ADRES DEĞİŞİKLİĞİ >> Tekmer Ankara Ofis adresimiz için İLETİŞİM Sayfamıza gidiniz.

GlobalNET Yenileniyor

GlobalNET Yenileniyor

Yeni web sitesi ve yeni ürün yelpazesiyle atılım yapan GlobalNET yakın geleceğin acil bilişim ihtiyaçlarına karşılık veriyor.

Günümüzün gittikçe büyüyen ve karmaşıklaşan İnternet ortamında gerek satış ve pazarlama açısından, gerekse güvenlik, alt yapı ve erişilebilirlik açısından kuruluşlara bugün piyasada olanlarından daha kapsamlı ve etkili İnternet tabanlı hizmetler sunma ihtiyacı oluşmustur. Büyük bir fırsat olan İnternet doğru kullanılmadığı takdirde en kötü ihtimalle büyük bir tehdit, yada boşa para harcanan, karşılığında elle tutulur bir yarar getirmeyen, kuruluşların iş amaclarını desteklemekten uzak, atıl kapasite ile kullanılan bir iletişim aracı olarak kalabilir.

Doğru kullanıldığı takdirde İnternet büyük bir fırsattır. Milyarlarca paralı kullanıcısı olan, dunyanın tüm kuruluşlarının üye olup piyasa oluşturduğu neredeyse sınırsız büyüklükte bir pazardır. GlobalNET, internetin doğru kullanılabilmesini sağlayan yerli ve yabancı tüm elzem araç ve gereçleri müşterilerine sunarak bu alanda uzun zamandır beklenen atılımı gerçekleştirmeye yardımcı olmak için çaba göstermektedir.

Sizlere Joomla! CMS yazılımı ile İnternet, extranet, intranet siteleri ve portalları yapıp sanal mağazanızı açıyoruz. Bunların ne derece etkili kullanıldığını Snoobi web analitik programıyla ölçüyoruz. Müşterilerinize anında ve onların ihtiyaçlarına uyarlanmış hizmet verebilmeniz ve iş zekanızı geliştirip iş hacminizi büyütmeniz için İnternet ortamında çalışan, rakiplerinden kat kat ucuz ve pratik kullanımlı, dünyanın en gelişmiş CRM sistemlerinden biri olan SalesForce’u hizmetinize sunuyoruz. İnternet ortamında etkili ve güvenli iş yapabilmenizi garanti altına alan Returnil güvenlik sanallaştırma yazılımımız hizmetinizde. Türkiye tabanlı, hızlı, guvenli bir e-posta iletişim sistemi olan Zimbra e-posta servislerimiz internet tabanlı tüm iletişim ve pazarlama ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Donanım bazında kuruluşunuzun güvenliğini sağlayan Barracuda ürünlerimizle bilişim alt yapınızın güvenliğini sağlıyoruz.

GlobalNET – ANKARA – 2010

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Bitrix24 Siber Hafta Sonu Kampanyası (Sadece Bulut, Sadece Yeni Müşteriler İçin)

İŞ İLANI : “DENEYİMLİ SATIŞ YÖNETİCİLERİ ve SATIŞ TEMSİLCİLERİ”

Bitrix24 Webinar Daveti “WhatsApp entegrasyonu ile Müşteri Adayları Taleplerinin (Lead) Toplanması ve Anlaşma (Deal) Süreç Yönetimi.”

Yalnız Girişimciler İçin Düşük Bütçeli Ancak Etkili Pazarlama Stratejileri

Seyahat Acenteleri İçin İdeal Çözüm “Bitrix24”

Bitrix24’ün Proje Yönetimi Alanındaki Avantajları

Bitrix24 10/10 (On üzerinden On) İndirim Kampanyasını Duyurmaktan Son Derece Mutluyuz.

4S Bilgi Teknolojileri Bitrix24 CRM çözümleri ve uygulama yazılımları konusunda GLOBALNET’i tercih etti.

Müşteri Etkileşimi Yönetiminde 10 Yaygın Hata ve Çözüm Yolları

Adresler

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir https://globalnet.com.tr/iletisim/

İletişim Numaraları

+90 312 473 88 80
+90 532 111 66 04
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.