LogMeIn Authorized Partner Logo

LogMeIn Türkiye Tek Yetkili İş Ortağı

(Authorized Partner) GLOBALNET

LogMeIn Hakkında

LogMeIn, Inc. (NASDAQ: LOGM), merkezi Boston, Massachusetts’te olup Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Avustralya’da ek lokasyonlara sahiptir.
Dünyanın en iyi 10 halka açık SaaS şirketinden biri ve birleşik iletişim ve işbirliği, kimlik ve erişim yönetimi ile müşteri katılımı ve destek çözümlerinde pazar lideri olan LogMeIn, neredeyse dünyanın her ülkesine yayılan milyonlarca müşteriye sahiptir.
Herkesin anlamlı içgörü, daha derin ilişkiler ve daha iyi sonuçlar elde etmek için insanların birbirleriyle ve çevreleriyle nasıl etkileşime girmesini basitleştirmek LogMeIn’in büyümesine, bu pazarların her birinde liderlik pozisyonunda dünyanın en iyi 10 SaaS şirketinden biri olma yolunda yardımcı oldu.

On milyonlarca günlük kullanıcıyı, bir milyardan fazla müşteri etkileşimini ve yılda yirmi milyar sesli dakikayı destekleyen bir platformla, yalnızca modern çalışma biçiminden yararlanmaya değil, aynı zamanda esnek, dağınık, mobil, verimli ve üretken bir şekilde modern çalışma yönteminin icat edilmesine yardımcı oldu.

Kullanımı kolay ürünleri profesyoneller tarafından benimsenmekte ve müşterilerinin yolculuklarına daha fazla içgörü, daha basit iç ve dış işbirliği ve daha güçlü bir işgücü arayan küçük ve orta ölçekli işletmeler tarafından kullanılmaktadır.

LogMeIn Inc. Kurumsal Web Sitesi : https://www.logmeininc.com

GLOBALNET olarak, LogMeIn TÜRKİYE Tek Yetkili İŞ ORTAĞI (AUHORIZED PARTNER) olarak  faaliyet göstermekteyiz. (https://logmein.globalnet.com.tr/logmein-partner/ sayfamızdan ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz)

LogMeIn ürünleri ve çözümleri ;

İşbirliği ve İletişim : GoToMeeting, GoToWebinar, GoToTraining, join.me

Müşteri Katılım ve Desteği : LogMeIn Rescue, Rescue Assist, Lens, Bold360

Kimlik ve Erişim Yönetimi : LogMeIn Central, Pro LastPass ve GoToMyPC ürünlerini sağlamaktayız.

Müşterilerimize satış öncesi ve sonrası gereksinim analizi, kurulum, yapılandırma, özelleştirme, api entegrasyon, yazılım geliştirme, 7/24 yardım masası, teknik destek, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktayız.

Ayrıca Dijital Dönüşüm, İnternet Varlıkları Yönetimi, Alan Adı, Web Sitesi, E-Ticaret ve Portal Geliştirme, Bulut Sunucu Servisleri, Bulut Yazılım, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, SEO çözümleri ve Destek hizmetleri sunmaktayız.

GLOBALNET 21 Yılı aşkın bir süredir İnternet odaklı çözümler sunmaktadır. Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa ve Kocaeli (İzmit) illerinde temsilciliklerimiz bulunmakta olup, TÜRKİYE’deki tüm kuruluşlara hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda  bölgemizdeki diğer ülkelere de hizmet vermekteyiz.

Yukarı