linkedin

Yeni Tekmer Ankara Ofisimiz >> İLETİŞİM

GLOBALNET Sosyal Medya Yönetimi Paketleri

GLOBALNET Sosyal Medya Yönetimi Paketleri

Sosyal medya yönetimi, Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin vb. sosyal medya platformlarında yayınlanan içerik oluşturma, planlama, analiz etme ve tüm bunlar aracılığı ile etkileşimde bulunma sürecidir.

Sosyal medya özellikle günümüzde kişisel yaşantılarımızda olduğu kadar iş dünyasında da vazgeçilmez bir rol oynamaktadır. Yapılan araştırmalara göre dünya üzerinde sosyal medya kullanan insanların sayısı her geçen gün artış gösteriyor.

Özellikle şirketler için genel algının aksine sosyal medya yönetimi, şirket profilinde güncellemeler yapmanın ötesinde bir süreçtir.

Dijital ortamda varlığını sürdürmek isteyen her işletmenin profesyonel sosyal medya yönetimine ihtiyacı vardır. Ancak sosyal medya ajansı seçmek markalar için her zaman çok kolay değildir.

Sosyal medya yönetimi Ankara ilinde hizmet veren firmamız tüm illerden müşterilerine hizmet sunmaktadır. GLOBALNET yılların verdiği tecrübe ve uzmanlıkla firmalara özel sosyal medya stratejisi belirlemektedir.

İnternet varlıkları yönetimi ve dijital pazarlama çözümleri ile ön plana çıkan GLOBALNET, kurumsal sosyal medya yönetimi kapsamında da müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Sosyal medya yönetimi paketleri kapsamında firmalara özel hizmet ve raporlama, analiz yapılmaktadır.

Neden Sosyal Medya Yönetimine İhtiyacınız Var?

Sosyal medya yönetim araçları ve hizmetleri ile hedef kitlenize hatta daha büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. Sosyal medya aynı zamanda kampanyalarınızı kolay ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirmek için en işlevsel platformlardan biridir.

Hangi ölçekte olursa olsun şirketler için sosyal medya stratejisi geliştirmek, pazarlama hedeflerine ulaşmak son derece önemlidir. Potansiyel müşterilerle ve mevcut müşterilerle etkileşim sağlamak marka itibarı açısından da önemlidir.

Bütçeniz ne olursa olsun sosyal medya uygun maliyetli pazarlama araçlarından biridir. Sosyal medya platformlarına katılmak, içerik yayınlamak, kullanıcılardan gelen yorumları cevaplamak, gönderileri beğenmek tamamen ücretsizdir.

Bununla birlikte sosyal medya, dünyanın her bir yerinden kullanıcılara erişmenize imkan sağlayabilir. Geleneksel pazarlama araçları ile bu erişimi sağlamak çok da mümkün değildir. Bu nedenle sosyal medya yönetimi her işletme için şarttır.

İşletmeniz için bir sosyal medya stratejisi belirlemek istiyorsanız mutlaka profesyonellerden yardım almalısınız. Markanız için doğru sosyal medya kanallarını seçmek, doğru stratejileri oluşturmak hem karlılığınızın artması hem de ürün-hizmetlerinizi daha fazla kişiye ulaştırmanız bakımından yararlı olacaktır.

Sosyal medya yönetimi fiyatları ve dijital pazarlama çözümlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dijital varlıklarınızın ve internet varlıklarınızın güvenliği ve güncelliği için GLOBALNET en doğru adres!

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Yazılımın Olmadığı Bir Dünyanın Hikayesi

TOBB Türkiye Yazılım Meclis Başkanı ve GLOBALNET Kurucusu Ertan BARUT ile Röportaj

2024’te İşinizi Dönüştürecek 3 GoTo Ürünü: İş Süreçlerinizi Yeniden Tanımlayın

Bulut Bilişim Nedir?

Şirketlerin CRM’e Geçiş Yolculuğu

2023 Yılı Teknoloji Dünyasının Devrim Niteliğindeki Yılı Oldu

Neden CRM, CRM Kullanan Sektörler Firmalar, Dünyada ve Türkiye’de CRM Pazarı, Neden Bitrix24 ?

Yeni Bitrix24 ile Tanışın Daha Hızlı, Daha Akıllı ve Daha Çok Yönlü

Bitrix24 Yılbaşı İndirimi

Adresler

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

İletişim Numaraları

+90 312 473 88 80 | 83
+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.