linkedin

GLOBALNET ile GÜVENdesiniz.

Çinli Telco Devi Huawei’in Türkiye Genel Merkezi Avantoya Geçti…

Çinli Telco Devi Huawei’in Türkiye Genel Merkezi Avantoya Geçti…

Türk Telekom ile yürüttüğü  “Regional and Backbone Dense Wavelength Division Multiplexing”  (Bölgesel ve Omurga Yoğun Dalgaboyu Ayrıştırma ve Çoğaltma) projesini daha önce çeşitli değişik uygulama ve programlarla yöneten Çinli telekom devi Huawei, Türkiyedeki DWDM projesi kapsamında Avantoyu kullanma kararı almıştır. Avantonun getirdiği yönetsel avantajlara istinaden bu kararı alan Huawei, aynı zamanda Avantonun çok dillilik modülünü de kullanarak projeye eş zamanlı olarak uluslararası genel merkezindeki çalışanlarını da dahil etme stratejisini benimsemiştir.


“Huawei ile gerçekten önemli bir müşteri kazanmış olduk” GlobalNet  “Uluslararası alanda çok geniş benzer faaliyetleri bulunan bu firma ile Avantonun kullanım alanı dünya coğrafyasına açılacaktır. Bu yönde çalışmalarımızı yoğunlaştırmaktayız. Amacımız Avantoyu %100 yerli bir proje yönetim platformu olarak dünya pazarlarına açmaktır.”

Avanto Hakkında…

Avanto, geniş coğrafi bölgelerde uygulanan DWDM ve SDH gibi telekom sektörüne ait karmaşık alt-yapı projelerinin donanım alım ve satım, kurulum, hizmet,  bütçe ve süreç takip işlemlerinin gerçekleştirildiği, modüler bazlı, çevrimiçi çalışan, ve bu projeleri görsel tabana oturtup süreçlerinin takibini kolaylaştıran bir telekom proje yönetim platformudur. Avantodaki modüller kullanılarak, kurulacak telekom ağının topolojisi oluşturulur ve bu topolojinin gerçekleştirilmesi için gerekli tüm ürün, hizmet ve yazılım alış verişlerinin takibatı yapılır. Bu işlemlerin sözleşmelerle belirlenmiş bütçe ve zaman kısıtlamaları çerçevesinde gerçekleştirilmesi de, yine Avanto üzerinden takip edilir.

GlobalNet Hakkında…

Sektöründe öncü firmalarla çalışan bir yüksek teknoloji firması olarak GlobalNet, 1999 yılında kurulmuş ve piyasalardaki tüm çalkantılara rağmen istikrarlı bir şekilde büyümeyi sürdürmüştür. Uzman teknik kadrosu, gerçek anlamda ilgili destek elemanları ve geniş müşteri portfoyü ile iş ortaklarının yanında daima güvenilir bir dayanak olarak yerini almış olan GlobalNet, ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmektedir.

GlobalNET-Ankara-2011

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Özel Fırsatlar

Sigorta Acenteleri İçin Kurumsal E-posta Zorunluluğu

Hisar Hospital Intercontinental Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

Bitrix24 CRM İle Dijitalleşme Sürecinizi Hızlandırın: Özel İndirim Fırsatı

Bitrix24 CRM Nedir?

SEM Nedir?

TÜMAD Madencilik Web Sitesi Yayına Alındı

Blockchain Nedir?

KOZA Halı Bitrix24 CRM çözümleri ve uygulama yazılımları konusunda GLOBALNET’i tercih etti.

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.