ADRES DEĞİŞİKLİĞİ >> Tekmer Ankara Ofis adresimiz için İLETİŞİM Sayfamıza gidiniz.

GLOBALNET, Türkiye AÇIK KAYNAK PLATFORMU Paydaşları Arasında Yer Almaktadır

GLOBALNET, Türkiye AÇIK KAYNAK PLATFORMU Paydaşları Arasında Yer Almaktadır

Türkiye Açık Kaynak Platformu ve Platformun kurmuş olduğu yazılımcı okullarının açılış programında platformun paydaşları ve sponsorları arasında yer alan GLOBALNET’e teşekkür plaketi verildi.

7 Eylül Salı günü İstanbul’un Maslak Kampüsünde gerçekleştirilen Platform ve Yazılımcı Okulları açılışını Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank gerçekleştirdi. Teşekkür Plaketini GLOBALNET CEO ‘su Ertan BARUT aldı.

Aynı zamanda TOBB Türkiye Yazılım Meclisi Başkanı olan Ertan Barut, Yerli Yazılımlar ile ülkemizin yazılım ithalatını azaltıp, ihracatını atırararak ülkemizde yeni bir sürecin kapılarını aralamakta olduklarını ve bunun için de sektör olarak özellikle de Açık Kaynak Yazılımlarda araştırma geliştirme süreçlerinin daha da hızlandığını, yoğun rekabet ortamında birer birer Türk yazılım firmalarının yer aldığını ve ihracatımıza katkı sağladıklarını belirtti.

Türkiye Açık Kaynak Platformu, paydaşları ve sponsoru olarak yer almaktan ve desteklemekten dolayı son derece mutlu olduklarını belirten GLOBALNET CEO ‘su Ertan BARUT, GLOBALNET olarak yıllardır yerli yazılım geliştirmede açık kaynak yazılımlarını tercih ettiklerini ve geliştirmelerini sürdürdüklerini, yakında da bu alandaki ürün ve projelerini kamuoyuna duyuracaklarını belirtti.
Ayrıca yurtdışındaki yabancı Yazılım firmalarına RESTAPI ile entegrasyon çözümleri geliştirdiklerini ve de bu uygulamalar üzerinde çalışan yazılımlarda geliştirdiklerini aktardı.

Türkiye Açık Kaynak Platformu Hakkında :
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayelerinde, Bilişim Vadisi ve TÜBİTAK TÜSSİDE ortaklığında kurulan “Türkiye Açık Kaynak Platformu”, kamu ve özel sektör şirketleri, STK’lar, üniversiteler, eğitim kurumları ve topluluklardan oluşan paydaşları ile açık kaynak ekosistemini geliştirmek için faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye Açık Kaynak Platformu, ülkemizde ihraç edilebilir açık kaynak yazılım ürünleri geliştirmeyi, lisanslamadan kaynaklanan kamu ve özel sektör yazılım maliyetlerini azaltmayı, nitelikli yazılım geliştirici sayısını artırmayı ve açık kaynak yazılım destek hizmetlerini sunan şirket ve girişimci sayılarını artırmayı hedeflemektedir.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Bitrix24 Siber Hafta Sonu Kampanyası (Sadece Bulut, Sadece Yeni Müşteriler İçin)

İŞ İLANI : “DENEYİMLİ SATIŞ YÖNETİCİLERİ ve SATIŞ TEMSİLCİLERİ”

Bitrix24 Webinar Daveti “WhatsApp entegrasyonu ile Müşteri Adayları Taleplerinin (Lead) Toplanması ve Anlaşma (Deal) Süreç Yönetimi.”

Yalnız Girişimciler İçin Düşük Bütçeli Ancak Etkili Pazarlama Stratejileri

Seyahat Acenteleri İçin İdeal Çözüm “Bitrix24”

Bitrix24’ün Proje Yönetimi Alanındaki Avantajları

Bitrix24 10/10 (On üzerinden On) İndirim Kampanyasını Duyurmaktan Son Derece Mutluyuz.

4S Bilgi Teknolojileri Bitrix24 CRM çözümleri ve uygulama yazılımları konusunda GLOBALNET’i tercih etti.

Müşteri Etkileşimi Yönetiminde 10 Yaygın Hata ve Çözüm Yolları

Adresler

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir https://globalnet.com.tr/iletisim/

İletişim Numaraları

+90 312 473 88 80
+90 532 111 66 04
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.