ADRES DEĞİŞİKLİĞİ >> Tekmer Ankara Ofis adresimiz için İLETİŞİM Sayfamıza gidiniz.

EN İYİ ZAMAN YÖNETİM ARACINIZ: Bitrix24

EN İYİ ZAMAN YÖNETİM ARACINIZ: Bitrix24

Bitrix24; çalışma saatlerini, planları,  görevleri ve daha çok fazlasını takip etmenizi sağlayan zaman yönetimi aracıdır.

Her sürecin belirli bir hedef dâhilinde başlaması ve bitmesi gerekir. Tüm bunları takip etmek ve başarmak BİTRİX24 ile mümkündür.

Çevrimiçi Saat

evrimici saat

Telefondan veya bilgisayarlarınızdan çalışanlarınızın çalışma günlerini başlatma, duraklatma ve bitirme işlemlerini yapabilir ve çalışanlarınızı yönetebilirsiniz. Bu, özellikle herkesin masa başında olup olmadığını fiziki olarak kontrol edemediğiniz uzaktan çalışan ekipler için yararlıdır.

Çalışma Planı ve İzin Tablosu

devamsizlik tablosu

Bitrix24, İzin Tablonuz aracılığıyla hastalık izinlerini, fazla mesaileri, ücretli izinleri ve diğer devamsızlık türlerini yönetmenizi sağlar.
Tatil, hastalık izni, iş gezisi, ücretli izin veya başka herhangi bir nedenle ofis dışında olan çalışanları takip etmek için tasarlanmıştır.

Görev Süresi Takibi

gorev suresi takibi

 

Çalışanlarınızın görevlerine ne kadar zaman harcadıklarını ve görev sürelerini bilmek çok önemlidir. Bitrix24 ile çalışanlarınızın ne kadar verimli olduğunu kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Bu durum, iş yükünü daha dengeli bir şekilde dağıtmanız konusunda size yardımcı olacaktır. Saatlik işçi çalıştırıyorsanız Bitrix24 görev süresi takibi işinize yarayacaktır. Bir görev ayarlandıktan sonra görevin ilerlemesini takip etmek ve nihai sonucu değerlendirmek için ihtiyacınız olan tüm bildirimleri alabilirsiniz.

İş Raporları

İŞ RAPORLARI

Rapor tamamlana kadar hiçbir iş tamamlanmış sayılmaz. Bu, özellikle yöneticinin herkesi denetleyemediği fazla kişiden oluşan ekipler için geçerlidir.

Bitrix24; ekip üyelerinizden, istediğiniz gibi özelleştirilebilen farklı türde çalışma raporları alma olanağı sağlar. Günlük, haftalık ve aylık raporlar alabilir, raporları kabul edebilir veya reddedebilirsiniz., Yorumlarınızı ve notlarınızı yazabilir, çalışmalarını derecelendirerek çalışan performansını değerlendirebilirsiniz.

Uzaktan Çalışma

uzaktan calisma

Zaman yönetimi araçları, uzaktan çalışan ekipler düşünülerek tasarlanmıştır. Her gün 100.000’den fazla şirket tarafından kullanılmakta olup yeni sürümle geliştirilmektedir.  Zaman yönetimi araçlarına ek olarak bireysel ve grup sohbetlerine, sınırsız HD görüntülü görüşmeye (24 katılımcıya kadar) ve projeyle ilgili dosyaların oluşturulması, paylaşılması ve düzenlenmesi için bulut depolamaya sahip olursunuz.

Sizde ‘’VAKİT NAKİTTİR’’ diyorsanız Bitrix24 ile tanışın.

Uygulamayı satın almadan önce ücretsiz bir demo talep edebilirsiniz.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız https://globalnet.com.tr’e ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Bitrix24 Siber Hafta Sonu Kampanyası (Sadece Bulut, Sadece Yeni Müşteriler İçin)

İŞ İLANI : “DENEYİMLİ SATIŞ YÖNETİCİLERİ ve SATIŞ TEMSİLCİLERİ”

Bitrix24 Webinar Daveti “WhatsApp entegrasyonu ile Müşteri Adayları Taleplerinin (Lead) Toplanması ve Anlaşma (Deal) Süreç Yönetimi.”

Yalnız Girişimciler İçin Düşük Bütçeli Ancak Etkili Pazarlama Stratejileri

Seyahat Acenteleri İçin İdeal Çözüm “Bitrix24”

Bitrix24’ün Proje Yönetimi Alanındaki Avantajları

Bitrix24 10/10 (On üzerinden On) İndirim Kampanyasını Duyurmaktan Son Derece Mutluyuz.

4S Bilgi Teknolojileri Bitrix24 CRM çözümleri ve uygulama yazılımları konusunda GLOBALNET’i tercih etti.

Müşteri Etkileşimi Yönetiminde 10 Yaygın Hata ve Çözüm Yolları

Adresler

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir https://globalnet.com.tr/iletisim/

İletişim Numaraları

+90 312 473 88 80
+90 532 111 66 04
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.