GLOBALNET – GLOBALNET Blog Sitesi GLOBALNET, LogMeIn, Bitrix24, Diji Teknoloji Haber, Makale, Duyurular

 • TAM KAPANMA TEDBİRLERİ KONULU GENELGE
  by globalnet on 28 Nisan 2021 at 08:24

  İÇİŞLERİ BAKANLIĞI 27.04.2021 TARİH VE 7576 SAYILI “TAM KAPANMA TEDBİRLERİ” KONULU GENELGEYE İLİŞKİN SIKÇA SORULAN SORULAR Soru 1. Yurtdışı aktarmalı uçuşlarla ilgili olarak yolcuların yurt içi bağlantı uçuşları ve diğer seyahatlerini yapabilmeleri için seyahat izin belgesi almaları gerekli midir? Cevap 1: Yurtdışı seyahatlerle ilgili herhangi bir kısıtlama/sınırlandırma bulunmamaktadır. Bakanlığımızca yayımlanan 01.07.2020 tarih ve 10504 sayılı … The post TAM KAPANMA TEDBİRLERİ KONULU GENELGE appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Diji ‘de BULUŞALIM KAMPANYASI
  by globalnet on 22 Nisan 2021 at 13:02

  Diji’de BULUŞALIM Kampanyamızı başlatmaktan mutluyuz. Girişimciler, Şirketler, Kobiler, Dernekler, Esnaflar >> bu paketler TAM SİZE GÖRE Alan Adı, Web Hosting, E-Mail, Web Sitesi, SSL Güvenlik >> İhtiyacınız olan herşey Hepsi Bir Arada https://www.diji.com.tr/dijide-bulusalim Neden Diji‘de BULUŞALIM ? – ETBİS Ticaret Bakanlığı ETBİS üzerinden doğrulanmış e-ticaret platformu. – SSL Güvenlik Sertifikası – BTK Yer Sağlayıcı Hizmet … The post Diji ‘de BULUŞALIM KAMPANYASI appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • DİJİTALLEŞME İLE GELEN DEĞİŞİM ve DÖNÜŞÜM
  by globalnet on 8 Nisan 2021 at 20:01

  2020’de Neler oldu ? Ne kazandık, Ne Kaybettik ? 2020’de uçaklar uçamadı hangarlarda, gemiler yüzemedi limanlarda, trenler istasyonlarda, otomobillerimiz garaj- larda, insanlık evlerde, sağlık görevlileri hastahanelerde kaldı. İşyerleri kapandı, üretim durdu, şehirler bir anda hayalet şehirlere döndü, korku ve karamsarlık tüm dünyayı sardı. Olumsuzluklarla gelen yeni dünya düzeni, geleceğimizi yeniden şekillendirme ihtiyacını doğururken, zihinleri de … The post DİJİTALLEŞME İLE GELEN DEĞİŞİM ve DÖNÜŞÜM appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Mayıs 2021 Google SEO Kuralları Güncellemesi
  by globalnet on 8 Nisan 2021 at 11:27

  Mayıs 2021 Google SEO Kuralları Güncellemesi Bu güncelleme alışık olduğumuz SEO standartları güncellemelerine pek benzememektedir. Öncelikleri Domain Authority (DA) veya Page Authority (PA) değerleri değil daha teknik bir güncelleme yaparak web sitelerinin sıralamalarını ona göre ölçmektir. Ana odakları; kullanıcı deneyimini arttırmak, Temel Web Hayati değerlerini (Core Web Vitals) daha sıkı bir denetimle kontrol etmek. SEO … The post Mayıs 2021 Google SEO Kuralları Güncellemesi appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • JOB ADVERTISEMENT : SOFTWARE DEVELOPER
  by globalnet on 1 Nisan 2021 at 12:36

  RUMUZ : GNSWDEV042021 We are looking for an experienced SOFTWARE DEVELOPER to development and implementation processes of our Products and Solutions. The Profile of Software Developer which has to fit the our product solutions requirement to manage clients implementation and development projects. Profile of Software Developer As for the Implementation consultants, we expect them to … The post JOB ADVERTISEMENT : SOFTWARE DEVELOPER appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • JOB ADVERTISEMENT : PRODUCT MANAGER
  by globalnet on 1 Nisan 2021 at 12:20

  RUMUZ : GNPRM042021 We are looking for an experienced PRODUCT MANAGER to manage the promotion, sales and support processes of our Products and Solutions. The Profile of Product Manager which has to fit the our product solutions requirement to manage clients’ implementation projects. RESPONSIBILITIES: Find out clients business needs (personal sessions, scoping calls, analyzing documentation … The post JOB ADVERTISEMENT : PRODUCT MANAGER appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Yazılım Meclisi, Gelecek Dönem Faaliyetleri ve Yazılım Sektörümüzün Geleceği
  by globalnet on 31 Mart 2021 at 11:26

  TOBB TÜRKİYE YAZILIM MECLİSİ BAŞKANI ve GLOBALNET YAZILIM Genel Müdürü Ertan BARUT, “Yazılım Meclisi, Gelecek Dönem Faaliyetleri ve Yazılım Sektörümüzün Geleceği’’ konusuyla Okan DEDEOĞLU ile Taze Gündem Kanalı’nın konuğu olacak. 9 Nisan Cuma 20:30‘daki bu etkinliği canlı ve ücretsiz izlemek için; 📍Taze Gündem’in YouTube Kanalı’na abone olmanız,  👉🏻 https://www.youtube.com/channel/UCpG5Y6e9Rq2scPuhVP_q9sQ 👈🏻 📍Etkinlik başvuru formunu dodurmanız,  👉🏻  … The post Yazılım Meclisi, Gelecek Dönem Faaliyetleri ve Yazılım Sektörümüzün Geleceği appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • İş Süreçleri ve Müşteri İlişkileri Yönetimi
  by globalnet on 29 Mart 2021 at 18:20

  İş Süreçleri ve Müşteri İlişkileri Yönetimi Bilgilendirme Semineri 15 Nisan 2021 Perşembe, Saat 14:00-15:30 Dijitalleşmede İş Süreçleri ve Müşteri İlişkileri Yönetimi 15 Nisan 2021 Perşembe saat 14:00’te gerçekleşecek olan İş Süreçleri ve Müşteri İlişkileri Yönetimi Bilgilendirme Seminerimizde İş Süreçleri Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi uygulamaları, sağladığı avantajları ve süreç otomasyonu üzerine bilgiler yanında maliyet performans değerlendirmesi, … The post İş Süreçleri ve Müşteri İlişkileri Yönetimi appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Video Konferans ve Webinar Ürünleri Bilgilendirme Semineri
  by globalnet on 15 Mart 2021 at 11:22

  ÖNER BİLİŞİM – GLOBALNET İşbirliğiyle Düzenlenen “Video Konferans ve Webinar Ürünleri Bilgilendirme Semineri” videosunu GLOBALNET GoToStage Kanalımızdan izleyebilirsiniz. The post Video Konferans ve Webinar Ürünleri Bilgilendirme Semineri appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • DİJİTAL DÜNYA KADINLARI ‘2021
  by globalnet on 9 Mart 2021 at 07:21

  DİJİTAL DÜNYA KADINLARI ‘2021, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü haftasında 10 Mart 2021 ‘de ÇEVRİMİÇİ olarak düzenliyor. Etkinliğin bu yılki teması “Dijital Dünya Kadınları : CESUR. ÜRETKEN. GİRİŞİMCİ” olarak belirlenmiştir. 10 Mart 2021 tarihinde, 14.30-16.30 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlik, Türkiye Bilişim Derneği (TBD) önderliğinde GLOBALNET İnternet Teknolojileri ve YAZILIM firması tarafından organize ediliyor. 2019 yılında TSE Konferans Salonunda, 2020 … The post DİJİTAL DÜNYA KADINLARI ‘2021 appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

Yukarı