ADRES DEĞİŞİKLİĞİ >> Tekmer Ankara Ofis adresimiz için İLETİŞİM Sayfamıza gidiniz.

Bitrix24 WeChat Entegrasyonu

Bitrix24 WeChat Entegrasyonu

En iyi CRM programı hangisi?” diye arama yapanların tercihi olan ve kullanıcılarına sıradan bir CRM’den çok daha fazlasını sunan Bitrix24 son derece işlevsel özelliklere sahiptir. Bitrix24 ile tüm iş süreçlerinizi, müşteri ilişkilerinizi ve iş süreçlerinize ait tüm süreçlerinizi tek bir yerden yönetebilir ve istediğiniz veriye, istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bitrix24 entegrasyonlarına her geçen gün yeni uygulamalar eklenmeye devam ediyor. Yeni eklenen entegrasyonlardan biri de WeChat uygulaması. WeChat uygulamasını Bitrix24 hesabınıza bağlayabilir ve WeChat üzerinden gelen müşteri isteklerini direkt Bitrix24 hesabınız içinde yönetebilir ve saklayabilirsiniz.

WeChat Nedir?” sorusunun cevabını merak eden pek çok kişi olabilir. WeChat, insanların iletişim kurmalarına yardımcı olmayı amaçlayan mobil uygulamadır. Çin’de geliştirilen bu uygulama 2011 yılının Ocak ayında, 8 kişilik bir ekip ile hayata geçirilmiştir.

WeChat, Çin’de pek çok kişi tarafından kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında yer almakta ve Türkiye’de kullanımı yayınlaşmaya başlamaktadır. Şimdi WeChat ve bitrix24 entegrasyonu ile işlerinizi kolaylaştırabilir ve müşterilerinizle daha kolay iletişime geçebilirsiniz.

Bitrix24 Rest API

Bitrix24 Rest API’sine erişim ücretsiz ve sınırsızdır. Bitrix24 API, bitrix24 Bulut hizmeti için uygulamalar oluşturmak üzere tasarlanmıştır.

CRM, çalışma grupları ve projeler (sosyal ağ grupları), veri depolama, bildirimler ve etkinlik akışı, görevler, kullanıcılar ve departmanlar, takvimler ve telefon için açıktır.

Rest API yöntemlerinin üçüncü taraf uygulamalar tarafından kullanılması için, belirli bir uygulamanın Bitrix24 Market’e kayıtlı olması gerekmektedir.

Bitrix24 ile iş süreçlerinizi dijitale taşımak ve süreçlerinizin daha kolay yönetilebilir, takip edilebilir olmasını sağlamak için GLOBALNET ile iletişime geçebilirsiniz.

GLOBALNET Bitrix24 Gold Partner iş ortağı olarak Bitrix24 lisans, eğitim, kurulum, yapılandırma, özelleştirme, eğitim, danışmanlık ve destek hizmetleri sağlamaktadır. Siz de Bitrix24 kullanan memnun müşterilerimizden biri olmak için zaman kaybetmeyin.

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Bitrix24 Siber Hafta Sonu Kampanyası (Sadece Bulut, Sadece Yeni Müşteriler İçin)

İŞ İLANI : “DENEYİMLİ SATIŞ YÖNETİCİLERİ ve SATIŞ TEMSİLCİLERİ”

Bitrix24 Webinar Daveti “WhatsApp entegrasyonu ile Müşteri Adayları Taleplerinin (Lead) Toplanması ve Anlaşma (Deal) Süreç Yönetimi.”

Yalnız Girişimciler İçin Düşük Bütçeli Ancak Etkili Pazarlama Stratejileri

Seyahat Acenteleri İçin İdeal Çözüm “Bitrix24”

Bitrix24’ün Proje Yönetimi Alanındaki Avantajları

Bitrix24 10/10 (On üzerinden On) İndirim Kampanyasını Duyurmaktan Son Derece Mutluyuz.

4S Bilgi Teknolojileri Bitrix24 CRM çözümleri ve uygulama yazılımları konusunda GLOBALNET’i tercih etti.

Müşteri Etkileşimi Yönetiminde 10 Yaygın Hata ve Çözüm Yolları

Adresler

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir https://globalnet.com.tr/iletisim/

İletişim Numaraları

+90 312 473 88 80
+90 532 111 66 04
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.