1999 Yılından bu yana “İNTERNET TEKNOLOJİLERİ YAZILIM ODAKLI” çalışma modelimiz ile müşterilerimizin kendilerini GÜVENde hissetmeleri için çalışıyoruz.

Çözümler

İletişim Adresleri

Aşağı Öveçler Mah, 1314 Cad. No:44/1, 06460 Çankaya, Ankara

GLOBALNET olarak “BITRIX24 TÜRKİYE GOLD PARTNER” iş ortaklığımız çerçevesinde Bitrix24 çözümleri için kurulum, iş akışları ve süreç yapılandırma, kısa-orta vadede ihtiyaç duyulan uyarlama, danışmanlık, eğitim ve teknik destek hizmetleri sağlamaktayız. Tüm KOBİlerin ve sektördeki diğer şirketlerin Dijital Dönüşümlerinin tüm adımlarında yanlarında olacak şekilde hizmet ve servislerimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Detaylı bilgi edinmek ve işletmeniz veya sizin için en uygun CRM ve BPM çözümünü önerebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
GoToMeeting, GoToWebinar, GoToTraining, LogMeIn Rescue, RescueAssist, Rescue Lens, Rescue Live Guide, Bold360, LogMeIn Central, LastPass LogMeIn Pro ve GoToMyPC ürünleri lisans satışları yanında, satış öncesi ve sonrası gereksinim analizi, kurulum, yapılandırma, entegrasyon, yazılım geliştirme, yardım masası, teknik destek, danışmanlık ve eğitim hizmetlerini GLOBALNET olarak sunmaktayız.

Detaylı bilgi edinmek ve işletmeniz veya sizin için en uygun uzaktan çalışma çözümünü önerebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
GLOBALNET olarak gelişen ve büyüyen müşteri portföyümüz yanında, e- ticaret kullanıcılarına, e –ticaret yazılımları, özel e- ticaret çözümleri, e- ticaret danışmanlığı ve tasarım hizmeti vermek üzere ticimax ’in güçlü altyapısı ve 15 yıla aşkın tecrübesi ile iş birlikteliğimizi yürütmekteyiz.

Detaylı bilgi edinmek ve işletmeniz veya sizin için en uygun e-ticaret çözümünü önerebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
GLOBALNET, T-Soft iş ortağı olarak, e-ticaret ürünleri lisans satışları, kurulum, yapılandırma, entegrasyon, sosyal medya, dijital pazarlama, yazılım geliştirme, teknik destek, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktayız.
T-Soft iş ortağı olarak, E-ticaret Çözümleri ile online satış yaparak, müşteri kalitesini arttırmak isteyen tüm kişi ve firmalara çözümler sunuyor ve profesyonel bir e- ticaret sitesi kullanmalarına olanak sağlıyoruz.

Detaylı bilgi edinmek ve işletmeniz veya sizin için en uygun e-ticaret çözümünü önerebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Globalnet, ideasoft iş ortağı olarak, e-ticaret ürünleri lisans satışları, kurulum, yapılandırma, entegrasyon, sosyal medya, dijital pazarlama, yazılım geliştirme, teknik destek, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktayız.
E-ticaret sitenizi açın, internetten satışa başlayın.

Detaylı bilgi edinmek ve işletmeniz veya sizin için en uygun e-ticaret çözümünü önerebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.