ADRES DEĞİŞİKLİĞİ >> Tekmer Ankara Ofis adresimiz için İLETİŞİM Sayfamıza gidiniz.

Geniş Coğrafi Bölgelerde Yürütülen Karmaşık Telco Projelerine Avanto Desteği…

Geniş Coğrafi Bölgelerde Yürütülen Karmaşık Telco Projelerine Avanto Desteği…

Geniş coğrafi bölgelere yayılmış karmaşık alım-satım, süreç takip ve bütçe planlamalarını gerektiren proje ve bakım / onarım faaliyetlerinde yönetilebilirlik en önemli unsurdur. Bu tip faaliyetlerin başarısızlık oranlarının yüksek olduğu yapılan çeşitli araştırmalarla ortaya çıkmıştır. GlobalNet tarafından geliştirilen Avanto yazılım platformu ile bu tip projeleri harita mashup teknolojileri kullanılarak görsel bir tabana oturtmak ve proje süreçlerini gerçek zamanlı olarak takip etmek mümkündür. Avanto bünyesinde aynı zamanda iş zekası unsurlarını da barındırmaktadır. Projelerin problem teşkil eden veya edebilecek unsurlarının Avanto iş zekası modülleri kullanılarak anında tesbir edilebilmesi, veya ideal olarak bu tip sıkıntı alanlarının önceden tahmin edilebilmesi başarı oranlarını büyük ölçüde artırmaktadır.


GlobalNet  Avantonun yılların getirdiği tecrübelerle, karmaşık projelerin genellikle sorun yaratıığı alanların önceden bilinmesi ile ortaya çıktığını belirtiyor ve ekliyor, “Avantoyu başarısız projeleri inceleyerek, karmaşık süreçlerdeki tipik ve sıklıkla rastlanılan tuzakları göz önünde bulundurarak tasarladık. Amacımız, müşterilerimize iş ortakları ile birlikte kullanabilecekleri, bütünleşik, genişleyebilen ve kullanımı kolay bir proje takip ortamı sunmaktı. Telekom projelerinden, inşaat, yol /su /elektrik bakım, ve hatta satış zinciri faaliyetlerine kadar Avantonun yeteneklerini uyarlamak mümkündür.”

GlobalNet Hakkında

Sektöründe öncü firmalarla çalışan bir yüksek teknoloji firması olarak GlobalNet, 1999 yılında kurulmuş ve piyasalardaki tüm çalkantılara rağmen istikrarlı bir şekilde büyümeyi sürdürmüştür. Uzman teknik kadrosu, gerçek anlamda ilgili destek elemanları ve geniş müşteri portfoyü ile iş ortaklarının yanında daima güvenilir bir dayanak olarak yerini almış olan GlobalNet, ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmektedir.

GlobalNET-Ankara-2011

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Yeni Bitrix24 ile Tanışın Daha Hızlı, Daha Akıllı ve Daha Çok Yönlü

Bitrix24 Yılbaşı İndirimi

Bitrix24 Siber Hafta Sonu Kampanyası (Sadece Bulut, Sadece Yeni Müşteriler İçin)

İŞ İLANI : “DENEYİMLİ SATIŞ YÖNETİCİLERİ ve SATIŞ TEMSİLCİLERİ”

Bitrix24 Webinar Daveti “WhatsApp entegrasyonu ile Müşteri Adayları Taleplerinin (Lead) Toplanması ve Anlaşma (Deal) Süreç Yönetimi.”

Yalnız Girişimciler İçin Düşük Bütçeli Ancak Etkili Pazarlama Stratejileri

Seyahat Acenteleri İçin İdeal Çözüm “Bitrix24”

Bitrix24’ün Proje Yönetimi Alanındaki Avantajları

Bitrix24 10/10 (On üzerinden On) İndirim Kampanyasını Duyurmaktan Son Derece Mutluyuz.

Adresler

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir https://globalnet.com.tr/iletisim/

İletişim Numaraları

+90 312 473 88 80
+90 532 111 66 04
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.