linkedin
Bitrix24 Sevgililer Günü Kampanyası

Bitrix24 Sevgililer Günü Kampanyası

İnsanlar genelde yılın bu döneminde Sevgililer Günü kartı almayı tercih etse de, biz biliyoruz ki sizin tercihiniz güzel bir indirim almak. İşte indiriminiz burada! Sadece 14 ŞUBAT – 18 ŞUBAT günleri arasında 12 aylık herhangi bir bulut planı aboneliğinde %40 indirim elde edebilirsiniz.

İstediğiniz planı seçin:

 

Bitrix24 Sevgililer Günü Kampanyası

İNDİRİMİ GÖSTER

Bu Sevgililer Günü’nde tüm arşivlenmiş plan kullanıcılarına yeni bir plana yükseltme yapma ve 12 aylık aboneliklerinde %40 tasarruf etme fırsatı sunuyoruz.

İşte yükseltme yaptığınızda elde edecekleriniz:

  • Arşivlenmiş planınızda mevcut olmayan yeni özellikler (Stok Yönetimi, Scrum, BI Analizi, Toplantı Özetleri, Anında WhatsApp ve daha birçok şey)
  • Tüm yeni ürün güncellemeleri
  • İlk yılınızda %40 indirim

Toplamda Bitrix24’ten daha fazla yararlanıp daha az ödeyeceksiniz. Bu fırsatı incelemeye değer bulduysanız yükseltme için bir plan seçin:

 

Bitrix24 Sevgililer Günü Kampanyası

İNDİRİMİ GÖSTER

 

ŞİRKET İÇİ GÜNCELLEMELER

 

Herhangi bir Business ya da Enterprise sürümüne yükseltme yaptığınızda %40 tasarruf edin!

Şirket içi sürümünüzü yükseltin

 

Sevgiler,
Bitrix24 Ekibi

Hükümler ve koşullar
Bitrix24 Sevgililer Günü Kampanyası, 14 Şubat ve 18 Şubat 2022 tarihleri arasında Basic, yeni Standard ve yeni Professional bulut planlarının yanı sıra Business 50-500 ve Enterprise 1000-Unlimited Şirket İçi sürümlerinde yapılacak 12 aylık abonelikler için geçerlidir. Bu özel teklif, (RU, UA, KZ ve BY hariç) tüm alan adlarında oluşturulmuş bulut hesaplarını kapsar. İndirimler yalnızca daha önce hiç ticari abonelik yaptırmamış Bitrix24 ücretsiz plan aboneleri ve arşivlenmiş plan aboneleri için geçerlidir. Arşivlenmiş plan abonelerinin bu özel indirim teklifinden faydalanabilmek için yeni Standard ya da yeni Professional plana yükseltme yapmaları gerekmektedir. Aktif bir arşivlenmiş plan aboneliği bulunan bulut hesaplarında, Bitrix24 Sevgililer Günü Kampanyası kapsamında satın alınan yeni bir 12 aylık abonelik, mevcut abonelikle birleştirilecektir. Aboneliğin bitiş tarihi, satın almayı takip eden 5 iş günü içinde güncellenecektir. Şirket içi yükseltmeler yalnızca aktif bakım aboneliği bulunan kullanıcılar içindir. Bu özel indirim teklifiyle satın alınmış güncellemeler yalnızca 11 Şubat 2022 tarihi öncesinde satın alınmış lisanslara uygulanabilir. Bu teklif diğer indirimlerle ya da (partner indirimleri hariç) diğer özel tekliflerle birleştirilemez ya da bu indirimle satın alınmış orijinal abonelik döneminin ötesine uzatılamaz. Gelecekte yapılacak olan tüm abonelik yenilemeleri, normal fiyatlardan faturalandırılacaktır. Eğer herhangi bir sorunuz varsa lütfen yerel Bitrix24 Partnerinizle bağlantıya geçin.  Herhangi bir sorunuz varsa lütfen iletişime geçin.

Globalnet logo

Sorularınız ve merak ettikleriniz için e-posta iletişimini mi tercih ediyorsunuz, Bitrix24 Gold Partner olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Hemen Şimdi Bitrix24 Gold Partner Sertifikalı İş Ortağı GLOBALNET ile iletişime geçin.

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

İş İlanı : CRM Yazılım Destek, Eğitim Uzmanları

Low-code / No-code Uygulama Geliştirme Nedir?

idefix Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

Dijital Çağda İş Süreçlerinin Dönüşümü: Temel Teknolojiler ve Araçlar

.tr Uzantılı Alan Adı Başvuruları

Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı

Sigorta Acentelerine Özel Kurumsal E-Posta, Web Sitesi Hizmetleri

Özel Fırsatlar

Sigorta Acenteleri İçin Kurumsal E-posta Zorunluluğu

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.