1999 Yılından bu yana “İNTERNET TEKNOLOJİLERİ YAZILIM ODAKLI” çalışma modelimiz ile müşterilerimizin kendilerini GÜVENde hissetmeleri için çalışıyoruz.

Çözümler

İletişim Adresleri

Aşağı Öveçler Mah, 1314 Cad. No:44/1, 06460 Çankaya, Ankara

LogMeIn arşivleri - GLOBALNET Blog Sitesi GLOBALNET, LogMeIn, Bitrix24, Diji Teknoloji Haber, Makale, Duyurular

 • 5. İSTANBUL KOBİLER VE BİLİŞİM KONGRESİ
  by globalnet on 23 Mayıs 2022 at 10:53

  Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen 5. İstanbul KOBİ’ler ve Bilişim Kongresi bu sene 25-26 Mayıs 2022 tarihlerinde çevrimiçi olarak yapılacaktır. Tema “Yeşil Dünya, Teknoloji ve İhracatçı KOBİ’ler” GLOBALNET İnternet Teknolojileri, online olarak gerçekleşecek olan 5. İSTANBUL KOBİLER VE BİLİŞİM KONGRESİ Etkinliğini Marka Destek Sponsoru Olarak Destekliyor. “YENİ TEKNOJİLER VE YAPICI ETKİLERİ METAVERSE – … The post 5. İSTANBUL KOBİLER VE BİLİŞİM KONGRESİ appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • BThaber 30′ with Ankara – Dijital Etkinlik
  by globalnet on 28 Nisan 2022 at 06:58

  TOBB TÜRKİYE YAZILIM MECLİSİ Başkanı ve GLOBALNET CEO ‘su Sn. Ertan BARUT,  “Yazılım Meclisi, Dönem Faaliyetleri , Türkiye Yazılım İş Gücü İhtiyaçları ve Kayıpları ile Uzaktan Çalışma ve Eğitim İhtiyaçları’’ konularıyla BThaber Gazetesi Ankara Temsilcisi Sedef Özkan’ın 30′ with Ankara – Dijital Etkinlik konuğu olacak. TOBB Yazılım Meclisi olarak bugüne kadar yapılan çalışmalar , TOBB Türkiye … The post BThaber 30′ with Ankara – Dijital Etkinlik appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • DİJİTAL DÜNYA KADINLARI ‘2022
  by globalnet on 1 Mart 2022 at 19:13

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Dijital Dünya Kadınları ‘2022 “YAŞAYAN. YAŞATAN.” etkinliği ÇEVRİMİÇİ olarak 10 Mart 2022 de gerçekleştiriliyor. NEDEN DİJİTAL DÜNYA KADINLARI ETKİNLİĞİ ? Teknolojinin hızla geliştiği ve yenilendiği dijital çağda, her geçen gün daha fazla kadın işgücüne gereksinim duyuyoruz. Dijital dünyada kadınların güçlendirilmesinin, yönetimde ve sahada daha etkin roller üstlenmelerinin önemine inanıyoruz. … The post DİJİTAL DÜNYA KADINLARI ‘2022 appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Video Konferans ve Webinar Ürünleri Bilgilendirme Semineri
  by globalnet on 15 Mart 2021 at 11:22

  ÖNER BİLİŞİM – GLOBALNET İşbirliğiyle Düzenlenen “Video Konferans ve Webinar Ürünleri Bilgilendirme Semineri” videosunu GLOBALNET GoToStage Kanalımızdan izleyebilirsiniz. The post Video Konferans ve Webinar Ürünleri Bilgilendirme Semineri appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • DİJİTAL DÜNYA KADINLARI ‘2021
  by globalnet on 9 Mart 2021 at 07:21

  DİJİTAL DÜNYA KADINLARI ‘2021, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü haftasında 10 Mart 2021 ‘de ÇEVRİMİÇİ olarak düzenliyor. Etkinliğin bu yılki teması “Dijital Dünya Kadınları : CESUR. ÜRETKEN. GİRİŞİMCİ” olarak belirlenmiştir. 10 Mart 2021 tarihinde, 14.30-16.30 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlik, Türkiye Bilişim Derneği (TBD) önderliğinde GLOBALNET İnternet Teknolojileri ve YAZILIM firması tarafından organize ediliyor. 2019 yılında TSE Konferans Salonunda, 2020 … The post DİJİTAL DÜNYA KADINLARI ‘2021 appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Video Konferans ve Webinar Ürünleri Bilgilendirme Semineri
  by globalnet on 2 Mart 2021 at 16:03

  ÖNER BİLİŞİM – GLOBALNET İşbirliğiyle Video Konferans ve Webinar Ürünleri Hakkında Bilgilendirme Semineri gerçekleştirilecektir.  9 Mart 2021 Salı, Saat 14:00-15:00 arasında gerçekleştirilecek seminer hakkında bilgilere erişme ve kayıt olmak için lütfen şu sayfaya gidiniz : https://logmein.globalnet.com.tr/webinar The post Video Konferans ve Webinar Ürünleri Bilgilendirme Semineri appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • JOB ADVERTISEMENT: LOGMEIN SALES MANAGER
  by globalnet on 7 Ocak 2021 at 13:29

  JOB ADVERTISEMENT: LOGMEIN SALES MANAGER GLOBALNET, is the LogMeIn Authorized Partner company in Turkey. We are looking for an experienced SALES MANAGER to manage the promotion, sales and support processes of LOGMEIN Products. Knowledge, Experience and Experiences to Seek: – Very good English (reading, writing, understanding). – Having knowledge and experience on online technologies (online … The post JOB ADVERTISEMENT: LOGMEIN SALES MANAGER appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • 29-30 Aralık +% Ekstra İndirimler Duyurusu
  by globalnet on 27 Aralık 2020 at 21:05

  GLOBALNET ® Bitrix24 | LogMeIn | Diji  Mevcut yıl sonu kampanyalarımıza ilave sağladığımız ekstra indirimlerimiz ile ilgili bilgilendirmekteyiz. ” 29 – 30 ARALIK 2020 “ günlerinde verilecek siparişlerde kampanya fiyatlarına ilave  + %  Ekstra İndirimler ile karar verme sürecinize destek oluyoruz.  Bitrix24 , LogMeIn ve Diji  ürün ve hizmetlerimizle ilgili özel fiyatlar için hemen bize ulaşın. 0 532 111 66 04 [email protected] … The post 29-30 Aralık +% Ekstra İndirimler Duyurusu appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • LogMeIn Rescue ile Çağrı merkezinizin üzerindeki yoğunluğu azaltın
  by globalnet on 23 Aralık 2020 at 10:54

  Çağrı merkezinizin üzerindeki yoğunluğu azaltmak, müşterilerinizin bilgisayarına uzaktan bağlanmak ister misiniz? Cevap evetse; LogMeIn Rescue ürünüyle tanışın! Detaylı bilgi almak için: logmein.globalnet.com.tr/rescu The post LogMeIn Rescue ile Çağrı merkezinizin üzerindeki yoğunluğu azaltın appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.

 • Teknik sorunları uzaktan LogMeIn Rescue ile çözün
  by globalnet on 17 Aralık 2020 at 10:18

  Teknik sorunları uzaktan kontrol,uzaktan inceleme, katılımsız erişim özellikleri ile LogMeIn Rescue ile çözün Çoklu Platform Desteği Çok Oturumlu Kullanım Teknisyen İşbirliği Rescue, şirketlere cihazlarda ve işletim sistemlerinde dahili ve harici müşterilere hizmet verme yeteneği sağlayan, amaca yönelik oluşturulmuş bir uzaktan destek aracıdır. Hem kurum içi çalışanlarınıza hem müşterilerinize hem de şubelerinize destek sağlayabileceğiniz tüm uçlarla … The post Teknik sorunları uzaktan LogMeIn Rescue ile çözün appeared first on GLOBALNET Blog Sitesi.