Yeni Tekmer Ankara Ofisimiz >> İLETİŞİM

Bitrix24 Ücretsiz İş Takip Programı

Bitrix24 Ücretsiz İş Takip Programı

İş takip programları, şirketlerde iş akışlarını belirleme, yürütme, denetleme gibi konularda gerekli araçları sağlayan yazılımlardır. İşlerde verimliliği ve karlılığı artırmak isteyen şirketlerin pek çoğu iş takip programı kullanmayı tercih etmektedir.

İşlerini takip etmekte zorluk yaşayan, hangi personelin ne kadar iş yaptığını öğrenmek isteyen, iş süreçlerini dijitale taşımak isteyen her işletme için Bitrix24 iş takip programı mükemmel bir çözüm olabilir.

Bitrix24 CRM ile işlerinizi düzenli bir şekilde takip edebilir ve zamandan tasarruf sağlarken verimliliği artırabilirsiniz. Sistematik hale getirerek iş süreçlerini iyileştirmek, insan kaynaklarını doğru yönetmek, müşteri ilişkilerini ve satışları takip etmek, kâğıt israfını azaltmak Bitrix24 ile çok kolay!

Satın alma, pazarlama, satış, servis, insan kaynakları, proje yönetimi vb. gibi pek çok süreci Bitrix24 ile kusursuz biçimde yönetebilirsiniz. Üstelik Bitrix24, her büyüklükteki ve farklı sektördeki her işletme için uygun bir platformdur.

Bitrix24 İş Takip Programının Avantajları

Bitrix24 işte verimliliği ve karlılığı artırmanın yanı sıra pek çok avantaj sağlar.

– Bitrix24 ile iş akışlarını standart ve otomatik bir hale getirerek hata yapma riskini en aza indirebilirsiniz. Otomasyon yolu ile gereksiz süreçleri azaltabilir ve hem çalışanların hem de yöneticilerin işlerine daha iyi odaklanmalarını sağlayabilirsiniz.

İş süreçlerini adım adım tasarlayabilir ve etkin bir kontrol sistemi sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda işe bıraktığınız yerden devam edebilirsiniz.

– Çalışanların görev ve sorumluluklarını atayabilir ve ne kadar sürede gerçekleştirdiklerinin takibini yapabilirsiniz.

– Tüm projeleri aynı anda ve istediğiniz her yerden yönetmeye devam edebilirsiniz. Projeler için belirli kişilere görev ve yetkiler atayabilirsiniz.

– Mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile ilgili süreçleri yakından takip edebilirsiniz. Bitrix24 oldukça işlevsel bir müşteri takip programıdır.

– Bitrix24, farklı uygulamalarla entegre edilebilir. Böylece farklı farklı programlar kullanmak zorunda kalmazsınız.

– İş süreçlerini takip etmek için ofiste olmanıza gerek yoktur. Bitrix24 mobil iş takip programı ile her an ve her yerde iş süreçleriniz kontrolünüzdedir.

Bitrix24 iş takip programı ücretsizdir. Tüm iş süreçlerine hakim olmak ve istediğiniz her yerden yönetebilmek için hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Yeni Bitrix24 ile Tanışın Daha Hızlı, Daha Akıllı ve Daha Çok Yönlü

Bitrix24 Yılbaşı İndirimi

Bitrix24 Siber Hafta Sonu Kampanyası (Sadece Bulut, Sadece Yeni Müşteriler İçin)

İŞ İLANI : “DENEYİMLİ SATIŞ YÖNETİCİLERİ ve SATIŞ TEMSİLCİLERİ”

Bitrix24 Webinar Daveti “WhatsApp entegrasyonu ile Müşteri Adayları Taleplerinin (Lead) Toplanması ve Anlaşma (Deal) Süreç Yönetimi.”

Yalnız Girişimciler İçin Düşük Bütçeli Ancak Etkili Pazarlama Stratejileri

Seyahat Acenteleri İçin İdeal Çözüm “Bitrix24”

Bitrix24’ün Proje Yönetimi Alanındaki Avantajları

Bitrix24 10/10 (On üzerinden On) İndirim Kampanyasını Duyurmaktan Son Derece Mutluyuz.

Adresler

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir https://globalnet.com.tr/iletisim/

İletişim Numaraları

+90 312 473 88 80
+90 532 111 66 04
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.