Yeni Tekmer Ankara Ofisimiz >> İLETİŞİM

Bitrix24 CRM Programında Bildirim Merkezi

Bitrix24 CRM Programında Bildirim Merkezi

Görevler, projeler, çalışma grupları, müşteri ilişkileri gibi iş süreçleri çalışanların yoğun bir hal almasına neden olabilir. Bu durumlarda bildirimler ekiplerin çalışma süreçlerindeki en son yapılmış olan değişiklikleri ya da güncellemeleri takip etmelerine yardımcı olur.

Kullanıcılar kendisinden bahsedildiğinde ya da dahil olduğu bir çalışma/proje grubunda herhangi bri mesaj, yorum, Etkinlik akışı yayını, görevi hakkında bildirim alabilirler.

Bitrix24 bildirim merkezi yeni mesajlar, görevler, çalışma gruplarına ya da projelere davetler, iletilere verilen yorum ve tepkiler, hesabınızdaki diğer değişiklikler ile ilgili bildirimleri gösterir. Böylece tüm ekipler en son güncellemelerden, alınan kararlardan, oluşturulan görev ya da projelerden haberdar olmuş olur.

Bitrix24 CRM programındaki yeni bildirimler, masaüstü sürümünün sağ üst köşesinde yer alır. Mobil CRM kullanıyorsanız da mobil uygulamanızın bildirimler bölümünde yeni bildirimleri görebilirsiniz.

Eğer daha eski bildirimleri görmek isterseniz “Diğer Bildirimler” seçeneğini tıklayabilirsiniz.

Dilerseniz bildirimleri yapılandırabilir ya da geçici olarak devre dışı bırakabilirsiniz.

bitrix24 bildirimler

Bitrix24 İle İş Süreçlerini Takip Etmek Çok Kolay

İş süreçlerini, görevlerde, gruplarda ya da projelerde gerçekleştirilen son güncellemeleri takip etmek işlerin zamanında bitirilmesinde son derece önemlidir. Bir CRM programı olmanın ötesinde iş süreçleri yönetimi programı da olan Bitrix24 araç ve özellikleri ile takibi, denetimi, oto kontrolü sağlar.

İş yerinde dahil olduğunuz bir proje, görev ya da herhangi bir konuda yorum yapıldığında, değişiklik ya da güncelleme yapıldığında Bitrix24’ün bildirim merkezi sayesinde bunları takip edebilirsiniz.

Bitrix24 işte verimliliği ve karlılığı artırmada, müşteri ilişkilerini geliştirmede birleşik ve bütünleşik işbirliği platformudur.

Siz de Bitrix24 ile iş süreçlerinizi kolaylaştırmak, verimliliğinizi artırmak, işlerinizi istediğiniz her yerden her zaman yönetebilmek için GLOBALNET ile iletişime geçebilirsiniz. GLOBALNET Bitrix24 lisans, kurulum, yapılandırma, özelleştirme, eğitimi destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. İş takip programı ücretsiz Bitrix24 kullanmak için geç kalmayın!

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Yeni Bitrix24 ile Tanışın Daha Hızlı, Daha Akıllı ve Daha Çok Yönlü

Bitrix24 Yılbaşı İndirimi

Bitrix24 Siber Hafta Sonu Kampanyası (Sadece Bulut, Sadece Yeni Müşteriler İçin)

İŞ İLANI : “DENEYİMLİ SATIŞ YÖNETİCİLERİ ve SATIŞ TEMSİLCİLERİ”

Bitrix24 Webinar Daveti “WhatsApp entegrasyonu ile Müşteri Adayları Taleplerinin (Lead) Toplanması ve Anlaşma (Deal) Süreç Yönetimi.”

Yalnız Girişimciler İçin Düşük Bütçeli Ancak Etkili Pazarlama Stratejileri

Seyahat Acenteleri İçin İdeal Çözüm “Bitrix24”

Bitrix24’ün Proje Yönetimi Alanındaki Avantajları

Bitrix24 10/10 (On üzerinden On) İndirim Kampanyasını Duyurmaktan Son Derece Mutluyuz.

Adresler

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir https://globalnet.com.tr/iletisim/

İletişim Numaraları

+90 312 473 88 80
+90 532 111 66 04
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.