Yeni Tekmer Ankara Ofisimiz >> İLETİŞİM

AVANTO Projesinin Ayrıntıları

AVANTO Projesinin Ayrıntıları

Fince’de anlamı “Donmuş Denizde Delik Açıp, Balık Tutmak” olan “AVANTO” projesinin ortaya çıkış ve gelişim süreçlerinin anlattıldığı yazımız, Telekom Dünyası Dergisi  Mayıs 2012 sayısında yayınlandı.


“AVANTO”, artık Türkiye Telekom Sahnesi’nde sade arayüzü ve fonksiyonel zengin görselliği ile geniş alanlarda uygulanan Telekom projelerinin “Yönetim Platformu” anlamına geliyor.

GlobalNet olarak Avanto’yu tasarlarken tüm projelerin sonuçta insanlar tarafından, insanlar için yapıldığı gerçeğini göz önüne alarak yola çıktıklarını, amaçlarının karmaşıklığın içerisinde yönetilebilirlik ve anlaşılabilirlik ögesini bulmak olduğunu söyledi.

Binlerce numaranın, ayrı konum raporlarının okunmasının, envanter ve cihaz sipariş süreçlerinin takip edilmesinin ve bu süreç içerisindeki mesaj ve geri dönüşlerin takip edilmesinin devasa bir iş yükü meydana getirdiğinden bu süreci okuyarak Avanto’yu hayata geçirdik.

Türk Telekom tarafından tüm Türkiye coğrafyasında uygulanan DWDM (Dense Wavelength Division Multiplexing) İnternet ağ kapasitesini genişletme projesine paydaş üç dünya telekom devi, Nokia Siemens Networks, Alcatel-Lucent ve Huawei, Türk Telekom ile birlikte kullandıkları çeşitli yönetim platformlarını terk ederek birer birer Avanto platformunda buluştuğunu ve bu projeyle Globalnet olarak dünyaya açılmak istediklerini  vurguladı.

www.telekomdunyasi.com / MAYIS 2012

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Yeni Bitrix24 ile Tanışın Daha Hızlı, Daha Akıllı ve Daha Çok Yönlü

Bitrix24 Yılbaşı İndirimi

Bitrix24 Siber Hafta Sonu Kampanyası (Sadece Bulut, Sadece Yeni Müşteriler İçin)

İŞ İLANI : “DENEYİMLİ SATIŞ YÖNETİCİLERİ ve SATIŞ TEMSİLCİLERİ”

Bitrix24 Webinar Daveti “WhatsApp entegrasyonu ile Müşteri Adayları Taleplerinin (Lead) Toplanması ve Anlaşma (Deal) Süreç Yönetimi.”

Yalnız Girişimciler İçin Düşük Bütçeli Ancak Etkili Pazarlama Stratejileri

Seyahat Acenteleri İçin İdeal Çözüm “Bitrix24”

Bitrix24’ün Proje Yönetimi Alanındaki Avantajları

Bitrix24 10/10 (On üzerinden On) İndirim Kampanyasını Duyurmaktan Son Derece Mutluyuz.

Adresler

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir https://globalnet.com.tr/iletisim/

İletişim Numaraları

+90 312 473 88 80
+90 532 111 66 04
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.