linkedin
Globalnet
Mobil Görev Yönetimi Yazılımının 7 Avantajı

Mobil Görev Yönetimi Yazılımının 7 Avantajı

Proje yönetimine dahil olan herkes, iş için doğru uygulamaya sahip olmanın değerini bilir. Ancak, mobil görev yönetimi yazılımıyla kendinizi masadan kurtararak işleri bir adım öteye taşıyabileceğinizi biliyor muydunuz?

Evet, yalnızca bir akıllı telefon uygulaması, avucunuzun içinden baştan sona görevlerinizin başında kalmanıza olanak tanır. Artık bütün gün aynı yerde oturmak yok. Seyahat ederken, müşterilerle buluşmaya giderken veya elinizde bir sabah kahvesi ile çalışabilirsiniz.

Bu makalede, en iyi mobil görev yöneticilerinin sunduğu en son özelliklerin ayrıntılarına değineceğiz ve işinizi nasıl iyileştirebileceklerini bağlamsal olarak ele alacağız. Göreceğimiz gibi, ofis içinde ve dışında stresi azaltmak için mobil görev yönetiminden yararlanabilirsiniz . Tek bir teknoloji yükseltmesiyle, herkese fayda sağlayan modern bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

Tüm projeleri avucunuzun içinden oluşturun ve yönetin

Görev yönetimi yazılımının temel amacı görevler oluşturmaktır, bu yüzden listemize buradan başlayacağız. Birkaç yıl önce bile, bir telefondan bir proje yürütmeye çalışan herhangi biri, zahmete değmeyeceğinden daha fazla sorun olduğunu söylerdi.

Ancak modern mobil görev yönetimi sistemlerinde, projeleri bir masaüstü sürümüyle aynı düzeyde kurabilirsiniz. Giderek daha fazla insan birincil cihazı olarak akıllı telefonları kullandığından, teknoloji talebi karşılamaktadır. Bu bizi, görevler oluşturmak, ilerlemelerini izlemek ve mesajlara ve bildirimlere yanıt vermek için bilgisayarınıza ihtiyacınız olmadığı noktasına getirdi.

Minimum uygulama ile bu sezgisel uygulamalar, masaüstü proje yönetimi yazılımınızı taklit eder ve yeni bir esneklik dünyasının kapılarını açar. Sürükle ve bırak işlevleri, bir projeyi haritalandırmayı parmak hareketi kadar kolay hale getirir ve ince ayrıntıları yakınlaştırabilir veya daha büyük resim için uzaklaştırabilirsiniz.

 

En iyi mobil görev yöneticileri artık masaüstü benzerleri kadar güçlü, bu nedenle dizüstü bilgisayarınızın pili bitiyorsa, sabah işe gidiyorsanız veya sadece ortam değişikliği yapmak istiyorsanız, üretkenliğinizde hiçbir düşüş yaşamazsınız .

Yapılacaklar listesi aracınızı cebinizde tutun

Mobil teknoloji geliştikçe, onu kullanma şeklimiz de büyük ölçüde değişiyor. Hatırlarsanız cep telefonlarının sadece görüşme için kullanıldığı zamanlar vardı!

Ama şimdi her şey işleri yolunda tutmakla ilgili. Mobil görev yönetimi yazılımı, teknoloji geliştikçe rahatlık alışkanlıklarına nasıl girdiğimizin harika bir örneğidir. Projelerine genel bakış için bir masaüstü görünümü kullanmaktan hâlâ daha rahat hisseden yöneticiler bile yapılacaklar listeleri için mobil cihazlara geçecek.

 

Ve neden olmasın? Dizüstü bilgisayarınızı açmak, oturum açmak ve bir tarayıcı başlatmaktan çok daha kolaydır ve kaybetmek bir kağıt parçasından çok daha zordur.

En iyi mobil görev yöneticisi sistemi, yapılacaklar listesi aracınız için size bir dizi seçenek sunar. Elbette, ana kontrol panelinizde kapsamlı ayrıntılara, talimatlara ve teslim tarihlerine sahip olmak isteyebilirsiniz ve bunun için hatırlatıcılarınız oldukça yararlı olmalıdır.

Görevlerinizi “tamamlandı” olarak işaretleme hissini sevenlerden biriyseniz, kontrol listeleri nihai seçenektir. Tasarım ve kullanılabilirlik açısından basit, doğru yolda kalmak için önceliklerinizi gün boyunca aklınızın bir köşesinde tutabilirsiniz. Ardından, yalnızca verimli bir günün getirebileceği memnuniyetle evinize gidebilirsiniz.

 

Akıllı bir şekilde ve gerçek zamanlı olarak iletişim kurun

Şimdiye kadar, bireysel görevleri yönetmek için yapabileceğiniz eylemleri ele aldık. Ancak ekip çalışması rüyayı gerçekleştirir ve hızlı, net iletişim bunun önemli bir parçasıdır.

En iyi mobil görev yöneticileri olay yerine vardıklarında, iki ayrı ama yakından ilişkili sorunu çözdüler. İlk olarak, görevle ilgili tüm iletişimi ilgili görev kartına aktararak yöneticilerin e-posta gelen kutularını temizlemelerine izin verdiler. Bu, önce e-postanın ne hakkında olduğunu çözme, ardından güncellemenin ne söylemeye çalıştığını deşifre etme stres yaratan sorunu çözdü. Görevleri mobil cihazda yönettiğinizde, uzun soluklu bir e-posta olmadan son teslim tarihlerinde hızlı değişiklikler yapabilir ve görev kartı bağlamında talimatları güncelleyebilirsiniz.

 

Ancak mobil görev yönetiminin gerçekten kendine geldiği yer, gerçek zamanlı bildirimlerdi. Bir görevde yapılan her güncelleme doğrudan telefonunuza gelir ve size hemen ne üzerinde işlem yapmanız gerektiğini gösterir.

Hatasız bir kişisel asistan gibidir ve alacağınız bildirimlerin türünü bile seçebilirsiniz. Örneğin, görev takibi yaparken, ekibiniz arasındaki her mesajı görmeniz gerekmeyebilir, ancak sizi ilgilendiren bir mesaj aldığınızda kesinlikle bilmek istersiniz. Bu, muhtemelen bir yardım çağrısı veya tamamlanan bir görevdir.

 

İşiniz konusunda esnek olun (makul sınırlar içinde)

Evet, daha önce duymuş olacaksın. “Esnek çalışma koşulları” tüm dünyadaki pazarlama departmanlarının favorisidir, ancak bu gerçekten ne anlama geliyor?

Yanlış ellerde esneklik her zaman mikro yönetim anlamına gelebilir, ekipleri boğar ve içerlemeye neden olabilir. Ancak doğru sınırlar konulduğunda, mobil görev yönetimi zorba olmadan ekibinize özgürlük verebilir.

 

Sabah işe gidip gelin. Personelinizin işe giderken görevlerini mobil cihazlardan yönettikleri sürece 30 dakika geç gelmelerine izin vermek, günün saatlerini kaybetmeden trafiğin yoğun olduğu saatleri atlamanın harika bir yoludur. Ekibinize günlük görevlerini bir takvimde planlamaları ve ofise hazır bir şekilde gelmeleri için zaman verir.

 

Bu esneklik ofise de yayılıyor. Hiç kimse günde sekiz saate kadar bir sandalyede gerçekten hareketsiz oturamaz ve dikkatinin %100’ünü veremez. İnsanlar bunu yapmak için yaratılmadı. Ancak dışarıda, hatta ofis mutfağında hızlı bir yürüyüş, gününüze biraz ilham katmak için ihtiyacınız olan tek şey olabilir.

 

Bir yönetici olarak, etrafınızda biraz temiz hava varken görev takibi idealdir. Ekrana bağlı kalmak yerine dışarı çıkıp telefonunuzu açıp daha sakin bir ortamda projenizin ilerleyişini izleyebilirsiniz.


Bitrix24 ile Güçlü Mobil Görev Yönetimi

HEMEN KAYIT OL


 

Yöneticiyi azaltın, sonuçları hızlandırın

Üst düzey yöneticiler, mobil yönetim yolunun verimliliklerini artırmak için harika bir fırsat olduğunu biliyor.

Sizin için doğru görev yönetimi yazılımını seçerken, sunulan

otomasyonları kontrol ettiğinizden emin olun. Yeni müşteri adaylarını manuel olarak müdahale etmeden ekibinize otomatik olarak atayarak satış ekiplerini ciddi şekilde hızlandırabilirsiniz. İki etkili yol, ilgili uzmana farklı iletişim türleri göndermektir, ancak ekip genelinde eşit dağılım için bunları tek tek de atayabilirsiniz.

 

Ancak bu otomasyonlar, yalnızca görev atamanın ötesine geçer. Biraz bilgelik ve ileriye dönük planlamayla, otomatlarla birbirine bağlı tüm iş akışlarını oluşturabilirsiniz. İşte burada bağımlılıklar devreye giriyor. İki görevi birbirine bağlayın, böylece biri tamamlandığında bir sonraki hemen atanır, böylece ekibiniz ivmeyi koruyabilir. Bu arada yönetici olarak cebinizde, vaktiniz olduğunda işi gözden geçirmenizi söyleyen tanıdık bir titreşim alacaksınız.

 

Otomasyonların akıllı kullanımıyla herkesi görevde tutabilir ve başkalarını bekleyen ölü zamanı ortadan kaldırabilirsiniz. Ve mobil görev yönetimi ile, herkesi her zaman ofiste olmaya zorlamak yerine, tüm ödevleriniz ve güncellemeleriniz herhangi bir müdahaleniz olmadan ekibinize uçacak.

 

Rahat olduğunuz cihazda daha verimli çalışın

Projelerinizle meşgul olduğunuzda ve hızlı hareket etmeniz gerektiğinde, kullandığınız araçlara aşina olmanız gerekir. Artık çoğu insan akıllı telefonunu vücudunun bir uzantısı olarak kullandığına göre, doğrudan birinin cebine bildirim göndermenin ötesinde görevlerinizi hızlandırabilirsiniz.

 

İnsanlar her zaman kendilerini rahat hissettikleri ortamlarda en iyi performansı gösterir ve bu hiçbir yerde akıllı telefonlardan daha doğru değildir. Artık okullarda bile, birçok öğretmen sınıfta cep telefonu kullanımına karşı kaybedilen mücadeleyi bıraktı ve cep telefonlarını bir öğrenme aracı olarak kullanmaya başladı.

 

Aynı mantık kolayca profesyonel ekiplere dönüştürülebilir. İnsanlar telefonlarını günlük hayatlarının bir parçası olarak kullandıklarından, ne yapacaklarını biliyorlar ve ihtiyaç duyduklarında hızlı tepki verebiliyorlar. Örnek olarak uygulamalar arasında geçiş yapalım. Tanıdık olmayan bir bilgisayarda, bir Kanban panosunu kapatıp görüntülü arama açmak zahmetli bir süreç olabilir ve video ayarlarını doğru yapmaktan bahsetmeye bile gerek yok. Ancak insanların her gün bu tür şeyleri yaptığı kişisel bir akıllı telefonda, bu anlık bir görevdir.

 

Bir proje boyunca, ekibinizin ihtiyaç duyduklarında mobil görev yönetimini çağırmasına izin vermek, şaşırtıcı bir süreyi azaltır.

Ekibinizi ve tüm katkıda bulunanları aynı platformda toplayın

Pek çok farklı katılımcıya ihtiyaç duyan projeleri yürütürken, herkesin aynı programı dizüstü bilgisayarlarına indirmesini sağlamaya çalışarak zaman kaybetmek isteyeceğiniz son şeydir. Birisi güncellenmiş bir işletim sistemine sahip olmayacak, bir başkası herhangi bir yazılım yükleme iznine sahip olmayacak ve mutlak temelleri çözerken bir son teslim tarihinin birbiri ardına geçtiğini göreceksiniz.

 

Daha önce teknik sorunlar yüzünden geri kaldıysanız, bunun ne kadar sinir bozucu olabileceğini bilirsiniz. Ancak mobil bağlantıya geçerek, tüm bunlardan kaçınır ve doğrudan önemli olana atlarsınız.

 

Kullandığınız araçlar iOS ve Android için mevcut olduğu sürece iş arkadaşlarınızla ve ortak çalıştığınız kişilerle anında çalışmaya başlayabilirsiniz. İlk toplantınızda ekibinizden bunu indirmesini istemeniz yeterlidir ve 30 saniye sonra hep birlikte çevrimiçi olursunuz.

 

Elbette, müşterilerinize istedikleri gibi düzenlemeler yapmaları için tam izin vermek, yelpazenin diğer ucundaki bir sorundur. Ancak her görev için özelleştirilebilir erişimle, ihtiyaca göre ayrıcalıklar belirleyebilirsiniz. Örneğin, kreatif ekibinize düzenleme erişimi, müşteriler ve uzmanlar için önerme modu ve son bir onay vermesi gereken herkes için görüntüleme modu verebilirsiniz.

Mobil görev yönetimine bugün geçiş yapın!

Mobil görev yönetimi yazılımının işinizi ve şirket kültürünüzü geliştirebileceği 7 somut yol.

Hepimiz zamanın para olduğunu biliyoruz ve eğer hesaplarımız doğruysa bu, boşa harcanan zamanın harcanan para olduğu anlamına gelir. Bu nedenle, kendinizi bir dişçi muayenehanesinde düşüncesizce bir dergiyi karıştırırken veya bir trende otururken, boş zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmeyi dileyerek bulduysanız, Bitrix24 ilginizi çekebilir.

 

Bitrix24, bu makalede ele alınan tüm mobil görev yönetimi özelliklerini ve çok daha fazlasını içerir. Hepsi bir arada bir iş platformu olarak, tek bir mobil ve masaüstü uygulamasından projeler yürütmenize, görüntülü toplantılar düzenlemenize, belgeler üzerinde çalışmanıza, performansınızı analiz etmenize ve çok daha fazlasına olanak tanır.

 

Çoğu araç yalnızca tek bir hizmete odaklanır ve kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyorsa bu anlaşılabilir bir durumdur. Bu nedenle, sizi bugün Bitrix24’e ücretsiz kaydolmaya ve tüm iş ihtiyaçlarınıza akıllı çözümlerle işinizde devrim yaratmaya davet ediyoruz.

SSS

Mobil görev yönetimi nedir?

Mobil görev yönetimi, bir görevi başlatma, izleme, uyarlama ve bitirme sürecidir, ancak aynı zamanda mobil teknolojinin esnekliğini ve verimliliklerini de içerir.

 

Mobil görev yönetiminin avantajları nelerdir?

  • Mobil görev yönetiminin ana avantajları şunlardır:
  • Konum esnekliği.
  • Her zaman cebinizde bir yapılacaklar listesi aracına sahip olmak.
  • Katkıda bulunanların kendilerini rahat hissettikleri cihaz üzerinde çalışmasına izin vermek.
  • Tüm ekibi aynı platformda tutmak.
  • Daha verimli ekip iş akışları.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız https://globalnet.com.tr’e ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Tarakçıoğlu Forklift Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

Dolandırıcılara Karşı Uyarı: Google Adı Altında Yapılan Telefon, Sms, E-posta Dolandırıcılığına Dikkat!

Bitrix24 Yenilikler, Yeni Güncellemeler

HİSAR Turizm Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

AYSAN HUKUK BÜROSU Web Sitesi Yayında!

WordPress Nedir ve Neden Tercih Edilmeli?

İstanbul İstif Makinaları Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

DOMAIN FIRSATLARI ! Satılık ya da Kiralık Alan Adları

İş İlanı : CRM Yazılım Destek, Eğitim Uzmanları

Globalnet

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.