linkedin
CRM Programları Nedir?

CRM Programları Nedir?

CRM programı nedir ve CRM hangi amaçla kullanılır? sorusu günümüzde hala pek çok kişinin cevabını tam olarak bilmediği sorular arasında yer alıyor.

Müşteri İlişkileri Yönetimi (Customer Relationship Management) anlamına gelen CRM, işletmelerde, kurum ve kuruluşlarda iş akışlarını takip etmeyi, yönetmeyi ve geliştirmeyi kolaylaştıran yazılımlardır.

Özellikle teknolojinin oldukça geliştiği ve iş süreçlerinin dijitalleştiği günümüzde CRM programları her geçen gün gelişmeye, kullanıcılara yeni uygulama alanları sunmaya devam ettiğini söyleyebiliriz.

Tercih edeceğiniz bir CRM yazılımı ile iş süreçlerinizi daha etkin ve kolay bir biçimde yönetebilir ve verimliliğinizi artırarak büyümenize hız kazandırabilirsiniz. Sadece iş süreçlerinin takibini ve yönetimini kolaylaştırmakla, iyileştirmekle kalmaz aynı zamanda müşterilerinizle ve potansiyel müşterilerinizle her an iletişimde kalmanıza, ilişkileri iyileştirmenize ve pazarlama stratejilerini doğru biçimde yönetebilmenize de olanak sağlar. CRM programı dolayısıyla yönetim ekiplerinin olduğu kadar satış ekiplerinin de verilerini güçlendirir ve firmanın hem daha sağlıklı hem de daha verimli bir satış-pazarlama sürecine sahip olmasına katkı sağlar.

Özellikle günümüzde ürün ya da hizmetin piyasaya sunulmasında müşterileri anlamak, ihtiyaçlarını analiz edebilmek, taleplerini göz ardı etmemek oldukça önemlidir.

CRM Programı Fiyatları

Şirketiniz, kurum ya da kuruluşunuz için hangi CRM programını kullanacağınıza henüz karar veremediyseniz ücretsiz CRM programı Bitrix24’ü mutlaka denemelisiniz. Farklı büyüklükteki organizasyonlar için farklı planları mevcut olan Bitrix24 ile iş süreçlerini, müşteri ilişkilerini, insan kaynaklarını, satın alma stratejilerini, görev ve projeleri yönetmek düşündüğünüzden daha kolay. Verimliliği ve karlılığı artırmanın, iş süreçlerini dijitale taşımanın en işlevsel yollarından biri de CRM programı kullanmaktır. CRM programı fiyatları, CRM programı eğitimi ve özelikleri, sağladığımız tüm diğer hizmetler ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GLOBALNET Bitrix24 Gold Partner İş Ortağıdır ve Bitrix24 kurulum, lisans, eğitim, destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Mevcut iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir ve daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. CRM programı satın almadan önce size, işletmenize özel çözümler sunan ve her an destek sağlayabilecek firmalarla çalışmanızı tavsiye ederiz.

CRM programı satın almak için geç kalmayın!

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

İş İlanı : CRM Yazılım Destek, Eğitim Uzmanları

Low-code / No-code Uygulama Geliştirme Nedir?

idefix Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

Dijital Çağda İş Süreçlerinin Dönüşümü: Temel Teknolojiler ve Araçlar

.tr Uzantılı Alan Adı Başvuruları

Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı

Sigorta Acentelerine Özel Kurumsal E-Posta, Web Sitesi Hizmetleri

Özel Fırsatlar

Sigorta Acenteleri İçin Kurumsal E-posta Zorunluluğu

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.