ADRES DEĞİŞİKLİĞİ >> Tekmer Ankara Ofis adresimiz için İLETİŞİM Sayfamıza gidiniz.

Bitrix24 Webinar Daveti “Bitrix24 Pazarlama Kanalları”

Bitrix24 Webinar Daveti “Bitrix24 Pazarlama Kanalları”

Sizleri 28 Eylül 2023 Perşembe günü saat 14:00’te gerçekleşecek olan GLOBALNET Bitrix24 webinarına davet ediyoruz. Bu webinarda “Bitrix24 Pazarlama Kanalları” konu başlığı altında Bitrix24 Pazarlama Araçları detaylı bir şekilde ele alacak.

Bitrix24 Pazarlama Araçları, işletmelerin pazarlama faaliyetlerini daha etkili hale getirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu webinarda, Bitrix24’ün sunduğu pazarlama araçlarının nasıl kullanılacağını, farklı pazarlama stratejilerini nasıl uygulayabileceğinizi ve müşteri ilişkilerinizi nasıl güçlendirebileceğinizi öğreneceksiniz.

E-Posta Pazarlama: Bitrix24, müşterilere özelleştirilmiş e-posta kampanyaları oluşturmanıza ve izlemenize olanak tanır. Web seminerinde, etkili e-posta pazarlama stratejileri ve Bitrix24‘ün bu konuda nasıl yardımcı olduğunu öğreneceksiniz.

Sosyal Medya Yönetimi: Bitrix24, sosyal medya hesaplarınızı merkezi bir panelden yönetmenizi sağlar. İçerik planlaması, otomasyon ve izleme gibi özelliklerle sosyal medya stratejinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM): Bitrix24, müşteri verilerini toplamak ve yönetmek için güçlü bir CRM aracı sunar. Müşteri etkileşimlerini takip edebilir, satış fırsatlarını yönetebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Web Analitiği: Bitrix24, web sitenizin performansını izlemenize ve ziyaretçi davranışlarını anlamanıza yardımcı olur. Bu sayede web sitenizi optimize edebilir ve dönüşümleri artırabilirsiniz.

*Webinara katılmak için herhangi bir kayıt işlemine gerek yoktur. Sadece aşağıdaki bağlantıya tıklayarak anında katılabilirsiniz:

Katılım Bağlantısı: https://globalnet.com.tr/webinar

Webinarın detayları:

Tarih: 28 Eylül 2023 Perşembe

Saat: 14:00

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Yeni Bitrix24 ile Tanışın Daha Hızlı, Daha Akıllı ve Daha Çok Yönlü

Bitrix24 Yılbaşı İndirimi

Bitrix24 Siber Hafta Sonu Kampanyası (Sadece Bulut, Sadece Yeni Müşteriler İçin)

İŞ İLANI : “DENEYİMLİ SATIŞ YÖNETİCİLERİ ve SATIŞ TEMSİLCİLERİ”

Bitrix24 Webinar Daveti “WhatsApp entegrasyonu ile Müşteri Adayları Taleplerinin (Lead) Toplanması ve Anlaşma (Deal) Süreç Yönetimi.”

Yalnız Girişimciler İçin Düşük Bütçeli Ancak Etkili Pazarlama Stratejileri

Seyahat Acenteleri İçin İdeal Çözüm “Bitrix24”

Bitrix24’ün Proje Yönetimi Alanındaki Avantajları

Bitrix24 10/10 (On üzerinden On) İndirim Kampanyasını Duyurmaktan Son Derece Mutluyuz.

Adresler

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir https://globalnet.com.tr/iletisim/

İletişim Numaraları

+90 312 473 88 80
+90 532 111 66 04
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.