linkedin

GLOBALNET ile GÜVENdesiniz.

EN İYİ ZAMAN YÖNETİM ARACINIZ: Bitrix24

EN İYİ ZAMAN YÖNETİM ARACINIZ: Bitrix24

Bitrix24; çalışma saatlerini, planları,  görevleri ve daha çok fazlasını takip etmenizi sağlayan zaman yönetimi aracıdır.

Her sürecin belirli bir hedef dâhilinde başlaması ve bitmesi gerekir. Tüm bunları takip etmek ve başarmak BİTRİX24 ile mümkündür.

Çevrimiçi Saat

evrimici saat

Telefondan veya bilgisayarlarınızdan çalışanlarınızın çalışma günlerini başlatma, duraklatma ve bitirme işlemlerini yapabilir ve çalışanlarınızı yönetebilirsiniz. Bu, özellikle herkesin masa başında olup olmadığını fiziki olarak kontrol edemediğiniz uzaktan çalışan ekipler için yararlıdır.

Çalışma Planı ve İzin Tablosu

devamsizlik tablosu

Bitrix24, İzin Tablonuz aracılığıyla hastalık izinlerini, fazla mesaileri, ücretli izinleri ve diğer devamsızlık türlerini yönetmenizi sağlar.
Tatil, hastalık izni, iş gezisi, ücretli izin veya başka herhangi bir nedenle ofis dışında olan çalışanları takip etmek için tasarlanmıştır.

Görev Süresi Takibi

gorev suresi takibi

 

Çalışanlarınızın görevlerine ne kadar zaman harcadıklarını ve görev sürelerini bilmek çok önemlidir. Bitrix24 ile çalışanlarınızın ne kadar verimli olduğunu kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Bu durum, iş yükünü daha dengeli bir şekilde dağıtmanız konusunda size yardımcı olacaktır. Saatlik işçi çalıştırıyorsanız Bitrix24 görev süresi takibi işinize yarayacaktır. Bir görev ayarlandıktan sonra görevin ilerlemesini takip etmek ve nihai sonucu değerlendirmek için ihtiyacınız olan tüm bildirimleri alabilirsiniz.

İş Raporları

İŞ RAPORLARI

Rapor tamamlana kadar hiçbir iş tamamlanmış sayılmaz. Bu, özellikle yöneticinin herkesi denetleyemediği fazla kişiden oluşan ekipler için geçerlidir.

Bitrix24; ekip üyelerinizden, istediğiniz gibi özelleştirilebilen farklı türde çalışma raporları alma olanağı sağlar. Günlük, haftalık ve aylık raporlar alabilir, raporları kabul edebilir veya reddedebilirsiniz., Yorumlarınızı ve notlarınızı yazabilir, çalışmalarını derecelendirerek çalışan performansını değerlendirebilirsiniz.

Uzaktan Çalışma

uzaktan calisma

Zaman yönetimi araçları, uzaktan çalışan ekipler düşünülerek tasarlanmıştır. Her gün 100.000’den fazla şirket tarafından kullanılmakta olup yeni sürümle geliştirilmektedir.  Zaman yönetimi araçlarına ek olarak bireysel ve grup sohbetlerine, sınırsız HD görüntülü görüşmeye (24 katılımcıya kadar) ve projeyle ilgili dosyaların oluşturulması, paylaşılması ve düzenlenmesi için bulut depolamaya sahip olursunuz.

Sizde ‘’VAKİT NAKİTTİR’’ diyorsanız Bitrix24 ile tanışın.

Uygulamayı satın almadan önce ücretsiz bir demo talep edebilirsiniz.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız https://globalnet.com.tr’e ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Özel Fırsatlar

Sigorta Acenteleri İçin Kurumsal E-posta Zorunluluğu

Hisar Hospital Intercontinental Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

Bitrix24 CRM İle Dijitalleşme Sürecinizi Hızlandırın: Özel İndirim Fırsatı

Bitrix24 CRM Nedir?

SEM Nedir?

TÜMAD Madencilik Web Sitesi Yayına Alındı

Blockchain Nedir?

KOZA Halı Bitrix24 CRM çözümleri ve uygulama yazılımları konusunda GLOBALNET’i tercih etti.

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.