linkedin
Bitrix24 Ücretsiz İş Takip Programı

Bitrix24 Ücretsiz İş Takip Programı

İş takip programları, şirketlerde iş akışlarını belirleme, yürütme, denetleme gibi konularda gerekli araçları sağlayan yazılımlardır. İşlerde verimliliği ve karlılığı artırmak isteyen şirketlerin pek çoğu iş takip programı kullanmayı tercih etmektedir.

İşlerini takip etmekte zorluk yaşayan, hangi personelin ne kadar iş yaptığını öğrenmek isteyen, iş süreçlerini dijitale taşımak isteyen her işletme için Bitrix24 iş takip programı mükemmel bir çözüm olabilir.

Bitrix24 CRM ile işlerinizi düzenli bir şekilde takip edebilir ve zamandan tasarruf sağlarken verimliliği artırabilirsiniz. Sistematik hale getirerek iş süreçlerini iyileştirmek, insan kaynaklarını doğru yönetmek, müşteri ilişkilerini ve satışları takip etmek, kâğıt israfını azaltmak Bitrix24 ile çok kolay!

Satın alma, pazarlama, satış, servis, insan kaynakları, proje yönetimi vb. gibi pek çok süreci Bitrix24 ile kusursuz biçimde yönetebilirsiniz. Üstelik Bitrix24, her büyüklükteki ve farklı sektördeki her işletme için uygun bir platformdur.

Bitrix24 İş Takip Programının Avantajları

Bitrix24 işte verimliliği ve karlılığı artırmanın yanı sıra pek çok avantaj sağlar.

– Bitrix24 ile iş akışlarını standart ve otomatik bir hale getirerek hata yapma riskini en aza indirebilirsiniz. Otomasyon yolu ile gereksiz süreçleri azaltabilir ve hem çalışanların hem de yöneticilerin işlerine daha iyi odaklanmalarını sağlayabilirsiniz.

İş süreçlerini adım adım tasarlayabilir ve etkin bir kontrol sistemi sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda işe bıraktığınız yerden devam edebilirsiniz.

– Çalışanların görev ve sorumluluklarını atayabilir ve ne kadar sürede gerçekleştirdiklerinin takibini yapabilirsiniz.

– Tüm projeleri aynı anda ve istediğiniz her yerden yönetmeye devam edebilirsiniz. Projeler için belirli kişilere görev ve yetkiler atayabilirsiniz.

– Mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile ilgili süreçleri yakından takip edebilirsiniz. Bitrix24 oldukça işlevsel bir müşteri takip programıdır.

– Bitrix24, farklı uygulamalarla entegre edilebilir. Böylece farklı farklı programlar kullanmak zorunda kalmazsınız.

– İş süreçlerini takip etmek için ofiste olmanıza gerek yoktur. Bitrix24 mobil iş takip programı ile her an ve her yerde iş süreçleriniz kontrolünüzdedir.

Bitrix24 iş takip programı ücretsizdir. Tüm iş süreçlerine hakim olmak ve istediğiniz her yerden yönetebilmek için hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

İş İlanı : CRM Yazılım Destek, Eğitim Uzmanları

Low-code / No-code Uygulama Geliştirme Nedir?

idefix Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

Dijital Çağda İş Süreçlerinin Dönüşümü: Temel Teknolojiler ve Araçlar

.tr Uzantılı Alan Adı Başvuruları

Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı

Sigorta Acentelerine Özel Kurumsal E-Posta, Web Sitesi Hizmetleri

Özel Fırsatlar

Sigorta Acenteleri İçin Kurumsal E-posta Zorunluluğu

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.