ADRES DEĞİŞİKLİĞİ >> Tekmer Ankara Ofis adresimiz için İLETİŞİM Sayfamıza gidiniz.

Şirket Verilerini Bitrix24’e Taşıma

Şirket Verilerini Bitrix24’e Taşıma

Şirket veritabanını saklamak ve korumak herhangi bir sistemin en önemli ve öncelikli hedeflerinden biridir. Database olarak da bilinen veri tabanı, verilerin belli bir alanda depolanması anlamına gelmektedir. Karmaşık bilgi kayıtları için veri tabanını oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Bir şirket için mevcut müşterilerin kişisel bilgileri, siparişleri, faturaları vb. bilgileri kayıt altında ve her an ulaşılabilir olmalıdır. Müşterilerin yanı sıra çalışanlara ait bilgiler de kolaylıkla erişilebilir bir sistem içinde tutulmalıdır. Tüm bunların güvenli, pratik ve işlevsel biçimde kayıtlarının tutulması çok kolay değildir.

Bitrix24 veritabanı yönetim sistemi ile verilerinizi tek bir yerde tutabilir ve istediğiniz her an erişim sağlayabilirsiniz.

İş süreçlerinizi Bitrix24’e taşımaya karar verirseniz, veri tabanınızı Bitrix24’e geçirme ihtiyacınız olacaktır. Bu durumda iki güvenli seçeneğiniz olacaktır:

CRM verilerini içer aktarma (.cvs dosyasını içe aktararak)

– CRM verilerini dışa aktarma (başka bir Bitrix24 hesabından veri aktarımı gerektiğinde)

Bitrix24 CRM Veritabanı Sistemi Nedir?

Bitrix24 ücretsiz CRM veritabanı yönetim yazılımıdır. Bitrix24 CRM veritabanı, hem mevcut müşterilerin hem de potansiyel müşterilerin bir listesini ve etkileşim geçmişini sakladığınız bir yerdir.

Bitrix24 ile kişilerinizi bulutta, mobilde ya da bilgisayarınızdan kolayca yönetebilirsiniz. Kişilerinizi kolayca içe ya da dışa aktarabilir, telefon görüşmelerini otomatik olarak kaydedebilir ve hatta e-posta pazarlama kampanyaları yürütebilirsiniz.

Bitrix24 CRM veritabanı için kurulum yapmanıza gerek yoktur. Üstelik Bitrix24 e-posta, telefon, sosyal ağlar ve anlık mesajlaşma programları ile entegre edilebilir. Yani bir e-posta iletisi aldığınızda otomatik olarak Bitrix24 CRM’ye eklendiği anlamına gelir.

İş süreçlerinizi ve verilerinizi güvenilir biçimde Bitrix24’e taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Veritabanı içe aktarma ve veri tabanı dışa aktarma işlemleri profesyonel bir biçimde gerçekleştirilir ve iş süreçlerinizde hiçbir aksama olmaz.

GLOBALNET, Bitrix24 Gold Partner İş Ortağıdır ve Bitrix24 lisans, kurulum, yapılandırma, özelleştirme, eğitim, destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Bitrix24 Siber Hafta Sonu Kampanyası (Sadece Bulut, Sadece Yeni Müşteriler İçin)

İŞ İLANI : “DENEYİMLİ SATIŞ YÖNETİCİLERİ ve SATIŞ TEMSİLCİLERİ”

Bitrix24 Webinar Daveti “WhatsApp entegrasyonu ile Müşteri Adayları Taleplerinin (Lead) Toplanması ve Anlaşma (Deal) Süreç Yönetimi.”

Yalnız Girişimciler İçin Düşük Bütçeli Ancak Etkili Pazarlama Stratejileri

Seyahat Acenteleri İçin İdeal Çözüm “Bitrix24”

Bitrix24’ün Proje Yönetimi Alanındaki Avantajları

Bitrix24 10/10 (On üzerinden On) İndirim Kampanyasını Duyurmaktan Son Derece Mutluyuz.

4S Bilgi Teknolojileri Bitrix24 CRM çözümleri ve uygulama yazılımları konusunda GLOBALNET’i tercih etti.

Müşteri Etkileşimi Yönetiminde 10 Yaygın Hata ve Çözüm Yolları

Adresler

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir https://globalnet.com.tr/iletisim/

İletişim Numaraları

+90 312 473 88 80
+90 532 111 66 04
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.