İtibar Yönetimi, online bilinirliğinizi arttırarak ziyaretçileri arama motorları, sosyal medya, blog vb. varlıklar yardımıyla websitenize yönlendirmeye yardımcı olur. Aynı zamanda markanızın viral yollardan hedef kitlenize ulaştırır. Markanızın veya işletmenizin saygınlığını negatif yönde etkileyen arama sonuçları ve varolan olumsuz içerikler üzerinde bir anti-biyotik etkisi yaratır.

Sosyal medya içerik desteği, negatif/olumsuz içerik filtreleme ve kaldırımı, online ilişki yönetimi (PR), sosyal içerik/iletişim izleme gibi geniş çapta bulunan hizmetlerimiz ile itibar yönetiminizi destekliyoruz.

Online medyayı devamlı takip ederek markanızın online dünyada oluşabilecek birçok fırsatı yakalayabilmesini ve yararlanabilmesini sağlıyoruz, böylece hedef kitleniz üzerinde pozitif/olumlu daha kalıcı bir iz bırakabilirsiniz.

Online itibar yönetimine ilişkin raporlarımızda, işletmenize, ürününüze veya hizmetinize yönelik internet üzerindeki geri bildirimleri dahil ederek sizlere medya üzerindeki pozitif/olumlu ve negatif/olumsuz izlenimleri aktarıyoruz. Negatif/olumsuz yorumları ve incelemeleri takip etmek, arama motoru sonuçlarında (SERP) markanızı olumsuz biçimde etkileyecek içerik üzerine profesyonel bir strateji yaklaşarak online itibarınızın ve satışlarınızın düşüşünü engeller. Ekibimiz bu konuda uzmanlaşarak sizlere ihtiyacınız olan çözümü sunmaktadır.

Yukarı