linkedin
Globalnet

ANALİZ

GLOBALNET, Bitrix24 Cloud ve On-Premise ürünleri üzerindeki bilgi, birikim ve deneyimleriyle uzman yazılım ekibiyle yapmış olduğu ihtiyaç analizleriyle, müşterilerimizin Bitrix24 çözümlerini sorunsuz bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır.

Bitrix24 Analiz Hizmetleri

Kuruluşunuzun Bitrix24 CRM ve BPM (Müşteri İlişkileri Yönetimi ve İş Süreç Yönetimi) uygulamasını en verimli şekilde ve nasıl kullanabileceğinizi belirlemek için yaptığımız bir durum tespit, değerlendirme ve ihtiyaçları belirleme çalışmasıdır.

Bitrix24 CRM ve BPM ihtiyaç analizi hizmeti kapsamında, Kuruluşun Bitrix24'ü en verimli şekilde nasıl kullanabileceğini belirlemeye yardımcı bir çalışma olup, Kuruluşunuzun hedeflerine ve gereksinimlerine göre Bitrix24'ün özelleştirilmesi ve yapılandırılması için bir yol haritası oluşturulur.

İş Süreçleri Değerlendirmesi

Kuruluşun mevcut iş süreçleri, iş akışları ve prosedürleri incelenir. Bu adım böylece hangi iş süreçlerinin ve işlevlerinin otomatikleştirebileceğini belirlemeye yardımcı olur.

CRM İhtiyaçlarının Değerlendirmesi

Kuruluşun CRM gereksinimleri belirlenir. Bu adım, müşteri hizmetleri, satış yönetimi, pazarlama otomasyonu ve diğer CRM işlevlerini içerir.

BPM İhtiyaçlarının Değerlendirmesi

Kuruluşun BPM ihtiyaçları belirlenir. Bu adım, iş süreçlerinin otomatikleştirilmesi, iş akışları, görev yönetimi ve diğer BPM işlevlerini içerir.

Veri ve Raporlama İhtiyaçlarının Değerlendirmesi

Kuruluşun veri yönetimi ve raporlama ihtiyaçları belirlenir. Bu adım, hangi verilerin toplanacağını, nasıl analiz edileceğini ve nasıl raporlanacağını içerir.

Entegrasyon İhtiyaçlarının Değerlendirmesi

Bitrix24'ün diğer iş sistemleri ve uygulamalarla olan entegrasyon ihtiyaçları belirlenir.

Kullanıcı İhtiyaçlarının ve Kabullerinin Değerlendirmesi

Kullanıcıların Bitrix24'ü kullanma ihtiyaçlarını ve beklentileri belirlenir. Bu adım ayrıca, kullanıcıların yeni sistemden memnun olup olmayacaklarını ve onu kabul edip etmeyeceklerine dair değerlendirme imkanı da sağlar.

GLOBALNET Bitrix24 Değer Katan Hizmetleri ile GÜVENdesiniz.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti
Globalnet

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.