linkedin
Nurol Holding ve Bağlı Şirketleri Web Sitelerinin IPAD/IPHONE/ANDROID Cihazlarına Uyumluluk Çalışmaları Tamamlandı.

Nurol Holding ve Bağlı Şirketleri Web Sitelerinin IPAD/IPHONE/ANDROID Cihazlarına Uyumluluk Çalışmaları Tamamlandı.

Akıllı telefonlar, tabletler ve mobil ekipmanlarının her geçen gün yaygınlaştığı günümüzde artık web sitelerinin de bu cihazlara uyumlu olarak optimize edilmesi şart olmuştur. Bir çoğumuz artık web sitelerini elimizdeki akıllı telefonlar ya da IPAD, Android tabletler üzerinden ziyaret etmekteyiz. Dolayısıyla şayet web sitesi bu cihazlarda görüntülenemiyor ya da bozuk bir biçimde geliyorsa bu durumda bu sitedeki istediğimiz bilgiye ulaşamamakta ya da bu siteleri ziyaret etmekten vazgeçmekteyiz.

nurol-holding-ve-bagli-sirketleri-web-sitelerinin-ipadiphoneandroid-cihazlarina-uyumluluk-calismalari-tamamlandi
İşte bu nedendendir ki web sitelerinin mobil cihazlara uyumlu hale getirilmesi, tasarımlarının düzenlenmesi, içerik yapılarının elden geçirilmesi ve bir anlamda komple revizyondan geçmesi şart olmuştur.

Bundan hareketle, 2008 Yılından bu yana NUROL HOLDİNG ve bağlı Şirketlerine Web Sitesi Geliştirme, Web Tasarım, İçerik Güncelleme, İçerik Yönetim Sistemi, Web Sitesi Barındırma (Web Hosting) ve de Teknik Destek hizmetleri sağlayan GLOBALNET, Nurol ve bağlı Şirketlerin web sitelerinin optimizasyonlarını tamamlamış ve de IPAD, IPHONE IOS İşletim Sistemli Akıllı Telefonlar ve Tabletler ile ANDROID İşletim Sistemli Akıllı Telefonlar ve Tabletler üzerinde görüntülenebilecek hale getirmiştir.

NUROL HOLDİNG ve Bağlı Şirketleri Web Site Adresleri :

Nurol Holding A.Ş. www.nurol.com.tr
Nurol İnşaat A.Ş.  www.nurolinsaat.com.tr
Nurol Teknoloji A.Ş.  www.nurolteknoloji.com
Nurol Makina A.Ş.  www.nurolmakina.com.tr
Nurol Yatırım Bankası A.Ş.  www.nurolbank.com.tr
Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.  www.nurolgyo.com.tr
Nurol Sigorta ve Aracılık Hizmetleri A.Ş.  www.nurolsigorta.com.tr
Nurol Havacılık A.Ş.  www.nurolair.com
Nurol Çelik İşletmeleri A.Ş.  www.nurolcelik.com
Turser Servis ve Turizm A.Ş.  www.turser.com.tr
Nurol Sanat Galerisi  www.nurolsanat.com
Nurol Enerji Üretim ve Pazarlama A.Ş.  www.nurolenerji.com.tr
Tümad Madencilik A.Ş.  www.tumad.com.tr
Nurol Araştırma ve Geliştirme Mühendislik A.Ş.  www.nurolarge.com.tr
Nurol Gulf W.L.L.     www.nurolgulf.com

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

İş İlanı : CRM Yazılım Destek, Eğitim Uzmanları

Low-code / No-code Uygulama Geliştirme Nedir?

idefix Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

Dijital Çağda İş Süreçlerinin Dönüşümü: Temel Teknolojiler ve Araçlar

.tr Uzantılı Alan Adı Başvuruları

Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı

Sigorta Acentelerine Özel Kurumsal E-Posta, Web Sitesi Hizmetleri

Özel Fırsatlar

Sigorta Acenteleri İçin Kurumsal E-posta Zorunluluğu

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.