linkedin

GLOBALNET ile GÜVENdesiniz.

GoTo İle Uzaktan Çalışma

GoTo İle Uzaktan Çalışma

GoTo Meeting, GoTo Webinar, GoTo Resolve ve GoToMyPC ürünleri lisans satışları yanında, satış öncesi ve sonrası gereksinim analizi, kurulum, yapılandırma, entegrasyon, yazılım geliştirme, yardım masası, teknik destek, danışmanlık ve eğitim hizmetlerini GLOBALNET olarak sunmaktayız.

 • İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde toplantılarınızı planlayın.
 • Hızlı, kolay Çevrim içi Seminer, Konferans, Kongre ve Etkinlik Yönetiminizi yapın.
 • Nerede olursanız olun, güvenilir ve esnek uzaktan destek hizmeti alın.
 • Cihaz ne olursa olsun, PC, Mac, iOS, Android ve daha fazlası için uzaktan destek yazılımı ile her sorunu sorunsuz ve güvenli bir şekilde çözün.

GoTo Meeting

GoTo Meeting ile tüm çevrimiçi toplantılarınızı evden, ofisten ya da seyahat halindeyken; bilgisayar, cep telefonu ve tabletinizden yönetebilirsiniz. Parola koruması ve toplantı kilitleri gibi standart özellikler, toplantı sahiplerinin güvenli video konferanslar yapabilmesini sağlar.

NEDEN GoTo MEETING ?

 • Hızlı, güvenli erişim
 • Katılmak için indirme gerekmez. Sanal toplantılar her zamankinden daha kolay.
 • Basitleştirilmiş yönetici
 • Parola koruması ve toplantı kilitleri gibi standart özellikler, toplantı sahiplerinin güvenli video konferanslar yapabilmesini sağlar.
 • Otomatik toplantı kaydı ve dökümleri ile hiçbir ayrıntıyı kaçırmamanızı sağlar.

Tüm GoTo ürünlerinde birleşik yönetim ile kullanıcıları barındırma, yönetme, izleme ve destekleme bundan daha kolay olamazdı.

GoTo Meeting ile şunları yapabilirsiniz:

Mesaj

Entegre sohbet ile istediğiniz zaman iletişim kurun. Doğrudan mevcut görüşmenizden tek bir tıklamayla toplantılar başlatın veya toplantılara katılın.

Kişisel çevrimiçi toplantı odası

Katılımcıları yalnızca sizin için ayrılmış kendi kişisel toplantı odanıza davet etmeyi kolaylaştıran özel bir toplantı bağlantısı oluşturun.

Telefon

Katılımcılar, hareket halindeyken daha fazla esneklik için telefonlarından toplantıya katılabilirler.

Web kamerası önizlemesi

Bağlantınızı ve videonuzu kontrol etmek için bir toplantıya girmeden önce web kameranızı test edin ve önizleyin.

Ekran paylaşımı

Masaüstü, akıllı telefon veya tablet ekranınızı herkesle kolayca paylaşın. Sunun, işbirliği yapın ve herkesi aynı sayfada tutun.

Toplantı çizim araçları

İşbirliği yapmak, beyin fırtınası yapmak veya gerçek zamanlı sunum yapmak için ekranınızda çizim yapın.

Özel arka planlar

Web kameranızın arka planını özelleştirin ve gerçekten “her yerden” çalışın.

Sunucu kontrolü

Toplantı konuklarına ekranlarını paylaşabilmeleri ve toplantıyı yürütmelerine yardımcı olabilmeleri için sunucu denetimi verin. Hatta klavyenizin veya farenizin kontrolünü paylaşabilirsiniz. Toplantınızda nelerin iyi gittiğini görün ve eylem öğelerini veya önemli çıkarımları bulun.

Toplantı dökümleri

Kayıtlı toplantılarınızın otomatik dökümlerini kolayca paylaşın veya önemli notlar ve eylem öğeleri için geriye bakın.

Bulut kaydı

Toplantılarınızı yerel olarak veya bulutta kaydedin ve daha sonra paylaşın veya tekrar ziyaret edin.

Toplantı tanılama raporları 

Hızlı sorun giderme için toplantı performansının istatistiklerini ve analizini bireysel düzeyde görüntüleyin.

GoTo Webinar

GoTo Webinar’ın güçlü özellikleriyle çevrimiçi bir web semineri ve  toplantı platformudur. GoTo Webinar ile tüm çevrimiçi seminerlerinizi ve eğitimlerinizi, evden, ofisten ya da seyahat halindeyken; bilgisayar, cep telefonu ve tabletinizden yönetebilir ve katılabilirsiniz.

GoTo Meeting, kişisel, rastgele toplantılardan daha fazla sistem güvenilirliği ve sezgisel araçlar gerektiren iş toplantılarının talepleri etrafında oluşturulmuştur. Bulut VoIP telefon sistemine entegre edilmiş HD videosu ve kristal netliğinde sesi, önemli toplantıları sorunsuz ve dikkatiniz dağılmadan gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir. Katılımcılar, arızalı bir sistemde sorun gidermek için zaman kaybetmek yerine kritik tartışma noktalarına odaklanabilirler.

Benzer şekilde, GoToMeeting, organizasyonel toplantılar ve hatta büyük ölçekli web konferansları için ideal olan 3.000’e kadar katılımcıya izin verir. 150 katılımcıdan oluşan temel plan, diğer popüler video konferans araçlarından çok daha sağlamdır.

Üst düzey güvenlik altyapısı ile sistem ihlali veya siber saldırı endişesi duymadan güvenli bir şekilde veri iletebilir, önemli dosyaları paylaşabilir, konuşmaları kaydedebilir ve genel olarak toplantılar yapabilirsiniz.

GoTo Resolve

GoTo Resolve, günümüzün küçük ve orta ölçekli işletmeleri düşünülerek tasarlanmış, tek noktadan hizmet veren bir BT destek platformudur. İşimizi her yerden yürütmek için ihtiyaç duyduğumuz her şeyi tek bir yerde sağlar.

Resolve, teknik bilgi sahibi olmayanlar da dahil olmak üzere hem temsilciler hem de kullanıcılar için çalışmayı kolaylaştıran şık, sezgisel, modern bir arayüze sahiptir. Sizi hızlı bir şekilde çalıştırıp çalıştıran basit bir sürükle ve bırak, kodsuz arayüz ile özellikle kullanıcı dostu ve sezgiseldir.

GoTo Resolve ile şunları yapabilirsiniz:

 Uzak cihazlarınızı destekleyin

 Son kullanıcılarınızın sorunlarını gidermek için uzak cihazların kontrolünü elinize alın. Son kullanıcı cihazda bulunsun veya bulunmasın PC, Mac, iOS, Android ve Chromebook cihazları için BT desteği sağlayabilirsiniz. Anında destek oturumları sırasında, son kullanıcının sorununu çözmeye yardımcı olmaları için diğer aracıları da davet edebilirsiniz.

Uzak cihazlarda otomatik komut dosyaları çalıştırın

 Uzaktan Yürütme, uzak cihazlarda PowerShell komut dosyalarını çalıştırmanıza olanak tanır. Birden çok otomatik komut dosyasını (adım) tek bir işte birleştirebilir ve bunları seçtiğiniz çevrimiçi cihazlarınızda çalıştırabilirsiniz. Bu, özellikle aynı otomatik işi çok sayıda cihazda çalıştırmak istediğinizde kullanışlıdır. Şu anda PC’lerde ve Mac’lerde otomatik komut dosyaları çalıştırabilirsiniz.

Yardım masası biletlerini yönetin

 GoTo Resolve, son kullanıcıların aracıların çözmesi için destek biletleri oluşturabileceği bir yardım masası biletleme çözümü sunar. Son kullanıcı Microsoft Teams, Slack veya e-postada destek talepleri oluşturup izleyebilirken, aracılar ve yöneticiler ayrıca GoTo Resolve Konsolunda biletleri yönetebilir.

Raporları çalıştır

 Temsilcilerinizin üretkenliğini görüntülemek için destek oturumlarıyla ilgili raporlar çalıştırın.

Gelişmiş güvenliği ayarlayın

 GoTo Resolve’nin tescilli güvenlik çözümü olan Zero Trust , cihazlarınızın ve otomatik komut dosyalarınızın güvenliğinin ihlal edilmemesini sağlar. GoTo Resolve uygulamasını katılımsız destek oturumları için dağıtmak ve otomatik komut dosyalarını çalıştırmak için sıfır güvenin ayarlanması ön koşuldur.

Ayrıca GoTo Resolve aşağıdaki özellikleri sunar:

 • “İstemcisiz” uzaktan destek – Uzak cihazda bulunan bir son kullanıcı ile anında destek oturumu başlatın. Oturum PIN tabanlıdır, bu nedenle son kullanıcının ana bilgisayar uygulamasını (istemci) cihaza dağıtması gerekmez.
 • Katılımsız uzaktan erişim – Son kullanıcı uzak cihazda olmadığında bir destek oturumu başlatın. Bu, önce bir ana bilgisayar uygulamasının dağıtılmasını gerektirir.
 • Çoklu oturum yönetimi – Aracılar, bir oturumdan çıkmadan destek oturumları arasında geçiş yapabilir.
 • Mobil uzaktan destek – Aracılar ve son kullanıcılar, destek oturumları için hem iOS hem de Android cihazlarını kullanabilir.
 • Kamera paylaşımı – Temsilciler, uzaktan destek için son kullanıcılardan kamera görünümlerini paylaşmalarını isteyebilir. Kamera paylaşımı özel bir lisans gerektirir.
 • Birleşik GoTo yönetim merkezi – Neredeyse tüm GoTo ürünlerinizi yönetmek için tek bir yönetici merkezi.
 • Çoklu şirket desteği – Birden çok kuruluşun üyesi olan aracılar ve yöneticiler, uygulamadan çıkıp tekrar oturum açmadan Konsolda bu şirketler arasında geçiş yapabilir.
 • Cihaz grupları ( devam ediyor)
 • Katılımsız oturumlarda ekran karartma ( devam ediyor)

GoToMyPC

GoToMyPC’nin uzak bilgisayar erişim yazılımı, ev veya ofis bilgisayarınızın dosyalarına, uygulamalarına, programlarına ve ağına, masanızdaymış gibi anında bağlanmanızı sağlar.

Telefonlar ve Tabletler için Mobil Uygulamalar

Bilgisayarınız sadece birkaç dokunuş uzağınızda. Cihazınızdan mobil uzaktan erişim ile her yerde, her zaman işinizi bitirin. GoToMyPC mobil uygulamaları size hareket halindeyken iPad, iPhone,  veya Android cihazınızdan çalışma özgürlüğü verir, böylece dosyalarınıza, programlarınıza ve ağınıza istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Uzaktan erişim

İstediğiniz yerden istediğiniz zaman, Mac’inizde veya PC’nizde çalışın.

Kolay Kurulum ve Uzaktan Dağıtım

GoToMyPC’yi indirin ve istediğiniz yerden anında dağıtın, kurun ve yapılandırın.

Dosya transferi

Nerde olursanız olun, istediğiniz yerden bilgisayarlar arasında kolayca dosya aktarın.

Çoklu Monitör Desteği

Bilgisayarınıza bağlı tüm monitörlerin tam ekranlarını görüntüleyin.

Ses

Müziğinizi veya sesli mesajınızı erişmekte olduğunuz bilgisayarda duyun. ( Yalnızca PC’de kullanılabilir. )

 

GLOBALNET, GoTo Türkiye’deki YETKİLİ İŞ ORTAĞIDIR. (Authorized Partner)

GoToMeeting, GoToWebinar, GoTo Resolve ve GoToMyPC ürünleri lisans satışları yanında, satış öncesi ve sonrası gereksinim analizi, kurulum, yapılandırma, entegrasyon, yazılım geliştirme, 7/24 yardım masası, teknik destek, danışmanlık ve eğitim hizmetleri de sunmaktayız.

Detaylı bilgi edinmek ve şirketinize en uygun GoTo çözümünü önerebilmemiz için iletişim formumuz ya da sitemiz sağ altta bulunan açık sohbet kanalımız üzerinden bize kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Özel Fırsatlar

Sigorta Acenteleri İçin Kurumsal E-posta Zorunluluğu

Hisar Hospital Intercontinental Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

Bitrix24 CRM İle Dijitalleşme Sürecinizi Hızlandırın: Özel İndirim Fırsatı

Bitrix24 CRM Nedir?

SEM Nedir?

TÜMAD Madencilik Web Sitesi Yayına Alındı

Blockchain Nedir?

KOZA Halı Bitrix24 CRM çözümleri ve uygulama yazılımları konusunda GLOBALNET’i tercih etti.

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.