linkedin
LogMeIn ‘den ‘Acil Durum Uzaktan Çalışma Araçları’ 90 Gün Ücretsiz!.

LogMeIn ‘den ‘Acil Durum Uzaktan Çalışma Araçları’ 90 Gün Ücretsiz!.

Corona virüs ile mücadele kapsamında LogMeIn ‘den kar amacı gütmeyen ”sağlık kurumlarına, kamu kurumlarına, eğitim kurumlarına, belediyelere ve kamu yararına çalışan sivil toplum kuruluşlarına”

Acil Durum Uzaktan Çalışma Araçları

90 GÜN BOYUNCA ÜCRETSİZ !.

Corona virüs, tüm dünyadaki kuruluşları çalışanlarını ve topluluklarını güvende tutmak için politikaları yeniden gözden geçirmeye ve prosedürleri uygulamaya iterken, ihtiyaç duyulan iletişim ve uzaktan çalışma teknolojileri konusunda sağlık, eğitim, belediyeler ve kamu kurumlarına yardımcı olmak amacıyla acil durum uzaktan çalışma araçları sağlıyor.

Uzaktan çalışma teknolojilerinin lider firması LogMeIn ’in geliştirdiği çözümler, çalışma koşulları öngörülemediğinde bile güvenilir üretkenlik ve iletişim sağlıyor.

LogMeIn, Corona virüs ile mücadele kapsamında Acil Durum Uzaktan Çalışma Kitlerini, kar amacı gütmeyen sağlık kurumlarına, eğitim kurumlarına, belediyelere ve kamu yararına çalışan sivil toplum kuruluşlarına 90 gün boyunca ve ücretsiz olarak sunuyor.

Acil Durum Uzaktan Çalışma Araçları : 

  • Çevirimiçi Toplantı:GoToMeeting ile masaüstünüzden, web tarayıcınızdan veya mobil cihazınızdan erişilebilen anında, güvenilir yüz yüze işbirliği ile üretkenliği koruyabiliyorsunuz.
  • Çevirimiçi Eğitim ve Seminer:GoToTraining veya GoToWebinar ile, 3.000’e kadar katılımcıya sahip uzak ekipler için güçlü sunumlar sunun; tüm toplantılar veya kuruluş çapında duyurular için mükemmeldir.
  • Uzak Bağlantı:Central ve Pro ile çalışma masaüstünüze uzaktan erişin veya uç noktalarınızı her yerden yönetin.
  • Uzak Destek:Rescue Assist ile herhangi bir bilgisayar, mobil cihaz veya tabletten son kullanıcılarınız için kesintisiz bir uzaktan destek deneyimi sağlayın.

LogMeIn İş Ortağı GLOBALNET, LogMeIn firmasının uzaktan çalışma, online eğitim, online toplantı, online konferans, seminer, uzak sistem bilgisayar yönetimi konularında GoToMeeting, GoToWebinar, GoToTrainingRescue, RescueAssist, Central, LastPass ve Bold360 çözümleri ile Sağlık Hizmeti Veren Kurum ve Kuruluşlara LogMeIn Ürünleri ve Çözümleri konusunda destek sağlıyor.

Lütfen web sitemizden (ttps://logmein.globalnet.com.tr) hemen başvuru yapın, LogMeIn ürünleri için memnuniyetle yardımcı olalım.

[button color=”blue” size=”big” link=”https://logmein.globalnet.com.tr/logmein-den-acil-durum-uzaktan-calisma-araclari-90-gun-ucretsiz/” icon=”” target=”true” nofollow=”false”]Başvuru Formu İçin Tıklayınız[/button]
Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

İş İlanı : CRM Yazılım Destek, Eğitim Uzmanları

Low-code / No-code Uygulama Geliştirme Nedir?

idefix Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

Dijital Çağda İş Süreçlerinin Dönüşümü: Temel Teknolojiler ve Araçlar

.tr Uzantılı Alan Adı Başvuruları

Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı

Sigorta Acentelerine Özel Kurumsal E-Posta, Web Sitesi Hizmetleri

Özel Fırsatlar

Sigorta Acenteleri İçin Kurumsal E-posta Zorunluluğu

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.