ADRES DEĞİŞİKLİĞİ >> Tekmer Ankara Ofis adresimiz için İLETİŞİM Sayfamıza gidiniz.

CRM Programları Nedir?

CRM Programları Nedir?

CRM programı nedir ve CRM hangi amaçla kullanılır? sorusu günümüzde hala pek çok kişinin cevabını tam olarak bilmediği sorular arasında yer alıyor.

Müşteri İlişkileri Yönetimi (Customer Relationship Management) anlamına gelen CRM, işletmelerde, kurum ve kuruluşlarda iş akışlarını takip etmeyi, yönetmeyi ve geliştirmeyi kolaylaştıran yazılımlardır.

Özellikle teknolojinin oldukça geliştiği ve iş süreçlerinin dijitalleştiği günümüzde CRM programları her geçen gün gelişmeye, kullanıcılara yeni uygulama alanları sunmaya devam ettiğini söyleyebiliriz.

Tercih edeceğiniz bir CRM yazılımı ile iş süreçlerinizi daha etkin ve kolay bir biçimde yönetebilir ve verimliliğinizi artırarak büyümenize hız kazandırabilirsiniz. Sadece iş süreçlerinin takibini ve yönetimini kolaylaştırmakla, iyileştirmekle kalmaz aynı zamanda müşterilerinizle ve potansiyel müşterilerinizle her an iletişimde kalmanıza, ilişkileri iyileştirmenize ve pazarlama stratejilerini doğru biçimde yönetebilmenize de olanak sağlar. CRM programı dolayısıyla yönetim ekiplerinin olduğu kadar satış ekiplerinin de verilerini güçlendirir ve firmanın hem daha sağlıklı hem de daha verimli bir satış-pazarlama sürecine sahip olmasına katkı sağlar.

Özellikle günümüzde ürün ya da hizmetin piyasaya sunulmasında müşterileri anlamak, ihtiyaçlarını analiz edebilmek, taleplerini göz ardı etmemek oldukça önemlidir.

CRM Programı Fiyatları

Şirketiniz, kurum ya da kuruluşunuz için hangi CRM programını kullanacağınıza henüz karar veremediyseniz ücretsiz CRM programı Bitrix24’ü mutlaka denemelisiniz. Farklı büyüklükteki organizasyonlar için farklı planları mevcut olan Bitrix24 ile iş süreçlerini, müşteri ilişkilerini, insan kaynaklarını, satın alma stratejilerini, görev ve projeleri yönetmek düşündüğünüzden daha kolay. Verimliliği ve karlılığı artırmanın, iş süreçlerini dijitale taşımanın en işlevsel yollarından biri de CRM programı kullanmaktır. CRM programı fiyatları, CRM programı eğitimi ve özelikleri, sağladığımız tüm diğer hizmetler ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GLOBALNET Bitrix24 Gold Partner İş Ortağıdır ve Bitrix24 kurulum, lisans, eğitim, destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Mevcut iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir ve daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. CRM programı satın almadan önce size, işletmenize özel çözümler sunan ve her an destek sağlayabilecek firmalarla çalışmanızı tavsiye ederiz.

CRM programı satın almak için geç kalmayın!

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Yeni Bitrix24 ile Tanışın Daha Hızlı, Daha Akıllı ve Daha Çok Yönlü

Bitrix24 Yılbaşı İndirimi

Bitrix24 Siber Hafta Sonu Kampanyası (Sadece Bulut, Sadece Yeni Müşteriler İçin)

İŞ İLANI : “DENEYİMLİ SATIŞ YÖNETİCİLERİ ve SATIŞ TEMSİLCİLERİ”

Bitrix24 Webinar Daveti “WhatsApp entegrasyonu ile Müşteri Adayları Taleplerinin (Lead) Toplanması ve Anlaşma (Deal) Süreç Yönetimi.”

Yalnız Girişimciler İçin Düşük Bütçeli Ancak Etkili Pazarlama Stratejileri

Seyahat Acenteleri İçin İdeal Çözüm “Bitrix24”

Bitrix24’ün Proje Yönetimi Alanındaki Avantajları

Bitrix24 10/10 (On üzerinden On) İndirim Kampanyasını Duyurmaktan Son Derece Mutluyuz.

Adresler

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir https://globalnet.com.tr/iletisim/

İletişim Numaraları

+90 312 473 88 80
+90 532 111 66 04
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.