Yeni Tekmer Ankara Ofisimiz >> İLETİŞİM

GLOBALNET ‘E ÖZEL WORLDEF Bitrix24 İNDİRİM KAMPANYASI

GLOBALNET ‘E ÖZEL WORLDEF Bitrix24 İNDİRİM KAMPANYASI

Avrupa’nın En Büyük E-Ticaret ve E-İhracat Etkinliği 10. World E-Commerce Forum WORLDEF Etkinliği 8-10 Haziran 2023 tarihlerinde İSTANBUL FUAR MERKEZİNDE gerçekleşiyor.

İSTANBUL’da E-ticaret Ekosisteminin önemli paydaşları bir araya geliyor. (400’den fazla stantta network olanakları, 41 ülkeden 100 binden fazla katılımcı ve 500’den fazla konuşmacı)

GLOBALNET, WORLDEF Gold Sponsor olarak Bitrix24 CRM BPM Çözümleri ile fuarda yer alıyor. Sizleri de standımıza bekleriz. (Hall 9 , Stant : A35)

GLOBALNET ‘E ÖZEL WORLDEF Bitrix24 İNDİRİM KAMPANYASI  : Bitrix24 CRM Ürünlerinde “%20 İNDİRİM +12 AY TAKSİT (Vade Farksız)” FIRSATI!

WORLDEF Fuarı süresince GLOBALNET’den ÖZEL Bitrix24 KAMPANYA Kodu Almanız halinde Bitrix24 Cloud Ürünlerinde ÖZEL %20 İNDİRİM + 12 AY Taksit (Vade Farksız) sağlıyoruz. (Ayrıntılı bilgi aşağıdadır) 

Detaylı bilgi için standımıza uğrayabilir ya da aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Tel                : 0532 111 66 04  |  0850 304 99 00 
Email          : [email protected] 
Web Chat : https://globalnet.com.tr/kesfet/ Online Sohbet

Bitrix24 İNDİRİM KAMPANYASI Hakkında : Yeni bir Bitrix24 Cloud (12 Aylık) abonelik satın almak isteyen müşteri adaylarımıza özel vereceğimiz kampanya kodu ile 1 aylık Cloud Profesyonel planı ücretsiz olarak etkinleştirecektir. 8 Haziran – 10 Haziran tarihleri arasında düzenlenen fuar etkinliğimizde GLOBALNET’ten kayıt yaptıran müşteri adaylarımıza, 1 aylık Cloud Profesyonel planı ücretsiz olarak etkinleştirecek ve kayıt tarihinden itibaren 45 gün içinde GLOBALNET’den yeni Bitrix24 Cloud (12 Aylık) abonelik satınalmaları halinde %20 indirim sağlanacaktır. Ayrıca dileyen müşterilerimize Kredi Kartına 12 Ay Taksitli (Vade Farksız) Ödeme İmkanı sağlanacaktır.

FUARA ÜCRETSİZ GİRİŞ BİLETİ : GLOBALNET & WORLDEF iş birliği çerçevesinde GLOBALNET müşterilerine özel sınırlı kontenjanlı ve ücretsiz Giriş Bileti fırsatı için etkinliğe geç kalmadan kayıtlarınızı yapabilirsiniz!

GLOBALNET ’e özel tanımlanan ücretsiz giriş bileti fırsatından yararlanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1. https://worldef.net/etkinlikler/world-ecommerce-forum-istanbul-2023/bilet-al adresine giriş yapınız.
2. Giriş Bileti altında yer alan “Satın Al” butonunu tıklayınız.
3. “Satın Al” butonunu tıkladıktan sonra çıkan panelde kupon ekle diyerek belirlenen (GLOBALNET100) kupon kodunu yazınız ve “Kupon Kullan” butonuna tıklayın.
4. Kupon kodundan sonraki aşamada ödeme tutarınız 0 TL olarak görünecektir. “Ödeme Sayfasına Git” butonunu tıklayarak ilgili yerleri doldurarak satın alma işlemenizi tamamlayınız.
5. “Bilet işleminiz başarıyla tamamlandı” mesajından sonra size özel tanımlanmış QR kodlu biletiniz en kısa sürede mail adresinize gönderilecektir.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız. https://worldef.net/etkinlikler/world-ecommerce-forum-istanbul-2023/

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Yeni Bitrix24 ile Tanışın Daha Hızlı, Daha Akıllı ve Daha Çok Yönlü

Bitrix24 Yılbaşı İndirimi

Bitrix24 Siber Hafta Sonu Kampanyası (Sadece Bulut, Sadece Yeni Müşteriler İçin)

İŞ İLANI : “DENEYİMLİ SATIŞ YÖNETİCİLERİ ve SATIŞ TEMSİLCİLERİ”

Bitrix24 Webinar Daveti “WhatsApp entegrasyonu ile Müşteri Adayları Taleplerinin (Lead) Toplanması ve Anlaşma (Deal) Süreç Yönetimi.”

Yalnız Girişimciler İçin Düşük Bütçeli Ancak Etkili Pazarlama Stratejileri

Seyahat Acenteleri İçin İdeal Çözüm “Bitrix24”

Bitrix24’ün Proje Yönetimi Alanındaki Avantajları

Bitrix24 10/10 (On üzerinden On) İndirim Kampanyasını Duyurmaktan Son Derece Mutluyuz.

Adresler

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir https://globalnet.com.tr/iletisim/

İletişim Numaraları

+90 312 473 88 80
+90 532 111 66 04
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.