Yeni Tekmer Ankara Ofisimiz >> İLETİŞİM

Bitrix24 CRM Sürücü Temizliği

Bitrix24 CRM Sürücü Temizliği

Bitrix24 iş süreçlerinde, müşteri ilişkilerinde, projelerde, insan kaynaklarında, satış ve pazarlamada yönetim ve denetim yapabilmeye, tüm bu süreçleri yakından takip edebilmeye uygun çözümler ve araçlar sunar. İş süreçlerini tek bir yerden yönetmek, takip etmek isteyen her yönetici, işletme, kurum ve kuruluş bitrix24 kullanıyor.

En gelişmiş CRM yazılımlarından biri olan Bitrix24, her sektör için uygun çözümlere sahiptir. Eğer Bitrix24 CRM’yi birden fazla kullanan çalışanınız varsa sürücünüz dolabilir ya da siz bazı dosyaları silmek isteyebilirsiniz.

Bitrix24’ün Cleanup özelliği ile potansiyel müşterilerde, anlaşmalarda, kişilerde, etkinliklerde ve diğer tüm CRM varlıklarındaki istenmeyen, kullanımda olmayan dosyaları silebilirsiniz. Üstelik bu işlemin tamamını otomatikleştirebilirsiniz. Pek çok kişi için en işlevsel özelliklerden biri de zaten bu sürecin otomatik hale getirilebiliyor olmasıdır.

bitrix24 crm surucu temizligi resim

Bitrix24 CRM Cleanup Nasıl Kullanılır?

Şirketinizde fazla sayıda müşteri ve müşteri adayı, anlaşma, belge ve dosya olduğunda bu veriler zamanla daha fazla sürücü alanı kullanır. CRM Cleanup, bu verilerin yer aldığı disk alanını temizlemenize yardımcı olur.

Zamanı geçmiş etkinlikleri, ihtiyaç duymadığınız verileri temizlemek için CRM – Diğer – Ayarlar bölümünü kullanmalısınız.

Açılan CRM penceresinde yer alan renk alanı, farklı verilere ait kullanım alanlarını işaret eder. Aynı zamanda tüm CRM verilerini de bu alanda görebilirsiniz. Bir kategoriye ait verilerin tümünü silebilir veya bir kısmını silmek için filtreleri kullanabilirsiniz.

Bitrix24, son derece gelişmiş ve işlevsel özelliklere sahiptir. Bitrix24 ile neler yapabileceğinizi, hangi süreçlerinizde etkin olarak hangi araçları kullanabileceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. GLOBALNET Bitrix24 Gold Parter İş Ortağı olarak lisans, kurulum, yapılandırma, özelleştirme, eğitim, destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Bitrix24 kullanıcıları Türkiye’de GLOBALNET ile 7/24 GÜVENDE!

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Yeni Bitrix24 ile Tanışın Daha Hızlı, Daha Akıllı ve Daha Çok Yönlü

Bitrix24 Yılbaşı İndirimi

Bitrix24 Siber Hafta Sonu Kampanyası (Sadece Bulut, Sadece Yeni Müşteriler İçin)

İŞ İLANI : “DENEYİMLİ SATIŞ YÖNETİCİLERİ ve SATIŞ TEMSİLCİLERİ”

Bitrix24 Webinar Daveti “WhatsApp entegrasyonu ile Müşteri Adayları Taleplerinin (Lead) Toplanması ve Anlaşma (Deal) Süreç Yönetimi.”

Yalnız Girişimciler İçin Düşük Bütçeli Ancak Etkili Pazarlama Stratejileri

Seyahat Acenteleri İçin İdeal Çözüm “Bitrix24”

Bitrix24’ün Proje Yönetimi Alanındaki Avantajları

Bitrix24 10/10 (On üzerinden On) İndirim Kampanyasını Duyurmaktan Son Derece Mutluyuz.

Adresler

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir https://globalnet.com.tr/iletisim/

İletişim Numaraları

+90 312 473 88 80
+90 532 111 66 04
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.