linkedin

GLOBALNET ile GÜVENdesiniz.

Dinamik Bir Web Siteniz Olmalı Neden?

Dinamik Bir Web Siteniz Olmalı Neden?

Profesyonel yaşamın içinde olmak başlı başına bir dinamizmdir. Değişimin sürekliliği, sahip olduklarımızın niteliklerini de etkiler. Değişim bizi sürekli canlı tutar ve değişime entegre olabilen, bize hız kazandıran, fonksiyonel olan şeyleri tercih etmemiz için bizi zorlar.

Değişim, tercihlerimizi zorluyormuş gibi görünse de aslında ona ayak uydurabildiğimiz kadarıyla hayatımızı kolaylaştırır. Örneğin faturalarımızı internetten ödeyebiliyor olmak önemli bir değişimdir. Bizi zorluyormuş gibi görünmesinin tek sebebi yeni birşey öğrenmemiz gerektiğidir. Bu değişimin hayatımızı nasıl kolaylaştırdığını anlatmaya bile gerek yoktur…

Bugün kullanılan teknik anlamda dinamik altyapılı dediğimiz “güncellenebilir site” den bahsetmeden önce, eski yöntemle hazırlanmış yani site sahibinin müdahale edemediği, statik yapılı bir site dahi olsa, web sitesinizin olması, sadece katalog kullanmaya oranla önemli bir değişimdir.

Çünkü 5000 adet basılmış bir kataloğa göre çok daha kolay değiştirilebilir bir yapıya sahiptir. Kataloğu yeniden dinamik?bastıracak kadar geniş bir bütçeniz olduğunu varsaysak bile yeniden 5000 kişiye o kataloğu ulaştırmak ve firmanız ya da ürününüzle ilgili değişikliği hatta bazen sadece bir adres/ telefon değişikliğini bile ulaştırmanızın yaratacağı kaosu ve kaybı tahmin edebilirsiniz.
Değişime, yeniliğe açık olmanın kimseye faydası yoktur, sadece size faydası vardır smile ifade simgesi

Şimdi lütfen değişimle ilgilenin ve “dinamik site” nin ne olduğuna yakından bakın.

Tasarımı bitmiş ve dinamik altyapısı hazırlanmış bir siteye her an müdahale etmenize imkan veren, istediğiniz kadar içerik, resim, link ve modül ekleyebileceğiniz esneklikte bir web sitesine özetle dinamik site diyoruz.

Değişim, önce bir web sitesine sahip olmakla başladı. Şimdi ise sahip olduğumuz sitenin “dinamik” olması yönünde bizi zorluyor.

Şimdilik zorlanmadığını düşünen firmaların neden yanıldığını, aslında bunun arama motoru optimizasyonu açısından ne kadar faydalı bir zemin oluşturduğunu, birebir yaptığımız görüşmelerimizde detaylıca açıklıyoruz…

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Özel Fırsatlar

Sigorta Acenteleri İçin Kurumsal E-posta Zorunluluğu

Hisar Hospital Intercontinental Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

Bitrix24 CRM İle Dijitalleşme Sürecinizi Hızlandırın: Özel İndirim Fırsatı

Bitrix24 CRM Nedir?

SEM Nedir?

TÜMAD Madencilik Web Sitesi Yayına Alındı

Blockchain Nedir?

KOZA Halı Bitrix24 CRM çözümleri ve uygulama yazılımları konusunda GLOBALNET’i tercih etti.

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.