linkedin
Globalnet

GoTo Türkiye Partner

GoTo LogMeIn
(Network Partner Türkiye GLOBALNET)

İlk günden beri, insanların ve işletmelerin ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına yardımcı olduk - basit ve güvenli bir şekilde - her yerden. Günümüzde iş ve yaşam iç içedir. GoTo'da, kendimizi gideceğiniz yer olarak düşünmeyi seviyoruz. Gün boyunca en önemli şeylere odaklanmanıza yardımcı oluyoruz: projeleriniz, meslekleriniz ve hatta kişisel tutkularınız.

Nerede veya ne zaman çalıştığın umrumda değil. Nasıl başardığınla ilgili.

Esnekliğe öncelik verilen bir dünyada, harika işler her yerde olabilir. Bu zihniyet, on milyonlarca insan için güvenilirlik, bağlantı ve basitlik vaadimizi yerine getirmemize yardımcı oldu ve karşılığında, yılda 1,3 milyar doları aşan 3.500'den fazla küresel çalışanla dünyanın en büyük SaaS şirketlerinden biri olmamıza yardımcı oldu. gelir ve on milyonlarca kullanıcı.

Bugün, her büyüklükteki şirketin bağlantı kurması, işbirliği yapması, iş gücünü güvence altına alması ve çalışanları ile müşterileri desteklemesi için güvenilir bir iş ortağıyız. GoTo Connect ve Rescue dahil olmak üzere ürün portföyümüz aşağıdakilere yardımcı olur:

  • İnsanlar , ihtiyaç duydukları her yerden güvenli bir şekilde çalışmalarına izin vererek onları mutlu, güvenli ve üretken kılıyor.

  • İşletmeler , kesintiler karşısında sürekliliği garanti ederek, maliyetleri düşürme ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşma yeteneklerini hızlandırıyor.

  • Herkes , işte ve yaşamda kolayca gezinmek için oluşturulmuş esnek araçlar sunarak.

İşin geleceği şimdi.

Modern iş gücünün evrimine ve modern iş yerinin devrimine tanık oluyoruz. GoTo ön plandadır ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere herkesin tüm zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olmaya hazırdır:

  • Esnek, hibrit ve uzaktan çalışma politikalarının kolaylaştırılması

  • Sorunsuz, isteğe bağlı destek ve yardım sağlama

  • Güçlü işbirliği araçları ve siber güvenlik ürünleri sağlama

Biz de esnek ilk hayatı yaşıyoruz.

Sıklıkla "kendi şampanyamızı içiyoruz" deriz, yani geliştirdiğimiz araçlar, uzak merkezli bir işyerini çalıştırmak için milyonlara sağladığımız ve kendi kullandığımız araçlardır. Kendi yeniliklerimiz, esnek bir şekilde çalışabilmemiz, daha keyifli yaşayabilmemiz ve modern çalışma dünyası için düşünülmüş, etkili fikirler geliştirmeye yardımcı olabilmemiz için bağlantımızı güçlendiriyor.
Globalnet

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.