linkedin
Bitrix24 Türkiye’de Nerede? Bitrix24 HİKAYEMİZ

Bitrix24 Türkiye’de Nerede? Bitrix24 HİKAYEMİZ

Bitrix24 Türkiye HİKAYEMİZ

BITRIX24ÜCRETSİZ DENEYİN ÜCRETSİZ KULLANIN

GLOBALNET olarak “işlerimizi, projelerimizi, çalışanlarımız, iş ortaklarımızı, tahsilatımızı, kaynaklarımızı daha iyi yönetebilmek ve de müşteri ağımızı daha da genişletebilmek, müşterilerimize hızlı, BITRIX24 TÜRKİYE GOLD PARTNER GLOBALNETsorunsuz çözümler sunabilmek, sürekli ve de sürdürülebilir destek sunabilmeye yönelik” istek ve hedeflerimizi en iyi karşılayacak sadece crm olmayıp aynı zamanda bütün iş süreçlerimizi de taşıyabileceğimi bir platform arayışımızı sürdürmekteydik. Bu tür çözümlerle ilgili uzun süren araştırmalarımız ve denemelerimiz sonucunda 2017 yılında BITRIX24’ü keşfettik. Hemen beklemeden yola koyulduk. Dijital dönüşüm ve değişim kaçınılmazdı ve bunu önce biz gerçekleştirmeliydik.

Öncelikle kendi iş süreçlerimizi, müşteri veri tabanımızı, iş ortağı, tedarikçi altyapımızı ve iş süreçlerimizi taşıdık ve yoğun bir şekilde kullanmaya başladık. Elbette biz de zorlandık. Bir süre hem mevcut çalışma sistemimizi hem de Biitrix24 ‘ün sunduğu çözümleri bir arada kullandık. Geçiş kaçınılmazdı ve o gün geldiğinde artık herşeyimizle Bitrix24 ‘e taşındık. Ayrıca erp (kurumsal kaynak planlama) uygulaması, e-fatura, sanal santral ve yüzlerce uygulamaların Bitrix24’e entegrasyonu konularında inceleme, test etme üzerinde çalıştık.

Bu süreçleri yürütürken ve tecrübelerimizi arttırırken Türkiye’de Bitrix24’ün oldukça sayıda kullanıcısı olduğunu tespit ettik ve bu kullanıcıların ihtiyaçlarını düşünüp, destek olmak üzere Bitrix24 Türkiye İş Ortağı olmaya karar verdik. En düşük seviye Bronze Partner seviyesinden giriş yaptık, sonra hızlıca Silver ve sonrasında da GOLD Partner Seviyesine yükseldik.

Bu şekilde hedeflerimizi büyütürken, satışlarımızı da arttırmaya başladık. Her geçen gün yeni teknolojileri kullanıma sunan en son elektronik ticaret ve web çözümlerini de geliştiren Bitrix24’ün dünya üzerindeki yükselen trendi karşısında bizde şirket olarak iş hacmimizi büyütmeye başladık. Yeni yeni müşterilerimiz olmaya başladı ve yeni projeler içerisinde yer almaya başladık. Sağlam bir platforma Bitrix24’e sırtımızı dayadık ve bu sayede güçlü altyapımızla ağımızı da genişletmeye başladık.

Bitrix24 ile NASIL ?

Şimdi BITRIX24 ile ; İstediğimiz ZAMAN, İstediğimiz YERDEN (internet erişimi ya da 3g/4.5g bağlantınız olması yeterli), İstediğimiz CİHAZDAN (akıllı cep telefonu, bilgisayar, notebook, netbook, ipad, tablet v.s.), İstediğimiz ŞEKİLDE (e-mail, chat, görüntülü ya da telefon entegrasyonu ile sesli) olarak bitrix24 satis raporu ankara globalnet partner 300x205 1

TÜM VERİLERE ; Müşteri verilerimize, İş Ortakları verilerimize, Finansal Verilerimize, Tedarikçi Verilerimize, Personel, İşgören, Çalışan Bilgilerine, Projelerimize, Satışlarımıza ve Raporlarımıza, Ar-Ge çalışmalarımıza, Dokümanlarımza, Dosyalara, Formlarımıza, Üretim Kapasite Verilerimize, Performans Verilerine (çalışan, tedarikçi, müşteri vb) her an her yerden anında ERİŞEBİLMEKTE ve her türlü analizi yapabilme, rapora ulaşabilme özgürlüğü ve kolaylığına sahip durumdayız.

SÜREÇLERİMİZİ ; Tanıtım Pazarlama Plan ve Aktivitelerimizi, Şirketimize tüm kanallardan Gelen Talepleri, Teklifleri, Satış Sipariş Sözleşme Süreçlerini, Gelen Giden Malzeme Tedarik Alım Taleplerini, Tedarikçi Siparişlerimizi ve Satınalma Süreçlerimizi, İnsan Kaynakları İşe Alım Süreçlerimizi, her an her yerden anında YÖNETEBİLMEKTE ve tüm süreçleri izleme, değerlendirme, yorum yapma, müdahale etme özgürlüğüne ve kolaylığına sahip durumdayız.

KİTLELELERE ; Müşterilerimize, İş Ortaklarımıza, Personelimize Yöneticilerimize,  İş Birliği Yaptığınız Kişilere, Kümelenme ve Proje Çalışma Gruplarımıza, bitrix24 mobil chatbot partner globalnet 300x248 1istediğimiz her yerden İLETİŞİM KURABİLMEKTE, düzenlenen ya da kendi düzenllediğimiz Toplantılara, Etkinliklerinize online sesl, ya da görüntülü olarak katılabilmekte, Şirketiçi Proje ve Çalışma Gruplarımıza (dışarıya kapalı intranet ortamında) ya da Şirketdışı Proje ve Çalışma Gruplarımıza, Dış Kaynak olarak proje ve İş Yaptıklarımıza (extranet ortamında), Sosyal Medya Ziyaretçilerimize Bitrix24 chatbot livechat canlı web tabanlı iletişim kanallarımız üzerinden anında erişebilmekte, yanıtlayabilmekte ve Firma olarak her an her yerden Online ve Sürekli Erişilebilirlik yapımız ile açık kanallarımız ile hizmet verebilmekte, dolayısıyla Online Chat, Mail, Web, Telefon, Görüntülü İletişim, Toplantı v.b. ortam üzerinden İletişim Kurma özgürlüğüne ve kolaylığına sahip durumdayız.

ŞİMDİ ; Şirket Verimliliğini izleyerek arttırarak, Müşteri memnuniyetini daha üst seviyelere çekerek, Çalışanlarımızın, Performansını ve verimliliğini yükselterek, Sektörümüzle daha yakın ve entegre olarak, korkmadığımız haklı ya da haksız Rekabeti daha yakından izleyerek, tüm hedef Kitlelerle basın, medya, müşteriler, tedarikçiler, iş ortakları, kamu, sivil toplum ile bağlantı halinde olarak, Dünya pazarlarına erişerek, İhracat potansiyelimizi arttırmakta, hedeflerimizi ve Şirketimizi büyüterek ESKİSİNDEN DAHA GÜÇLÜ DURUMDAYIZ.bitrix24 turizm uygulama crm globalnet 300x169 1

Bitrix24 ile ÖNERİMİZ

Bu hedeflere yakın olmak istiyorsanız ve kendinizde Değişim ve Dönüşüm cesaretini görüyorsanız önerimiz, BITRIX24 çözümlerini GLOBALNET’in SÜREÇ DESTEK ve DANIŞMANLIK katkılarıyla DİJİTAL DÖNÜŞÜM İLE GELEN DEĞİŞİMİ SİZDE YAKALAYIN..

Bitrix24 Türkiye’de NEREDE ?

“BITRIX24 TÜRKİYE GOLD PARTNER”

 iş ortaklığımız çerçevesinde Türkiye’nin dört bir yanından İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli İzmit, Bursa, Adapazarı, Adana, Mersin, Gaziantep, Kayseri, Konya, Denizli Antalya ve diğer illerimizden oldukça yoğun talepler almakta ve her il ve ilçedeki Firmalara şirketlere Bitrix24 çözümlerini sunmaktayız.

Bitrix24 Dijital Dönüşümün NERESİNDE ?

BITRIX24 Sosyal İşbirliği, Sosyal Intranet Extranet İletişim Platformu, CRM, Proje Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Zaman Yönetimi üzerine oldukça başarılı ve yaygın işbirliği, iş süreçleri, müşteri ilişkileri yönetimi, iletişim platform çözümlerini Bulut (Cloud) ortamında ya da dileyen müşterilerimize Sunucu (Server) ve Mobil ortamlar üzerinde sunmaktayız. Aynı zamanda satış öncesi, kurulum aşaması ve sonrası kullanım süreçlerinde çok geniş iletişim kanallarımızla ve uzman ekiplerimizle sürekli, kesintisiz ve sorunsuz destek prensibimizle BITRIX24 kullanıcılarını, kobilerimizi, sanayicilerimizi, ihracatçılarımızı DİJİTAL DÖNÜŞÜM ve DEĞİŞİM Süreçlerinde yalnız bırakmıyor ve #DESTEKLİYORUZ.

GLOBALNET BITRIX24 TÜRKİYE İŞ ORTAĞI GOLDPARTNER :

ANKARA İSTANBUL İZMİR İZMİT BURSA ADAPAZARI ADANA MERSİN GAZİANTEP KAYSERİ KONYA DENİZLİ ANTALYA, DİYARBAKIR ve diğer il ve ilçelerimizden rahatlıkla bize ulaşabilir Bitrix24 çözümleri, türkçe dil paketi, lisans, kurulum, danışmanlık, yazılım geliştirme ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

BITRIX24 TÜRKİYE İletişim Kanallarımız :

0532 111 66 04 Mobil GSM Santral (Satış 4, Destek 2)
0532 616 19 99 Direk
0312 473 88 80 Ofis Santral
https://blog.globalnet.com.tr
[email protected]

BITRIX24 ÜCRETSİZ DENEYİN ÜCRETSİZ KULLANIN

bitrix24 turkey gold partner ankara istanbul izmir globalnet 300x247 1

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

İş İlanı : CRM Yazılım Destek, Eğitim Uzmanları

Low-code / No-code Uygulama Geliştirme Nedir?

idefix Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

Dijital Çağda İş Süreçlerinin Dönüşümü: Temel Teknolojiler ve Araçlar

.tr Uzantılı Alan Adı Başvuruları

Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı

Sigorta Acentelerine Özel Kurumsal E-Posta, Web Sitesi Hizmetleri

Özel Fırsatlar

Sigorta Acenteleri İçin Kurumsal E-posta Zorunluluğu

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.