linkedin
Repline İçerik Girişi ve İçerik Güncelleme Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti

Repline İçerik Girişi ve İçerik Güncelleme Hizmetinde GLOBALNET’i Tercih Etti

GLOBALNET, İnternet varlıkları ve dijital pazarlama hizmetleri ile müşterilerine çözümler üretmeye, hizmet sağlamaya devam etmektedir. GLOBALNET yılların tecrübesi, her biri kendi alanında uzman personeli, sınırsız destek anlayışı ve benimsediği öncelikli müşteri memnuniyeti anlayışı ile sektördeki önemli yerini korumaya devam etmektedir.

Web tasarım, web hosting, alan adı, web içerik geliştirme, e-ticaret çözümleri, seo ve sosyal medya çözümleri, e-mail marketing, CRM çözümleri, online itibar yönetimi gibi pek çok farklı hizmeti müşterilerine sağlayan GLOBALNET, Repline firmasına da web sitesi içerik güncelleme hizmeti sağladı.

Kozmetik, kişisel bakım ve makyaj aksesuarları kategorisinde hizmet sunmakta olan Repline, Türkiye genelinde dağıtımını üstlendikleri markaları, Türkiye pazarında en iyi yerlerde konumlandırmayı hedeflemektedir.

Web tasarımı da GLOBALNET tarafından yapılmış olan Repline, web sitesi içerik girişi ve içerik güncelleme hizmeti için tercihini yeniden GLOBALNET’ten yana kullandı. Repline firmasına, İnternet Varlıklarını GLOBALNET’e emanet ettiği için teşekkür ederiz.

Web Sitesi İçerik Güncelleme Hizmeti

Dijital dünyada varlık göstermenin en önemli adımı bir web sitesine sahip olmaktır. Ancak firmaların bir kısmı web sitesi yayına alındıktan sonra işinin bittiği gibi yanlış bir algıya kapılmaktadır. Oysaki hem arama motorları hem de web sitesini ziyaret eden kullanıcılar; güncel içerik, görsel ve güncel çalışmalar görmek isterler. Aktif ve aynı zamanda güncelliğini koruyan web sitelerini kullanıcılar daha sık ziyaret ederler ve web sitesinin arama motorlarındaki değeri ve sıralaması yükselir.

GLOBALNET, web sitelerinin güncelliğini korumak, arama motorlarında üst sıralara çıkmak ya da sıralamasını korumak isteyen kurum, kuruluş ve işletmelere güncelleme hizmeti de sağlamaktadır.

Web sitesi güncelleme nasıl yapılır, web sitesinde değişiklik nasıl yapılır, neden web sitesi yaptırmalıyım?” gibi sorularınız ve merak ettiğiniz her konu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnternet varlıklarınızı GLOBALNET güvencesine almak için geç kalmayın!

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

İş İlanı : CRM Yazılım Destek, Eğitim Uzmanları

Low-code / No-code Uygulama Geliştirme Nedir?

idefix Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

Dijital Çağda İş Süreçlerinin Dönüşümü: Temel Teknolojiler ve Araçlar

.tr Uzantılı Alan Adı Başvuruları

Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı

Sigorta Acentelerine Özel Kurumsal E-Posta, Web Sitesi Hizmetleri

Özel Fırsatlar

Sigorta Acenteleri İçin Kurumsal E-posta Zorunluluğu

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.