Ziyaretçileriniz ilk izlenim için size ikinci bir şansı vermeyebilirler…

Dijital dünyada “ilk izlenim” oldukça önemlidir ve başarılı bir web tasarımının hedeflerine ulaşabilmesi için bir anahtardır. İnternet kullanıcıları ağırlıklı olarak estetik görünüşü beğenilen ve dolaşması, navigasyonu kolay web sitelerini ziyaret etmekten keyif almaktadırlar. Ekibimiz web tasarımda iyi bir ilk izlenim kazandırmaya özen göstererek, hızlı ve kolay erişebilir olması için çalışmasını yürütmektedir.

Tasarım ve Markalaştırma

Grafik ve Arayüz Tasarımı

Mobil Uygulama Tasarımı

Her proje için farklı amaçlar, hedef kitle ve fırsatlar mevcuttur. Projelerinizde beklentilerinizi anlayarak, analizlerimiz sonucunda beklenmedik ve yeni oluşabilecek fırsatları keşfetmeye çalışıyoruz.

Yönetilebilir, Uluslararası Standartlara, Web Kriterlerine, Gelişmiş İçerik Yönetim Sistemi Altyapısına, Arama Motorlarına ve Tarayıcılara, Akıllı Cihazlara Uygun Kurumsal Fonksiyonel Web Sitesi Geliştirme mi ?

Son 20 yıldır gelişim ivmesini hızla artıran teknoloji ve dünya çapında değişen ekonomik dengeler sebebiyle dünya neredeyse küresel bir köy halini aldı. Artık web siteleri aracılığı ile bilgiye anında erişilebiliyor, alışveriş anında yapılabiliyor, dünyanın diğer ucundaki yakınlarınızla anında iletişim kurabiliyor ve paylaşımda bulunabiliyorsunuz. Bu doğrultuda, 500+ milyon web sitesini barındıran bu potansiyel içerisinde var olmamanın başlı başına bir dezavantaj olması kaçınılmaz bir gerçek.

GlobalNET, sizleri yeni çağın yeni gerekliliklerine, küresel teknolojinin ve bilgi birikiminin gelmiş olduğu son noktada da dahil ediyor. GlobalNET Kurumsal Web Servislerinin barındırdığı belli başlı özellikler;

  • Tema ya da özgün tasarımdan oluşan, Web 2.0 ve Web 3.0 standartlarına uygun bir tasarım,
  • Dünya çapında kabul görmüş, güvenli ve hızlı bir içerik yönetim sistemi,
  • Gelişmiş yönetilebilir, taşınabilir, lisans problemsiz, ekonomik İçerik Yönetim Sistemi Altyapısı
  • Ürün ve/veya hizmetlerinizi sergileyebilmeniz için gerekli olan fonksiyonel altyapı,
  • Sektörel faaliyetlerinizi gözler önüne serebilecek, ilgi çekici haber ve blog uygulamaları,
  • Bilgi paylaşımını maksimum düzeye çıkartan forum uygulamaları,
  • Etkinliklerinize ilişkin fotoğraf ve videolarınızı yayınlayabileceğiniz galeri uygulamaları,
  • Tüm bunların dışında, belirli ihtiyaçlarınıza yönelik fonksiyonel uygulamalar geliştirilmesi
Yukarı