Organik arama sonuçlarını kuvvetlendirmek, site içi seo, link inşası, anahtar kelime analizi ve aktivite raporlaması gibi temel Arama Motoru Optimizasyonu sunmaktayız.

Organik Arama

Web varlığınızın arama motorlarında görünürlüğünü arttırmak için ziyaretçileri etkileyen markanızın, işletmenizin özel içerikle desteklenmesi.

Site İçi SEO

İçeriğinizin arama motorlarında kolayca erişilebilir hale gelmesi için ekibimiz websiteniz içerisindeki tüm içeriği baştan analiz etmekte, geliştirmekte ve yeni organik içerik oluşturmaktadırlar.

Link İnşası

Arama motorlarında sonuçları etkileyen önemli etkenlerden bir taneside websitenize, içeriğinize gelen dış linklerdir. Doğru yapılandırılmış bir link önemli bir etki oluşturacaktır.

Arama Motoru Optimizasyonun temel özelliği belli bir strateji ve planlama yürüterek arama sonuçlarında ilk sıralarda var olmaktır. Size sunacağımız anahtar kelime sıralama raporları ile beraber, yaptığımız diğer çalışmaların raporlarını inceleyerek yapılan çalışmanın sonuçlarını rahatça takip etmiş olacaksınız. Size özel planladığımız çalışma ile beraber site trafiğinizi ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) online pazarlamanın oldukça önemli bir parçasıdır. İşiniz için bu hizmetin ne kadar önemli olduğunun farkındayız, ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi doğru bir şekilde analiz ederek mümkün olan en kaliteli hizmeti ve fiyat avantajlarını sizlere sunmaya çalışıyoruz. Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi öne çıkan arama motorları ile ilgili güncellemeleri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Organik Trafiğinizi Arttırın

Ziyaretçilerin Kalış Süresini Arttırın

Ortalama Ziyaret Süresini Arttırın

Sayfa Ziyaretlerini Çoğaltın

Arama Motoru Optimizasyonunun (SEO) en önemli öğesi “anahtar kelimelerdir“. Verdiğimiz hizmetin size verimli olarak geri dönebilmesi içiniçin ekibimiz size özel bir strateji ve planlama çıkararak çalışmalarını devam ettirmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) için yapılan çalışma sonuçlarını size bildiren raporlarımızı detayları atlamadan ve anlaşılabilir bir biçimde sunuyoruz.

Yukarı