linkedin

GoTo LogMeIn Türkiye Partner

GoTo LogMeIn LastPass Türkiye Tek Yetkili İş Ortağı – Authorized Partner

GLOBAL İnternet Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. (1999) ve GLOBALNET® İnternet Teknolojileri ve YAZILIM Tic. Ltd. Şti. (2011) şirketlerimizle DİJİTAL DÖNÜŞÜM SÜRECİNDEKİ Türkiye ve Yurtdışında 1000’i aşkın kurum ve kuruluşa bilgi ve birikimlerimiz yanında, tecrübelerimiz ile uzman teknolojik çözüm ve hizmetlerimizi, sağlam güvenilir altyapılarımız üzerinden, sürekli ve sürdürülebilir memnuniyet prensibi ile sunarak desteklemekteyiz.

GLOBALNET® olarak 2019 Yılında görüşmelere başlanılan süreçte 2020 Yılında LogMeIn Authorized Partner (Türkiye Yetkili İş Ortağı) anlaşması imzaladık.

LogMeIn GoTo İletişim, İşbirliği, Uzaktan Çalışma, Uzak Erişim ve Uzak Destek Çözümleri :

İletişim ve İşbirliği :

  • GoToMeeting – Video konferans platformu

  • GoToWebinar – Sanal etkinlik platformu

  • GoToTraining -Sanal eğitim platformu

Kimlik, Erişim, Parola Yönetimi : LastPass Kişisel Bireyler ve İşletmeler için Şifre Çözümü

Uzak Erişim, Uzak Teknik Destek : LogMeIn Central, Pro, GoToMyPC, Rescue, Resolve, Miradore

GoTo Resolve : All-in-one remote IT – Hepsi bir arada uzak BT

Pro : Remote device access – Uzak cihaz erişimi

Central : Remote monitoring & management – Uzaktan izleme ve yönetim

Rescue : Remote IT support – Uzaktan BT desteği

GoToMyPC : Remote desktop access – Uzak masaüstü erişimi

Miradore : Mobile device management – Mobil cihaz Yönetimi

Dünyanın en iyi 10 halka açık SaaS şirketinden biri ve birleşik iletişim ve işbirliği, kimlik ve erişim yönetimi ile müşteri katılım ve destek çözümlerinde pazar lideri olan LogMeIn, neredeyse dünyanın her ülkesine yayılan milyonlarca müşteriye sahiptir.

GLOBALNET olarak gelişen ve büyüyen müşteri portföyümüz yanında, Türkiye’deki LogMeIn GoTo kullanıcılarına çözümleri etkin ve verimli kullanıma yönelik destek olmak üzere de çalışmakta ve LogMeIn GoTo LastPass ‘in Türkiye’deki geniş müşteri portföyünün daha da yaygınlaşması için kapsamlı tanıtım, seminer ve eğitim faaliyetleri yürütmekteyiz.

Bu yaklaşımlarımız ve hedeflerimiz doğrultusunda LogMeIn GoTo LastPass ürünlerine odaklanmış, Türkiye’deki en kapsamlı ekibe sahip tek Yetkili İş Ortağı (Authorized Partner) konumundayız. Lisans satışlarımız yanında sağladığımız kapsamlı hizmetlerle de liderlik sorumluluğunu üzerimize alarak ilerlemekteyiz. Uzman ekiplerimizle analiz, kurulum, özelleştirme, iş süreçleri ve iş akışları uyarlama, otomasyonu, yazılım entegrasyonları, danışmanlık ve 7/24 sürekli teknik destek ve eğitim hizmetleri vermekteyiz.

Bünyemizdeki 15 çalışanımız, dış kaynak ve danışmanlarımızla 20 kişilik ekip yanında sağlam, güvenilir altyapılarımız ve güçlü iş ortaklarımızla sektörümüzde değer yaratarak müşterilerimize güvenilir, uzun vadeli sorunsuz çözüm ve hizmetler sunmakta, nitelikli ve kapsamlı projeler geliştirmekteyiz.

Uzun yıllardır internet teknolojilerine odaklı faaliyetlerimiz “alan adı, web sitesi, email, hosting, sanal sunucu, ssl, güvenlik, seo, sosyal medya ve dijital pazarlama” konularındaki uzmanlık ve tecrübelerimizle hem sorunsuz çözümler sunabilmekte hem de sorunları hızlı şekilde giderebilmekteyiz.

LogMeIn ve GLOBALNET hakkında kapsamlı bilgilere sitemizden ya da kurumsal web sitemizi globalnet.com.tr ‘yi ziyaret ederek de ulaşabilir, dilerseniz tanıtım dokümanlarımızı talep edebilirsiniz.

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.