linkedin
Globalnet
GLOBALNET CEO’su Ertan Barut Türkiye Bilişim Sektöründe 35 Yıl Emek Ödülüne Layık Görüldü

GLOBALNET CEO’su Ertan Barut Türkiye Bilişim Sektöründe 35 Yıl Emek Ödülüne Layık Görüldü

8 Eylül Çarşamba günü fijital (fiziksel ve dijital) olarak gerçekleştirilen, Bilişim dünyasından çok sayıda sektör temsilcisinin katıldığı törende “Türkiye Bilişim Sektöründe 35 Yıl Emek Ödülü’nün” sahiplerinden biri de Ertan BARUT oldu.

1985 Yılında bilişim sektörüne girmiş, sektöre 35 yıldan fazla hizmet eden, bilişim ve yazılım şirketlerinde yöneticilik yapmış ve çok sayıda projeye imza atmış olup, 1996’lı yıllardan itibaren de Sivil Topluma katılmış ve özellikle yerli yazılım ve yazılım ihracatı konularıda yoğun emek veren şu anda da TOBB Türkiye Yazılım Meclis Başkanlığını yürüten Ertan BARUT, ödülünü BT Haber Şirketler Grubu Başkanı (Murat Göçe ya da başkası ) ’nın elinden aldı.

BİLİŞİM 500 Hakkında :

Bu yıl 22.sinin gerçekleştirileceği lider ve en anlamlı ürünlerinden biri olan ‘’Bilişim 500 – İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ Araştırması’’ her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun katılımla gerçekleştirildi.
Etkinlikte, Bilişim 500 – İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ Araştırması sonuçlarıyla sektöre ilişkin veriler aktarılmıştır.

Bilişim 500 aynı zamanda Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancı yatırımcıya ve işbirliği yaratmak isteyen şirketlere önemli rehberlik görevini yürüten araştırma verileri Türkiye bilişim sektörünün referansı niteliğindeki ilk ve tek yayındır. Ödüllerin sahipleri ile buluştuğu törende Bilişim sektörünün en üst düzey yöneticileri, yabancı Ticaret Ataşeleri ve basın yoğun ilgi göstermiştir.

Bilişim dünyası için bir referans noktası olmayı başaran Bilişim 500’ün ödül töreni KoçSistem ana sponsorluğunda bu yıl ilk kez “fijital” (fiziksel ve dijital) olarak gerçekleşetirilmiştir. Ödül töreninin hemen öncesinde ‘Mandıra Filozofu’ olarak tanınan Müfit Can Saçıntı keyifli konuşması ile izleyicilerle buluşmuş olup, M2S Araştırma ve Pazarlama Hizmetleri A.Ş Genel Müdürü Özlem Unan sektör rakamlarını paylamıştır.
Bilişim 500 Ödül Töreni’nin açılış programında ise KoçSistem Genel Müdürü  Mehmet Ali Akarca, T.C. Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurul Üyesi Dr. Hakan Yurdakul, T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç açılış konuşmalarını yapmıştır.

 

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Tarakçıoğlu Forklift Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

Dolandırıcılara Karşı Uyarı: Google Adı Altında Yapılan Telefon, Sms, E-posta Dolandırıcılığına Dikkat!

Bitrix24 Yenilikler, Yeni Güncellemeler

HİSAR Turizm Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

AYSAN HUKUK BÜROSU Web Sitesi Yayında!

WordPress Nedir ve Neden Tercih Edilmeli?

İstanbul İstif Makinaları Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

DOMAIN FIRSATLARI ! Satılık ya da Kiralık Alan Adları

İş İlanı : CRM Yazılım Destek, Eğitim Uzmanları

Globalnet

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.