Mart 2021 at 08:48

  Web Sitesi Fırsat Paketi Alan Adı +Hosting (1 yıl) + SSL (1yıl) +Wordpress Web Sitesi 726 TL  –> https://www.diji.com.tr/ Rakipsiz fiyat profesyonel destek. Web sitenizi diji’ den alın rahat edin. Güvenle yıllarca kullanın. Hali hazırda var olan sitenizi de ücretsiz taşıyoruz. Aklınıza takılan her soru için bizi arayın. +90 850 304 99 00 The post Web Sitesi Fırsat Paketi appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Sorunlarınıza Çözüm Olmaya Geldik
  by globalnet on 4 Mart 2021 at 08:12

  WORDPRESS,JOOMLA,PHP,HTML,OPENCART alt yapılı web sitelerinizin güvenlik, SSL, e-mail ve tasarımsal problemler için sunduğumuz çözümlerimizle tanışın. https://diji.com.tr The post Sorunlarınıza Çözüm Olmaya Geldik appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Covid-19 Öncesi Ve Sonrası Dijital Etkileşimin Değişimi
  by globalnet on 23 Aralık 2020 at 09:46

  McKinsey araştırma şirketinin yaptığı Covid-19 sonrası dijital etkileşimin değişimi araştırması işini neden dijitale taşıman gerektiğini gözler önüne seriyor. İşiniz için gerekli olan web sitesini Diji.com.tr’nin hazır siteleriyle hemen aktif hale getirin! www.diji.com.tr The post Covid-19 Öncesi Ve Sonrası Dijital Etkileşimin Değişimi appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

Yukarı