ADRES DEĞİŞİKLİĞİ >> Tekmer Ankara Ofis adresimiz için İLETİŞİM Sayfamıza gidiniz.

Dünya Kadınlar Günü Dijital Pazarlama Semineri Verildi

Dünya Kadınlar Günü Dijital Pazarlama Semineri Verildi

Dünya Kadınlar Gününe özel olarak Türkiye Bilişim Derneği (TBD) önderliğinde, TSE ev sahipliğinde düzenlenen içerik ve organizasyon desteği GLOBALNET tarafından gerçekleştirilen “Dijital Dünya Kadınları Semineri” düzenlenmişti. Katılımcılara çekiliş ile Turkcell, T-Soft ve GLOBALNET sponsorluğunda hediyeler verilmişti.

Organizasyonunu GLOBALNET’in ve eğitim desteğini FOKUS Akademi’nin üstlendiği “Dijital Pazarlama Eğitimi” TBD ev sahipliğinde 12 Nisan 2019 tarihinde düzenlendi. Dr. Sadık VURAL tarafından verilen eğitime 25 kişi katılım sağladı. Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Bilişimle Girişimci Kadın Grubu’ndan katılımcılar da eğitime büyük ilgi gösterdi.

Dijital Pazarlama Eğitiminin İçeriği

  1. Dijital Pazarlamaya Giriş
  2. Arama Motoru Pazarlama
  3. Online Reklamcılık
  4. E-posta Pazarlama
  5. Sosyal Medya Pazarlama
  6. Analitik
  7. Strateji ve Planlama

Katılımcıların da sorularını dile getirip, deneyim ve tecrübelerini paylaştıkları interaktif (etkileşimli) bir eğitim gerçekleşti.

Dijital pazarlama, firmaların ya da markaların dijital medya kanalları üzerinden tanıtımını sağlamaktadır. Dijital pazarlama, Web sitelerinin amacına uygun biçimde tasarlanmasını, sosyal medyayı, radyo ve televizyonu, cep telefonlarını, reklam panolarını ve buna benzer pek çok geleneksel olmayan medya biçimlerini kapsamaktadır. Sosyal medyanın etkin biçimde kullanılması ile çok sayıda insana erişmek ve tüketici taleplerini, beğeni ve ihtiyaçlarını belirlemek daha kolay olmaktadır.

Dijital pazarlamada kullanılan yöntem ve stratejiler, geleneksel pazarlamada kullanılan yöntemlerden çok daha farklıdır. Dijital pazarlamanın hem üreticiler hem de tüketiciler açısından en önemli avantajlarından biri de gerçek zamanlı geri dönüş ve iletişim, etkileşimdir. Hem internetin hem de sosyal medyanın dinamik yapısı göz önünde bulundurulduğunda işini ya da markasını kurmak, büyütmek isteyen her kişi ya kurum için dijital medyayı kullanmak bir zorunluluktur.

Etkileşimli eğitim süresince katılımcılara İnternette marka olarak var olmak ve güvenilir, stratejik biçimde markalaşmak için neler yapılması gerektiğinden bahsedildi. Dijital pazarlama araçlarının ve dijital pazarlama reklam çeşitlerinin arasında sosyal medya mecralarının önemli bir yere sahip olduğu üzerinde vurgu yapıldı.

Dijital pazarlama stratejileri arasında en önemli faktörlerin ölçme, analiz, analitik gibi değişkenlerin olduğu belirtildi.

Dijital Pazarlama Eğitimi’ne katılım sağlayan tüm kadınlara “Katılım Belgesi” ve eğitmen Dr. Sadık Vural’a da “Teşekkür Belgesi” verildi.

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Yeni Bitrix24 ile Tanışın Daha Hızlı, Daha Akıllı ve Daha Çok Yönlü

Bitrix24 Yılbaşı İndirimi

Bitrix24 Siber Hafta Sonu Kampanyası (Sadece Bulut, Sadece Yeni Müşteriler İçin)

İŞ İLANI : “DENEYİMLİ SATIŞ YÖNETİCİLERİ ve SATIŞ TEMSİLCİLERİ”

Bitrix24 Webinar Daveti “WhatsApp entegrasyonu ile Müşteri Adayları Taleplerinin (Lead) Toplanması ve Anlaşma (Deal) Süreç Yönetimi.”

Yalnız Girişimciler İçin Düşük Bütçeli Ancak Etkili Pazarlama Stratejileri

Seyahat Acenteleri İçin İdeal Çözüm “Bitrix24”

Bitrix24’ün Proje Yönetimi Alanındaki Avantajları

Bitrix24 10/10 (On üzerinden On) İndirim Kampanyasını Duyurmaktan Son Derece Mutluyuz.

Adresler

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir https://globalnet.com.tr/iletisim/

İletişim Numaraları

+90 312 473 88 80
+90 532 111 66 04
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.