linkedin
Globalnet

SANAL SUNUCU

GLOBALNET, Bitrix24 şirketiçi (on-premise) sürümlerde yerel Turkcell, Türk Telekom veya Vodafone Veri Merkezleri üzerindeki güvenilir, performanslı, sorunsuz ve kesintisiz altyapılarımız üzerinden Sanal veya Atanmış (Dedicated) Sunucu kiralama ya da kuruluşun kendi network altyapısı üzerindeki sunucular üzerinde GLOBALNET tarafından destek hizmeti alınabilmektedir.
Bitrix24 Küçük İşletme
Bitrix24 on-premise sürümü, kuruluşların kendi sunucularında veya seçtikleri bir veri merkezinde Bitrix24'ü barındırmalarına olanak tanır. Bu yaklaşım, özellikle büyük veri hacmine sahip Kuruluşlar veya özel veri güvenliği ihtiyaçları olan kuruluşlar için idealdir.

Bitrix24 on-premise için sunucu kiralama hizmetleri alırken, deneyimli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı seçmek önemlidir. Seçilen hizmet sağlayıcının, Bitrix24'ün gereksinimlerini ve en iyi uygulama yönergelerini anlaması ve sunucu yönetimi konusunda geniş bir deneyime sahip olması gerekir.

Bitrix24 On-Premise Sanal Sunucu Kiralama Hizmetleri

İhtiyaç Analizi

İlk olarak, Bitrix24 on-premise ürünler ve kullanıcı sayısı tercihlerine göre için donanım, yazılım ve işletim sistemi ihtiyaçları belirlenir.

Sunucu Seçimi

Kuruluşun kullanacağı ürün ve kullanıcı sayılarına göre donanım, yazılım ve işletim sistemi gereksinimlerine uygun sanal ya da atanmış (dedicated) sunucular belirlenir ve/veya konfigüre edilir. Sunucu altyapısı aynı zamanda trafik, bant genişliği hacmi, veri hacmi, kullanıcı sayısı ve benzeri faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Ölçeklenebilirlik

Sunucu seçiminde kuruluşun kısa ve orta vadedeki ihtiyaçlarına uygun olması ve de sunucu kaynaklarının kolayca ölçeklendirilebilir olması önerilmektedir.

Optimal Yerleştirme

Veri merkezinde yer alan sunucularımız optimal konumdadır.

Yedeklilik ve Yedekleme

Sunucularınıza yönelik olası arızalara veya veri kayıplarına karşı yerel ya da harici yedekleme servisleri sağlanmaktadır. Aynı zamanda RAID yapılandırmalı, yedeklemeli sunucular da konfigüre edilebilmektedir.

Güvenlik Önlemleri

Bitrix24 tarafından sağlanan güvenlik servisleri dışında güvenlik duvarı, saldırı tespit ve önleme servisleri, SSL ve DDoS koruma servisleri sunulabilmektedir.

Devreye Alma ve Kurulum

GLOBALNET üzerinden temin edilen sunucular, tercih edilen hizmetler çerçevesinde devreye alınır, Bitrix24 on-premise sürümünü kurulum işlemleri, yazılımlar, işletim sistemi kurulumu, veri tabanı yapılandırma ayarları ve ssl güvenlik sertifikaları kurulumları gerçekleştirilir.

Düzenli Bakım ve İzleme

Tercih edilmesi halinde sunucunun en yüksek performansla çalışmasını sağlayıcı düzenli bakım ve izleme gibi hizmetler sağlanır.

Yazılım Destek

Olası sorunlarda veya arızalarda sunuculara hızlı müdahale edebilmek için 7/24 Yazılım Destek hizmeti sağlanır.

GLOBALNET Bitrix24 Değer Katan Hizmetleri ile GÜVENdesiniz.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti
Globalnet

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.