GLOBALNET – GLOBALNET Blog Sitesi GLOBALNET, LogMeIn, Bitrix24, Diji Teknoloji Haber, Makale, Duyurular

 • İŞ İLANI : WORDPRESS YAZILIM UZMANI (GN-WPYU)
  by globalnet on 22 Eylül 2021 at 10:45

  1999 Yılından bu yana binlerce web projesi gerçekleştirmiş ve müşterilerine sürdürülebilir ve sürekli hizmetler sağlayan GLOBALNET, WordPress Yazılım Uzmanları aramaktadır. İş Tanımı : WordPress ile kurumsal, nitelikli projelerimize yönelik web siteleri geliştirebilecek, responsive tasarım, SEO ve PHP yazılım bilgi ve deneyimine sahip yazılım uzmanı. Teknik Nitelikler : WordPress CMS, Widget, Plugin, Bootstrap yazılım teknolojilerine hakim … The post İŞ İLANI : WORDPRESS YAZILIM UZMANI (GN-WPYU) appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • GÜBRETAŞ WEB SİTESİ YAYINA ALINDI
  by globalnet on 21 Eylül 2021 at 11:04

  Dijital Varlık Altyapı Geliştirme ve Yönetimi üzerine hizmet veren, DİJİ TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ’ni tercih ettiği için firma yöneticilerine teşekkür ederiz. Web sitesi adresi: www.gubretasmaden.com Proje Kapsamı ve Sağlanan Hizmetler: •     Kurumsal Web Sitesi Geliştirme Hizmeti •    Web Hosting Hizmeti •     SSL Sertifikası ve kurulum •     Lisanslı Görsel Temini ve Düzenlenmesi •    Sosyal Medya İçerik Üretme ve Paylaşım Hizmeti Proje … The post GÜBRETAŞ WEB SİTESİ YAYINA ALINDI appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • ByProtokol Dergisi 2021 Avrupa Ödülleri
  by globalnet on 17 Eylül 2021 at 14:34

  BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ ALANINDA BAŞARI ÖDÜLÜNÜ alan TOBB Türkiye YAZILIM Meclisi Başkanı ve GLOBALNET CEO ‘su Sn. Ertan BARUT yaptığı konuşmada “Öncelikle ByProtokol Dergisi imtiyaz sahibi Sn. Barış Yazıcı Beye, bu ödüle değerli beni layık gören juri üyelerine ve Sn. Zafer Kiraz ‘a çok teşekkür ediyorum. Kadınların ödülleri toplayarak geceye damga vurduğu bu akşamda öncelikle … The post ByProtokol Dergisi 2021 Avrupa Ödülleri appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • TEKNOFEST 2021
  by globalnet on 17 Eylül 2021 at 11:41

  TEKNOFEST, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yürütücülüğünde, Türkiye’de milli teknolojinin geliştirilmesi konusunda kritik rol oynayan birçok kuruluşun paydaşlığıyla düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek havacılık, uzay ve teknoloji festivalidir. Türkiye’nin bilim ve mühendislik alanlarında yetişmiş insan kaynağını arttırmak ve gençlerimizin hayallerini gerçekleştirmek için çeşitli kategorilerde teknoloji yarışmaları düzenlenmektedir. Ülkemizin yetişmiş nitelikli … The post TEKNOFEST 2021 appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • 4. İSTANBUL KOBİ’LER VE BİLİŞİM KONGRESİ
  by globalnet on 13 Eylül 2021 at 09:28

  6-7 EKİM 2021 GERİ SAYIM BAŞLADI!.. LÜTFEN KAYIT OLMAYI UNUTMAYINIZ: https://register.gotowebinar.com/regis…7690090255 Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen 4. İstanbul KOBİ’ler ve Bilişim Kongremiz bu sene 6-7 Ekim 2021 tarihlerinde çevrim içi olarak yapılacaktır. Temamız “Yeşil Dünya, Teknoloji ve İhracatçı KOBİ’ler” Son yıllarda teknoloji ve sanayinin hızla gelişmesi, çevre sorunlarının da artmasına sebep olmuştur. Bu sebeple … The post 4. İSTANBUL KOBİ’LER VE BİLİŞİM KONGRESİ appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Zihinler Fora Web Sitesi Yayına Alındı
  by globalnet on 9 Eylül 2021 at 11:49

  Zihinler Fora Eğitim Yazılım ve Danışmanlık firmasına ait  kurumsal web sitesi, bir Globalnet markası olan DİJİ TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ proje geliştirme ve üretim ekibi tarafından geliştirilerek yayına alınmıştır. Dijital Varlık Altyapı Geliştirme ve Yönetimi üzerine hizmet veren, DİJİ TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ’ni tercih ettiği için firma yöneticilerine teşekkür ederiz. Web sitesi adresi: https://www.zihinlerfora.com Proje Kapsamı ve Sağlanan Hizmetler: •    Kurumsal … The post Zihinler Fora Web Sitesi Yayına Alındı appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • GLOBALNET CEO’su Ertan Barut Türkiye Bilişim Sektöründe 35 Yıl Emek Ödülüne Layık Görüldü
  by globalnet on 8 Eylül 2021 at 14:14

  8 Eylül Çarşamba günü fijital (fiziksel ve dijital) olarak gerçekleştirilen, Bilişim dünyasından çok sayıda sektör temsilcisinin katıldığı törende “Türkiye Bilişim Sektöründe 35 Yıl Emek Ödülü’nün” sahiplerinden biri de Ertan BARUT oldu. 1985 Yılında bilişim sektörüne girmiş, sektöre 35 yıldan fazla hizmet eden, bilişim ve yazılım şirketlerinde yöneticilik yapmış ve çok sayıda projeye imza atmış olup, … The post GLOBALNET CEO’su Ertan Barut Türkiye Bilişim Sektöründe 35 Yıl Emek Ödülüne Layık Görüldü appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • GLOBALNET, Türkiye AÇIK KAYNAK PLATFORMU Paydaşları Arasında Yer Almaktadır
  by globalnet on 7 Eylül 2021 at 07:39

  Türkiye Açık Kaynak Platformu ve Platformun kurmuş olduğu yazılımcı okullarının açılış programında platformun paydaşları ve sponsorları arasında yer alan GLOBALNET’e teşekkür plaketi verildi. 7 Eylül Salı günü İstanbul’un Maslak Kampüsünde gerçekleştirilen Platform ve Yazılımcı Okulları açılışını Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank gerçekleştirdi. Teşekkür Plaketini GLOBALNET CEO ‘su Ertan BARUT aldı. Aynı zamanda TOBB Türkiye … The post GLOBALNET, Türkiye AÇIK KAYNAK PLATFORMU Paydaşları Arasında Yer Almaktadır appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • XaaS (Everything as a Service) Hizmet Olarak Her şey nedir?
  by globalnet on 27 Ağustos 2021 at 11:04

  XaaS (Everything as a Service) veya Hizmet olarak her şey, hizmetlerin, araçların ve yazılım ürünlerinin internet üzerinden kullanıcılara sunulmasını ifade eden terimdir. Kullanıcılara sağlanan ürünleri, araçları ve teknolojileri tek bir şirket içinde yerinde sağlamak yerine bir ağ (genellikle internet) üzerinden paylaşılan bir hizmet olarak yeniden gruplandırır. XaaS, dünya çapındaki kuruluşların hemen hemen her şeyi sunmak için “hizmet” … The post XaaS (Everything as a Service) Hizmet Olarak Her şey nedir? appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • TOBB Türkiye Yazılım Meclisi Yeni Dönem Başkanı Ertan Barut: “Yazılım İhracatımızı 10 Milyar Dolara Çıkarabiliriz”
  by globalnet on 9 Ağustos 2021 at 12:36

  Yazılım sektörünün stratejik olarak daha fazla desteklenmesini isteyen TOBB Türkiye Yazılım Meclisi Yeni Dönem Başkanı Ertan Barut, hedeflerinin yazılım endüstrisinin iç ve dış ticaretinin gelişimi, büyümesi, yerli/milli yazılım üretimi ve ihracatının artırılması, geleceğe dönük yazılımcı işgücü ihtiyacının karşılanması ve istihdamın artırılmasına yönelik çalışmalar olduğunu belirtti. Yazılımın elli yıldan daha kısa bir sürede bilinmezlikten, vazgeçilemez hale … The post TOBB Türkiye Yazılım Meclisi Yeni Dönem Başkanı Ertan Barut: “Yazılım İhracatımızı 10 Milyar Dolara Çıkarabiliriz” appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

Yukarı