linkedin
Gayrimenkul Sektöründe CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi)

Gayrimenkul Sektöründe CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi)

Uygun olarak seçilen bir gayrimenkul CRM programı emlak sektöründe yer alan geliştiriciler, üreticiler ve satıcılar, alım-satım ve kiralama işi ile uğraşanlar, sanal ve fiziki kiralama hizmeti sunan firmalar, bina, apartman ve site yönetimi yapan ve franchise hizmeti sunan firmalar için oldukça güçlü bir satış, pazarlama ve müşteri hizmetleri araçları sunar.

Gelişen teknoloji ve artan bilinçli müşteri kitlesi, her sektörde olduğu gibi emlak yönetim sektöründe de faaliyet gösteren kuruluşların yenilikleri takip etmesini zorunlu kılıyor.

Gayrimenkul sektöründe müşteri devamlılığını, hizmet kalitesini, istikrarı sürekli sağlamak oldukça zordur. Gayrimenkul sektörünün en önemli özelliklerinden biri müşteri isteklerinin ve beklentilerinin daha zor anlaşılması ve alım, satım, yatırım, kiralama gibi taleplerin anlık olarak cevaplanmasının zor olmasıdır.

Bitrix24 Emlak CRM Çözümleri

Bitrix24 her sektörden ve her büyüklükten işletmenin, kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarına yönelik araçlar ve çözümler sunar. Dijital dünyada varlık göstermek ve müşteri etkileşimlerini artırmak isteyen her işletmenin Bitrix24’te kendi iş süreçlerine uygun çözümler bulacağından hiç şüphe yok.

Bitrix24 emlak CRM ve emlak alım-satım çözümleri işletmelerin müşteri odaklı daha kaliteli hizmet sunmalarına, iş süreçlerini daha kolay bir hale getirmelerine yardımcı olur. Bitrix24 CRM çözümleri ile zaman kayırlarının önüne geçebilir, takip eksikliklerini giderebilir ve verimliliği, karlılığı artırabilirsiniz.

Emlakçılar için program arayışındaysanız bütünleşik bir işbirliği platformu olan Bitrix24 size istediğinizden çok daha fazlasını sunar.

  • Bitrix24 ile satış ya da kiralama yaptığınız müşteri bilgilerinize, müşterilerinizin taleplerine her an ulaşabilir ve istediğiniz zaman düzenlemeler yapabilirsiniz. Müşteri geçmişini görmek de son derece kolaydır.
  • Müşterilerinizin aradığı kiralık ya da satılık gayrimenkuller için metrekare, yer gibi özellikleri tek bir yerden takip edip, düzenleyebilirsiniz.
  • Portföyünüzdeki gayrimenkuller ile ilgili özellikleri potansiyel müşterilerinize e-posta ya da sms yoluyla gönderebilirsiniz. Satışları gerçekleşen gayrimenkullerden müşterilerinizi haberdar edebileceğiniz gibi potansiyel müşterileri segmentlere ayırarak ihtiyaç ve beklentilerine uygun ilanları, acil ya da fiyatı düşen ilanları iletebilirsiniz.
  • Gayrimenkul satış işlemleri, satış sözleşmeleri, kiralama sözleşmeleri gibi daha çok belgeyi Bitrix24 üzerinde muhafaza edebilir ve bu belgelere ulaşabileceklerin izinlerini ayarlayabilirsiniz. Bitrix24 gayrimenkul sektöründe doküman yönetimini oldukça kolay bir hale getirir. Belgelerinize, evraklarınıza, kayıtlarınıza, dokümanlarınıza istediğiniz her yerden erişebilirsiniz.
  • Satış CRM ile satış hedefleri belirleyebilir ve karlılığınızı artırabilirsiniz.
  • Mevcut portföyünüzü Bitrix24’e entegre edebilir ve tüm iş süreçlerinizi tek bir yerden yönetebilirsiniz.
  • Bitrix24 ile alım, satım, kiralama gibi iş süreçlerini kolay bir biçimde yönetilebilir ve mevcut iş süreçleri içerisinde verimliliği artırmak için yeni süreçler, otomasyonlar oluşturabilirsiniz.
  • Kira sözleşmelerinin bitiş tarihi, ödeme planları gibi önemli gelişmeler için hatırlatıcılar kurabilir ve Bitrix24 takvimi ile tüm etkinliklerinizi yönetebilirsiniz.

Bitrix24 her sektörden ve her büyüklükten işletmenin, kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarına yönelik araçlar ve çözümler sunar.

GLOBALNET güvencesi ile en iyi CRM yazılımı Bitrix24 kullanıcısı olmak için hemen bizimle iletişime geçebilir ve merak ettiğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz. Bitrix24 Türkiye Gold Partner İş Ortağı olarak hem yurt içinde hem de yurt dışında müşterilerimize sürekli ve sınırsız destek vermeye devam ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

İş İlanı : CRM Yazılım Destek, Eğitim Uzmanları

Low-code / No-code Uygulama Geliştirme Nedir?

idefix Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

Dijital Çağda İş Süreçlerinin Dönüşümü: Temel Teknolojiler ve Araçlar

.tr Uzantılı Alan Adı Başvuruları

Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı

Sigorta Acentelerine Özel Kurumsal E-Posta, Web Sitesi Hizmetleri

Özel Fırsatlar

Sigorta Acenteleri İçin Kurumsal E-posta Zorunluluğu

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.