ADRES DEĞİŞİKLİĞİ >> Tekmer Ankara Ofis adresimiz için İLETİŞİM Sayfamıza gidiniz.

GLOBALNET CEO’su Ertan Barut Türkiye Bilişim Sektöründe 35 Yıl Emek Ödülüne Layık Görüldü

GLOBALNET CEO’su Ertan Barut Türkiye Bilişim Sektöründe 35 Yıl Emek Ödülüne Layık Görüldü

8 Eylül Çarşamba günü fijital (fiziksel ve dijital) olarak gerçekleştirilen, Bilişim dünyasından çok sayıda sektör temsilcisinin katıldığı törende “Türkiye Bilişim Sektöründe 35 Yıl Emek Ödülü’nün” sahiplerinden biri de Ertan BARUT oldu.

1985 Yılında bilişim sektörüne girmiş, sektöre 35 yıldan fazla hizmet eden, bilişim ve yazılım şirketlerinde yöneticilik yapmış ve çok sayıda projeye imza atmış olup, 1996’lı yıllardan itibaren de Sivil Topluma katılmış ve özellikle yerli yazılım ve yazılım ihracatı konularıda yoğun emek veren şu anda da TOBB Türkiye Yazılım Meclis Başkanlığını yürüten Ertan BARUT, ödülünü BT Haber Şirketler Grubu Başkanı (Murat Göçe ya da başkası ) ’nın elinden aldı.

BİLİŞİM 500 Hakkında :

Bu yıl 22.sinin gerçekleştirileceği lider ve en anlamlı ürünlerinden biri olan ‘’Bilişim 500 – İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ Araştırması’’ her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun katılımla gerçekleştirildi.
Etkinlikte, Bilişim 500 – İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ Araştırması sonuçlarıyla sektöre ilişkin veriler aktarılmıştır.

Bilişim 500 aynı zamanda Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancı yatırımcıya ve işbirliği yaratmak isteyen şirketlere önemli rehberlik görevini yürüten araştırma verileri Türkiye bilişim sektörünün referansı niteliğindeki ilk ve tek yayındır. Ödüllerin sahipleri ile buluştuğu törende Bilişim sektörünün en üst düzey yöneticileri, yabancı Ticaret Ataşeleri ve basın yoğun ilgi göstermiştir.

Bilişim dünyası için bir referans noktası olmayı başaran Bilişim 500’ün ödül töreni KoçSistem ana sponsorluğunda bu yıl ilk kez “fijital” (fiziksel ve dijital) olarak gerçekleşetirilmiştir. Ödül töreninin hemen öncesinde ‘Mandıra Filozofu’ olarak tanınan Müfit Can Saçıntı keyifli konuşması ile izleyicilerle buluşmuş olup, M2S Araştırma ve Pazarlama Hizmetleri A.Ş Genel Müdürü Özlem Unan sektör rakamlarını paylamıştır.
Bilişim 500 Ödül Töreni’nin açılış programında ise KoçSistem Genel Müdürü  Mehmet Ali Akarca, T.C. Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurul Üyesi Dr. Hakan Yurdakul, T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç açılış konuşmalarını yapmıştır.

 

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Bitrix24 Siber Hafta Sonu Kampanyası (Sadece Bulut, Sadece Yeni Müşteriler İçin)

İŞ İLANI : “DENEYİMLİ SATIŞ YÖNETİCİLERİ ve SATIŞ TEMSİLCİLERİ”

Bitrix24 Webinar Daveti “WhatsApp entegrasyonu ile Müşteri Adayları Taleplerinin (Lead) Toplanması ve Anlaşma (Deal) Süreç Yönetimi.”

Yalnız Girişimciler İçin Düşük Bütçeli Ancak Etkili Pazarlama Stratejileri

Seyahat Acenteleri İçin İdeal Çözüm “Bitrix24”

Bitrix24’ün Proje Yönetimi Alanındaki Avantajları

Bitrix24 10/10 (On üzerinden On) İndirim Kampanyasını Duyurmaktan Son Derece Mutluyuz.

4S Bilgi Teknolojileri Bitrix24 CRM çözümleri ve uygulama yazılımları konusunda GLOBALNET’i tercih etti.

Müşteri Etkileşimi Yönetiminde 10 Yaygın Hata ve Çözüm Yolları

Adresler

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir https://globalnet.com.tr/iletisim/

İletişim Numaraları

+90 312 473 88 80
+90 532 111 66 04
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.