ADRES DEĞİŞİKLİĞİ >> Tekmer Ankara Ofis adresimiz için İLETİŞİM Sayfamıza gidiniz.

BÜYÜLÜ YILBAŞI İNDİRİMİ

BÜYÜLÜ YILBAŞI İNDİRİMİ

1 Aralık 2022’de Büyülü Yılbaşı İndirimini başlatıyoruz! Tüm Aralık ayı boyunca sunduğumuz hemen hemen her şeyde büyük indirimleri yakalayabilirsiniz.

Büyülü yılbaşı indirimi 1 Aralık – 31 Aralık 2022 tarihleri ​​arasında geçerli olacaktır.

Bitrix24 Bulut Hesapları

Ticari bulut planlarımızdan herhangi birine yükseltin ve orijinal fiyattan %35’e varan oranda tasarruf edin!

Bitrix24 Bulut Hesapları 

Bitrix24 Bulut Hesapları

Lütfen dikkat: Bu teklif hem Bitrix24 ücretsiz plan aboneleri hem de ticari plan aboneleri (arşivlenmiş planlar dahil) için geçerlidir. Ancak, ticari plan aboneleri (arşivlenmiş planlar dahil) yalnızca özel teklif indiriminden yararlanmak için yükseltme yapabilir. Aynı abonelik planının yenilenmesi için indirim uygulanmaz.

İNDİRİMİ GÖSTER

Bitrix24 Şirket İçi Sürümler

Gelişmiş özelleştirme ve güvenlik seçenekleri arıyorsanız, Bitrix24’ün Şirket İçi İşletme veya Kurumsal Sürümünü edinin ve %15 tasarruf edin.

Bitrix24 Şirket İçi Sürümleri

Bitrix24 Şirket İçi Sürümleri

İNDİRİMİ GÖSTER

Bitrix24 Şirket İçi Yükseltmeler

Daha yüksek seviyeli bir Business veya Enterprise sürümüne yükseltin ve %25 tasarruf edin

İNDİRİMİ GÖSTER

Şartlar ve koşullar

Bitrix24 Büyülü Yılbaşı İndirimi 2022, 1 Aralık 2022 – 31 Aralık 2022 tarihleri ​​arasında 12 aylık  Basic, Standart, yeni Profesyonel ve Enterprise 250/500/1.000 Bulut planları ile Bitrix24 Business 50-500 ve Enterprise 1.000- için geçerlidir. 5.000 Şirket İçi Sürüm. Bitrix24 Yılbaşı İndirimi 2022, RU, UA, KZ, BY hariç tüm etki alanı bölgelerinde oluşturulan hesapları kapsar. Hem Bitrix24 ücretsiz plan aboneleri hem de ticari plan aboneleri (arşivlenmiş planlar dahil) için özel teklif indirimleri mevcuttur. Ancak, ticari plan aboneleri (arşivlenmiş planlar dahil) yalnızca özel teklif indiriminden yararlanmak için yükseltme yapabilir (indirimler yenileme için geçerli değildir). Şu anda arşivlenmiş bir plana aboneyseniz ve bu satış sırasında yükseltme yaparsanız, arşivlenmiş plana geri dönemezsiniz. Etkin bir ticari aboneliğe sahip bulut hesapları için, Bitrix24 Yılbaşı İndirimi 2022 kapsamında satın alınan yeni bir 12 aylık abonelik, özel teklif bitiş tarihinden sonraki 3 iş günü içinde mevcut abonelikle birleştirilecektir. Bu teklif, diğer indirimler veya özel tekliflerle (ortak indirimleri hariç) birleştirilemez ve bu indirimle satın alınan orijinal abonelik süresinin ötesine uzatılamaz. Gelecekteki tüm abonelik yenilemeleri normal bir fiyat üzerinden faturalandırılacaktır. Lisans anahtarınızı 1 Eylül 2022 tarihinden önce satın aldıysanız ve henüz abonelik modeline geçiş yapmadıysanız YÜKSELTME’yi etkinleştirdiğinizde lisans anahtarınız abonelik modeline geçecek ve yıllık yenileme zorunlu olacaktır. Bu Özel teklif indirimi ile satın alınan yükseltmeler, yalnızca 1 Aralık 2022’den önce satın alınan On Premise anahtarlara uygulanabilir.

Sorularınız ve merak ettikleriniz için e-posta iletişimini mi tercih ediyorsunuz, Bitrix24 Gold Partner olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Hemen Şimdi Bitrix24 Gold Partner Sertifikalı İş Ortağı GLOBALNET ile iletişime geçin.

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Yeni Bitrix24 ile Tanışın Daha Hızlı, Daha Akıllı ve Daha Çok Yönlü

Bitrix24 Yılbaşı İndirimi

Bitrix24 Siber Hafta Sonu Kampanyası (Sadece Bulut, Sadece Yeni Müşteriler İçin)

İŞ İLANI : “DENEYİMLİ SATIŞ YÖNETİCİLERİ ve SATIŞ TEMSİLCİLERİ”

Bitrix24 Webinar Daveti “WhatsApp entegrasyonu ile Müşteri Adayları Taleplerinin (Lead) Toplanması ve Anlaşma (Deal) Süreç Yönetimi.”

Yalnız Girişimciler İçin Düşük Bütçeli Ancak Etkili Pazarlama Stratejileri

Seyahat Acenteleri İçin İdeal Çözüm “Bitrix24”

Bitrix24’ün Proje Yönetimi Alanındaki Avantajları

Bitrix24 10/10 (On üzerinden On) İndirim Kampanyasını Duyurmaktan Son Derece Mutluyuz.

Adresler

Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir https://globalnet.com.tr/iletisim/

İletişim Numaraları

+90 312 473 88 80
+90 532 111 66 04
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.© GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.