linkedin
Bitrix24 İle Ağustos İndirimi 2 Ağustos – 31 Ağustos

Bitrix24 İle Ağustos İndirimi 2 Ağustos – 31 Ağustos

Fiyatlar şimdi olduğu gibi artmaya devam ettiğinde, bazen onları dondurmak istersiniz – işte size tam olarak bunu sunuyoruz! Yalnızca bu Ağustos’ta, 12 aylık abonelik için herhangi bir bulut planında %30 indirimden ayrıca diğer bazı hoş indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Bitrix24 Bulut Hesapları

Ticari bulut planlarımızdan herhangi birine yükseltin ve orijinal fiyattan %30 tasarruf edin! Kurumsal planlarımızdan herhangi birini seçerseniz, mevcut kullanıcı limitine ek 2 kat artış elde edersiniz.

Bitrix24 İle Ağustos İndirimi 2 Ağustos - 31 Ağustos

Bitrix24 İle Ağustos İndirimi 2 Ağustos – 31 Ağustos

Lütfen unutmayın: bu teklif hem Bitrix24 ücretsiz plan aboneleri hem de ticari plan aboneleri (arşivlenmiş planlar dahil) için geçerlidir. Ancak, ticari plan aboneleri yalnızca yükseltme yaparak özel kampanya indiriminden yararlanabilirler. Aynı abonelik planının yenilenmesi için indirim uygulanmaz.

İNDİRİMİ GÖSTER

Bitrix24 Şirket içi sürümler

 

Bu Ağustos ayında şirket içi sürümümüze geçebilir ve liste fiyatı üzerinden %10 tasarruf edebilirsiniz. Şirket içi sürüm, Bitrix24’ü kendi sunucunuzda barındırmanıza olanak tanır ve eksiksiz özelleştirme için ürün kaynak koduna erişim sağlar.

Bitrix24 Şirket içi sürümler

Bitrix24 Şirket içi sürümler

 

Bitrix24 Şirket içi yükseltmeler

 

Halihazırda şirket içi sürümlerimizden birine sahipseniz, kolayca daha üst düzey bir BUSINESS sürümüne yükseltebilir ve liste fiyatı üzerinden %20 tasarruf edebilirsiniz.

İNDİRİMİ GÖSTER

Lütfen dikkat şirket içi yükseltmeler yalnızca aktif bir abonelik iş modeline sahip olanlar tarafından kullanılabilir. Bu indirimle satın alınan yükseltmeler yalnızca 2 Ağustos 2022’den önce satın alınan şirket içi anahtarlara uygulanabilir. Ayrıca, Eylül ayında şirket içi sürümlerimize gelecek önemli değişiklikler var – bunlar hakkında daha fazla bilgiye buradan. ulaşabilirsiniz

Tüm indirimler 2 – 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında ödeme sırasında otomatik olarak uygulanacaktır. İşlemi bölgesel Bitrix24 ortağınız aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz.

Sevgiler,
Bitrix24 Ekibi

Hükümler ve koşullar

Bitrix24 Ağustos İndirimi 2022, 12 aylık Temel, Standart, yeni Profesyonel ve Kurumsal bulut planlarının yanı sıra Bitrix24 Business 50-500 On-premise sürümleri için 2 Ağustos 2022 – 31 Ağustos 2022 tarihleri ​​arasında geçerlidir. Bitrix24 Ağustos İndirimi 2022, RU, UA, KZ, BY hariç tüm alan bölgelerinde oluşturulan hesapları kapsar. Hem Bitrix24 ücretsiz plan aboneleri hem de ticari plan aboneleri (arşivlenmiş planlar dahil) için özel teklif indirimleri mevcuttur. Ancak, ticari plan aboneleri yalnızca özel kampanya indiriminden yararlanmak için yükseltme yapabilir (indirimler yenileme için geçerli değildir). Halihazırda arşivlenmiş bir plana aboneyseniz ve bu indirim sırasında yükseltme yaptıysanız, arşivlenmiş plana geri dönemezsiniz. Aktif ticari aboneliği olan bulut hesapları için, Bitrix24 Ağustos İndirimi 2022 kapsamında satın alınan yeni bir 12 aylık abonelik, özel teklifin bitiş tarihinden sonraki 3 iş günü içinde mevcut abonelikle birleştirilecektir. Cloud Enterprise 250, Enterprise 500 ve Enterprise 1000 abonelik planları için, abonelik etkinleştirildikten sonra kullanıcı limiti artırılacak ve abonelik planı düşürülmediği sürece satın alma tarihinden itibaren 1 yıl boyunca aktif olacaktır. Bu teklif, diğer indirimler veya özel tekliflerle (ortak indirimleri hariç) birleştirilemez ve bu indirimle satın alınan orijinal abonelik süresinin ötesine uzatılamaz. Gelecekteki tüm abonelik yenilemeleri normal bir fiyat üzerinden faturalandırılacaktır. Şirket içi yükseltmeler yalnızca etkin bir bakım aboneliğine sahip olanlar tarafından kullanılabilir. Eğer herhangi bir sorunuz varsa lütfen yerel Bitrix24 Partnerinizle bağlantıya geçin.  Herhangi bir sorunuz varsa lütfen iletişime geçin.

Globalnet logo

Sorularınız ve merak ettikleriniz için e-posta iletişimini mi tercih ediyorsunuz, Bitrix24 Gold Partner olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Hemen Şimdi Bitrix24 Gold Partner Sertifikalı İş Ortağı GLOBALNET ile iletişime geçin.

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

İş İlanı : CRM Yazılım Destek, Eğitim Uzmanları

Low-code / No-code Uygulama Geliştirme Nedir?

idefix Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

Dijital Çağda İş Süreçlerinin Dönüşümü: Temel Teknolojiler ve Araçlar

.tr Uzantılı Alan Adı Başvuruları

Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı

Sigorta Acentelerine Özel Kurumsal E-Posta, Web Sitesi Hizmetleri

Özel Fırsatlar

Sigorta Acenteleri İçin Kurumsal E-posta Zorunluluğu

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.