linkedin
GLOBALNET Sosyal Medya Yönetimi Paketleri

GLOBALNET Sosyal Medya Yönetimi Paketleri

Sosyal medya yönetimi, Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin vb. sosyal medya platformlarında yayınlanan içerik oluşturma, planlama, analiz etme ve tüm bunlar aracılığı ile etkileşimde bulunma sürecidir.

Sosyal medya özellikle günümüzde kişisel yaşantılarımızda olduğu kadar iş dünyasında da vazgeçilmez bir rol oynamaktadır. Yapılan araştırmalara göre dünya üzerinde sosyal medya kullanan insanların sayısı her geçen gün artış gösteriyor.

Özellikle şirketler için genel algının aksine sosyal medya yönetimi, şirket profilinde güncellemeler yapmanın ötesinde bir süreçtir.

Dijital ortamda varlığını sürdürmek isteyen her işletmenin profesyonel sosyal medya yönetimine ihtiyacı vardır. Ancak sosyal medya ajansı seçmek markalar için her zaman çok kolay değildir.

Sosyal medya yönetimi Ankara ilinde hizmet veren firmamız tüm illerden müşterilerine hizmet sunmaktadır. GLOBALNET yılların verdiği tecrübe ve uzmanlıkla firmalara özel sosyal medya stratejisi belirlemektedir.

İnternet varlıkları yönetimi ve dijital pazarlama çözümleri ile ön plana çıkan GLOBALNET, kurumsal sosyal medya yönetimi kapsamında da müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Sosyal medya yönetimi paketleri kapsamında firmalara özel hizmet ve raporlama, analiz yapılmaktadır.

Neden Sosyal Medya Yönetimine İhtiyacınız Var?

Sosyal medya yönetim araçları ve hizmetleri ile hedef kitlenize hatta daha büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. Sosyal medya aynı zamanda kampanyalarınızı kolay ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirmek için en işlevsel platformlardan biridir.

Hangi ölçekte olursa olsun şirketler için sosyal medya stratejisi geliştirmek, pazarlama hedeflerine ulaşmak son derece önemlidir. Potansiyel müşterilerle ve mevcut müşterilerle etkileşim sağlamak marka itibarı açısından da önemlidir.

Bütçeniz ne olursa olsun sosyal medya uygun maliyetli pazarlama araçlarından biridir. Sosyal medya platformlarına katılmak, içerik yayınlamak, kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamak, gönderileri beğenmek tamamen ücretsizdir.

Bununla birlikte sosyal medya, dünyanın her bir yerinden kullanıcılara erişmenize imkan sağlayabilir. Geleneksel pazarlama araçları ile bu erişimi sağlamak çok da mümkün değildir. Bu nedenle sosyal medya yönetimi her işletme için şarttır.

İşletmeniz için bir sosyal medya stratejisi belirlemek istiyorsanız mutlaka profesyonellerden yardım almalısınız. Markanız için doğru sosyal medya kanallarını seçmek, doğru stratejileri oluşturmak hem karlılığınızın artması hem de ürün-hizmetlerinizi daha fazla kişiye ulaştırmanız bakımından yararlı olacaktır.

Sosyal medya yönetimi fiyatları ve dijital pazarlama çözümlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dijital varlıklarınızın ve internet varlıklarınızın güvenliği ve güncelliği için GLOBALNET en doğru adres!

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

İş İlanı : CRM Yazılım Destek, Eğitim Uzmanları

Low-code / No-code Uygulama Geliştirme Nedir?

idefix Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

Dijital Çağda İş Süreçlerinin Dönüşümü: Temel Teknolojiler ve Araçlar

.tr Uzantılı Alan Adı Başvuruları

Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı

Sigorta Acentelerine Özel Kurumsal E-Posta, Web Sitesi Hizmetleri

Özel Fırsatlar

Sigorta Acenteleri İçin Kurumsal E-posta Zorunluluğu

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.