linkedin
Globalnet

GoTo Rescue

Kurumsal uzaktan destek yazılımı, her zamankinden daha basit hale getirildi
Gelişmiş Güvenlik. Kesintisiz çözünürlükler. Kolay entegrasyonlar. Artık GoTo ailesinin bir parçası olan, sınıfının en iyisi, kurumsal düzeyde uzaktan BT desteğiyle tanışın.

Güvenli, kesintisiz çözümler - her zaman, her yerde, her cihazda.

Ödüllü kurumsal BT yönetimi yazılımıyla herhangi bir cihazda çoklu platform desteği, gelişmiş güvenlik, kolay yönetim ve çok daha fazlasını sunun.
central

Tek tıkla, herhangi bir cihazdan erişim

Herhangi bir mobil cihaza veya bilgisayara saniyeler içinde bağlanın. iOS ve evrensel Android mobil desteği gibi özelliklerle BT ekipleri, çalışanları veya müşterileri nasıl çalışırlarsa çalışsınlar destekleyebilir. Ağın içinde veya dışında herhangi bir cihazda sistem bilgilerini, uzaktan kumandayı, cihaz yapılandırmalarını itin ve hatta uygulamalarla entegre edin.
Tek tıkla, herhangi bir cihazdan erişim
Azaltılmış arıza süresi

Azaltılmış arıza süresi

Aracıların ve çalışanların daha fazlasını yapmasına yardımcı olun. Sistem bilgisi, komut dosyası oluşturma ve katılımsız erişim gibi özelliklerle yardım masası teknisyenleri, etkin olmayan cihazlarda bile çalışanları rahatsız etmeden sorunları tanımlayabilir ve çözebilir.

Kurumsal düzeyde güvenlik

Uzaktan erişim yazılımınız, güvenliğinizden asla ödün vermemelidir. Rescue, bankacılık sınıfı 256 bit AES şifreleme, HIPAA uyumlu çok faktörlü kimlik doğrulama ve daha fazlasıyla kullanıcıları ve işletmenizi eşit şekilde korur. Ayrıca, izne dayalı güvenlik, SSO, parola ilkeleri ve IP oturum açma kısıtlamaları gibi özelliklerle, tüm panoda güvenliği sağlayabilirsiniz.
Kurumsal düzeyde güvenlik
marka özelleştirme

Marka Özelleştirme

Müşterilerinizin uzak masaüstü desteğini nasıl deneyimlediğini kontrol edin. İşletmeler için özelleştirilebilir bir arabirimle, arama kartınızdan sohbet aracınıza, SDK'ya ve mobil destek uygulaması deneyimine kadar müşteri desteğinin her santimini kişiselleştirebilirsiniz.

BT yönetimini yeniden düşünün

Yardım masanızı değerlendirmek ve güvenli bir şekilde yönetmek için ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerden ulaşın.
Basit yönetim düşünülerek oluşturulmuş uzak BT destek yazılımını deneyimleyin. Yöneticiler ve teknisyenler için merkezi izin verme, görev tekrarını önlemek için Active Directory Sync, denetimler ve uyumluluk için oturum kaydı, canlı raporlama ve daha fazlası gibi özelliklerle herkesi kolay yoldan çalıştırabilir ve çalışır durumda tutabilirsiniz.
BT yönetimini yeniden düşünün

En İyi İlişki ve En İyi Özellik Seti Oylandı

Trust Radius tarafından Uzak Masaüstü Yazılımı kategorisinde ödüllendirilmiştir.
En İyi İlişki ve En İyi Özellik Seti Oylandı
Globalnet

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.