ADRES DEĞİŞİKLİĞİ >> Tekmer Ankara Ofis adresimiz için İLETİŞİM Sayfamıza gidiniz.

İnstagram Küçük Destek Özelliği Nedir?

İnstagram Küçük Destek Özelliği Nedir?

Instagram Küçük Destek Uygulaması, ülkemizde hizmet vermeye başladı. İnstagram’ın hikayeler kısmına eklenen “Küçük Destek” kısmı Koronavirüs nedeniyle zarar eden işletmelere destek olmayı hedefliyor.

Bu uygulama, işletmelerin yeni müşterilere erişmesine ve hizmet sundukları kişilerle bağlantıda kalmasına yardımcı olabilir. Çıkartmalarda kendisinden bahsedilen işletmeler içeriği kendi hikayelerinde yeniden paylaşabilir ya da kendilerini etiketlemiş olan kişilere mesaj gönderebilirler.

İşletmeler çıkartmayı, topluluklarındaki diğer girişimcilere seslenmek için de kullanabilirler.

Siz de sevdiğiniz işletmeleri Instagram platformunda tanıtmak istiyorsanız, hikayenize “Küçük İşletmeleri Destekle” etiketini ekleyebilir ve hikayeler özet akışına bir hikaye gönderebilirsiniz. Bu tanıtmış olduğunuz şirketin görünürlüğünü artırmaya yardımcı olacaktır.

Instagram bu uygulama için “Küçük İşletmeleri Destekleyin” etiketini yayımladık. Bunu kullanın. Fotoğrafınız veya videonuz paylaştığınız hikayede yer alacak ve desteklediğiniz işletmenin adı diğer arkadaşlarınız tarafından da görülebilecek” açıklamasını yaptı.

Instagram Küçük Destek Nasıl Kullanılır?

Instagram’da yer alan “Küçük Destek” çıkartması ile istediğiniz küçük işletmenin Instagram adresini etiketleyebilirsiniz. Instagram etiketli paylaşımları en ön sırada göstermeyi ve böylece zarar gören işletmeleri destekleyen paylaşımların daha fazla kişi tarafından görülmesini amaçlıyor.

Instagram’daki Küçük İşletmeleri Destekle çıkartmasıyla paylaşılan hikayeler, ortak bir Instagram hikayesine eklenir. Böylece insanlar işletmelere olan sevgilerini hikayelerde kolayca gösterebilirler.

İşletmeler için ücretsiz bir reklam desteği sağlayacak olan Instagram hikayelerinden bundan sonra pek çok işletmenin adını görecek gibiyiz.

Pek çok işletmenin Covid-19 salgınından ötürü türlü zorluklarla karşılaştığını biliyoruz. Onları desteklemek, girişimcilerin cesaretlenmesi, toplulukların ve ekonominin iyiliği için oldukça önemlidir.

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Bitrix24 Siber Hafta Sonu Kampanyası (Sadece Bulut, Sadece Yeni Müşteriler İçin)

İŞ İLANI : “DENEYİMLİ SATIŞ YÖNETİCİLERİ ve SATIŞ TEMSİLCİLERİ”

Bitrix24 Webinar Daveti “WhatsApp entegrasyonu ile Müşteri Adayları Taleplerinin (Lead) Toplanması ve Anlaşma (Deal) Süreç Yönetimi.”

Yalnız Girişimciler İçin Düşük Bütçeli Ancak Etkili Pazarlama Stratejileri

Seyahat Acenteleri İçin İdeal Çözüm “Bitrix24”

Bitrix24’ün Proje Yönetimi Alanındaki Avantajları

Bitrix24 10/10 (On üzerinden On) İndirim Kampanyasını Duyurmaktan Son Derece Mutluyuz.

4S Bilgi Teknolojileri Bitrix24 CRM çözümleri ve uygulama yazılımları konusunda GLOBALNET’i tercih etti.

Müşteri Etkileşimi Yönetiminde 10 Yaygın Hata ve Çözüm Yolları

Adresler

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir https://globalnet.com.tr/iletisim/

İletişim Numaraları

+90 312 473 88 80
+90 532 111 66 04
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.