linkedin

İş Ortakları, İşbirlikleri

Müşteri İlişkileri ve İş Süreçleri Yönetimi (CRM, BPM)

GLOBALNET olarak “BITRIX24 TÜRKİYE GOLD PARTNER” iş ortaklığımız çerçevesinde Bitrix24 çözümleri için kurulum, iş akışları ve süreç yapılandırma, kısa-orta vadede ihtiyaç duyulan uyarlama, danışmanlık, eğitim ve teknik destek hizmetleri sağlamaktayız. Tüm KOBİlerin ve sektördeki diğer küçük büyük şirketlerin Dijital Dönüşüm süreçlerinde yanlarında olacak şekilde hizmet ve servislerimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

GLOBALNET, Gold Partner ve Development Partneri olduğu Bitrix24’ün Onaylı Yetkili Eğitim Sağlayıcısı (Authorized Training Provider) olarak; “İleri Kullanıcı” veya “Yönetici Eğitimi” programlarımız yanında sizlere “Özel Eğitim” programları da sunmaktayız. Eğitimlerimizi “Uzak Bağlantı” veya “Yüz yüze”, Türkçe ve İngilizce olarak gerçekleştiriyoruz. Bitrix24’ün yetkili Eğitim sağlayıcısı olarak, eğitimler sonunda katılımcılara onaylı “Bitrix24 Eğitim” sertifikası veriyoruz.
Detaylı bilgi edinmek ve işletmeniz veya sizin için en uygun CRM ve BPM çözümünü önerebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CopeTract CLM Akıllı Sözleşme Yönetimi Çözümleri

Tüm Sözleşmeleriniz Tek Platformda. CopeTract Yerli ve Milli Yazılım Smart Contract CLM Çözümleriyle Sözleşmelerinizi ve Süreçlerinizi Blokzincir ve Yapay Zeka Teknolojisi ile Akıllı Bir Şekilde Yönetin.
Kurumsal ya da Bireysel Panel İle Sözleşmelerinizi Kolayca Yönetin. Sözleşmelerinizi Uzaktan Dijital Olarak İmzalayın. Sözleşmelerinizi online olarak imzalayabilirsiniz ve bu sayede zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.
GLOBALNET COPETRACT AKILLI SÖZLEŞME CLM ÇÖZÜMLERİ TEK YETKİLİ KURUMSAL SATIŞ ORTAĞIDIR.

Yazılım Geliştirme Altyapı (Açık Kaynak - Open Source)

PHP, Java, Linux, Python yazılım dilleri, araçları, MySQL ve Postgresql veritabanı altyapıları ile dijitalleşmeye yönelik özel açık kaynak kod yazılım tabanlı yazılım projeleri, otomasyon sistemleri, yardım masası, iş süreçleri yönetimi, crm, bpm, işe ve sürece özel yazılım geliştirme, bulut tabanlı yazılım servisleri analiz, projelendirme, danışmanlık, geliştirme ve destek hizmetleri sunmaktayız.

Uzak Destek, Uzaktan Çalışma

GoTo Resolve, GoTo Pro, GoTo Central, GoTo Rescue, GoTo MyPC, GoTo Meeting, GoTo Webinar, GoTo Training, AnyDesk ve Zendesk ürünleri lisans satışları yanında, satış öncesi ve sonrası gereksinim analizi, kurulum, yapılandırma, entegrasyon, yazılım geliştirme, yardım masası, teknik destek, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktayız.

ERP RESTAPI Entegrasyon Çözümleri

Logo, Uyumsoft, Mikro Yazılım ve Paraşüt ERP Çözüm İş Ortakları İşbirliği ile Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), İş Zekâsı, İK, CRM BPM Entegrasyonu, E-ticaret Entegrasyonları, Ticari Paket ve Mali Müşavir yazılımları, Proje yönetimi, Özel yazılım geliştirme, Sistem yönetimi, Muhasebe yönetimi çözümlerine yönelik yazılım entegrasyon ve özelleştirme hizmetleri sunmaktayız.

E-Ticaret, E-İhracat, FinTek

GLOBALNET olarak gelişen ve büyüyen müşteri portföyümüz yanında, e- ticaret kullanıcılarına, e –ticaret yazılımları, özel e- ticaret çözümleri, e- ticaret danışmanlığı ve tasarım hizmeti vermek üzere Ticimax, T-Soft ve İdeasoft ’un güçlü altyapıları ve tecrübeleri ile iş ortağı olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Ayrıca VEPARA Ödeme Sistemleri ile de müşterilerimizi online ödeme tahsilat para transferi hizmetleri de vermekteyiz.

Siber Güvenlik

LastPass Authentication Security, AuthTake Kimlik Doğrulama Çözümleri yanında, SSL Güvenlik Çözümleri SSLStore ve E-Posta Güvenliğinde SpamExpert iş ortaklıklarıı ile çok faktörlü kimlik doğrulama, parolasız kimlik doğrulama, web site kimlik doğrulama, şifre ve kimlik yönetim sistemi, web güvenliği ve e-posta güvenliği ürün satış ve hizmetlerini sunmaktayız.

Alan Adı Yönetimi

GLOBALNET olarak “MetuNic Gold Partner” ve “GoDaddy Super Reseller Partner” iş ortaklığımız çerçevesinde alan adı (Domain) tescil, transfer ve kayıt işlemlerini sunmaktayız.

Web Sitesi Tasarım, Geliştirme ve İçerik Yönetim Sistemi

WordPress ve Joomla CMS çözümleri ile grafik arayüzlü, çevrimiçi CMS altyapıları üzerinden yönetilebilir web siteleri, web projeleri ve web portalları geliştirmekteyiz.

Dijital Pazarlama Yönetim ve Servisleri

Vertical Response, MailChimp, Amazon WhiteSes, Google Ads, Google Analytics, Google Business, REVOTAS ve Related Digital çözüm ve hizmetleri ile ECM e-ticaret pazarlama, WMM web sitesi pazarlama, SEO arama motoru optimizasyonu, CMM içerik pazarlama (content marketing), PPC reklamcılık, SMM sosyal medya pazarlama ve EMM e-posta pazarlama hizmetleri vermekteyiz.

Veri Merkezi, Bulut Sunucu, Web, E-Mail Hosting Altyapı

Vodafone, Turkcell, Türk Telekom, Teknotel Veri Merkezleri yanında GOOGLE CLOUD, AMAZON AWS, ALİBABA CLOUD altyapıları üzerinden Bulut Sunucu, Zimbra E-Mail Server, SaaS, IaaS, PaaS bulut bilişim platform altyapı servisleri, depolama, arşivleme, yazılım, veritabanı altyapı, sunucu barındırma vb hizmetleri sunmaktayız.

Bulut Santral, Çağrı Merkezi Entegrasyon

KobiKom İşbirliği ve Turkcell Kurumsal Altyapıları üzerinden Sabit Hat Hizmeti, SMS Hizmeti, Bulut Santral Hizmeti, IPSantral Hizmeti, Sanal Santral Hizmeti, PBX Santral Hizmeti, İnternet Hizmeti, Çağrı Merkezi Yazılımı ve CRM Hizmetlerii vermekteyiz.

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.