linkedin

GLOBALNET ile GÜVENdesiniz.

İLODER OTİZM “İNTERNET VARLIĞI” PROJESİ

İLODER OTİZM “İNTERNET VARLIĞI” PROJESİ

İloder Otizm Araştırmaları “İNTERNET VARLIĞI” Projesi GLOBALNET Güvencesinde…

2014 Ağustos ayında Otizm Araştırmaları üzerinde geniş faaliyetleri bulunan, otistik çocuklara yönelik araştırmalar yapan İleri Otizm ve Engelliler Araştırma Derneği, tüm internet varlıklarını yeniden yapılandırmak ve de güçlendirmek üzere GLOBALNET İnternet Teknolojileri Firmasını seçmiş bulunmaktadır.

Otizm Alanındaki araştırmaları, çalışmaları ve faaliyetlerini, vizyon ve stratejilerini yurtiçi ve yurtdışı tüm dünyaya daha etkin olarak duyurabilmeyi hedefleyen İLODER, bu hedefi gerçekleştirmek için internet ortamını daha etkin ve verimli olarak kullanmayı seçmiş bulunmakta. Bunu gerçekleştirmek içinde internet üzerindeki tüm varlıklarını daha güncel teknolojilere uyumlu bir yapıda, bir bütünlük ve ahenk içerisinde tek bir noktadan yönetilecek şekilde GLOBALNET İNTERNET VARLIĞI çözümleri ile gerçekleştirmeyi hedefliyor.

GLOBALNET, uzun yıllar birlikte çalışma esasına dayalı bu işbirliği çerçevesinde belirlenen proje kapsamında İLODER’e; Alan Adları, Web Siteleri Geliştirme, Web Hosting, E-Mail Servisleri, SEO Hizmetleri, Sosyal Medya Sosyal Ağ üzerindeki yapılandırmalar, Yönetim ve Güncelleme Servisleri dahil olmak üzere bir çok internet servislerini sağlamak üzere çalışmalarını başlatmış durumda. Özellikle İLODER Kurumsal Web Sitesi komple yeni teknolojilere uygun, akıllı telefonlardan görüntülenebilecek Responsif özelliklere ve de GOOGLE Arama Kriterlerine uygun olarak yenilenmek üzere hazırlanmakta.

İNTERNET VARLIĞI (Internet Presence) Çözümleri ve Profesyonel Servisleri konularında GLOBALNET ’i tercih ederek duydukları güvenden ötürü İLODER’e teşekkür ederiz.

iloder-otizm-internet-varligi-projesiİLODER Hakkında Kısa Bilgiler :

İLODER İleri Otizm ve Engelliler Araştırma Derneği, Urla – İZMİR

Tel         : +90 232 445 44 50
Gsm      : +90 541 375 53 20
Gsm      : +90 545 766 31 39

e-posta : [email protected]
web      : www.iloder.org

Otizm Nedir :
otizm araştırmaları (autism), otizm hakkında, otizm hastalığı, otizm çeşitleri, otizm belirtileri, otizmin nedenleri, otizmin eğitimi, otizm testi, Rett Sendromu, Dil gelişim problemleri, Konuşma Problemleri, İşitme engellilerde konuşma, Kekemelik, Disleksi, Diksiyon Sorunları, sağlık, çocuk, bebek, otizm yaygın gelişimsel bozukluk, otistik (autistic) çocuklar, otizm dünyası, otizim hakkında farkındalık, bilgilendirme ve eğitim

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Özel Fırsatlar

Sigorta Acenteleri İçin Kurumsal E-posta Zorunluluğu

Hisar Hospital Intercontinental Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

Bitrix24 CRM İle Dijitalleşme Sürecinizi Hızlandırın: Özel İndirim Fırsatı

Bitrix24 CRM Nedir?

SEM Nedir?

TÜMAD Madencilik Web Sitesi Yayına Alındı

Blockchain Nedir?

KOZA Halı Bitrix24 CRM çözümleri ve uygulama yazılımları konusunda GLOBALNET’i tercih etti.

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.