linkedin

İŞ AKIŞI OTOMASYON

GLOBALNET, iş akışı otomasyon konusundaki bilgi, birikim ve deneyimleriyle uzman yazılım ekibiyle birçok iş akışı ve otomasyonu geliştirmiş olup, platformu sorunsuz bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır.

Bitrix24 Cloud iş akışı otomasyon özellikleri ile, iş süreçlerini ve görevleri daha verimli ve hatasız hale getirmek için güçlü ve esnek araçlar sunar. İş süreçlerini ve rutin görevleri otomatikleştirmek için kullanılabilen bir dizi iş akışı otomasyonu, elle yapılan işleri azaltır ve operasyonel verimliliği artırır. İş akışı otomasyon özellikleri kullanıcıların kendi özel iş süreçlerine ve görevlerine uyarlamalarını, belirli bir durumda ne tür bir işlem gerçekleşeceğini ve hangi koşulların karşılanması gerektiğini belirlemelerini sağlar.
Proje Yönetimi

Bitrix24 İş Akışı Otomasyon Hizmetleri

Görev Otomasyonları

Bitrix24, belirli bir durumda otomatik olarak görev oluşturma veya bir görevin durumunu otomatik olarak güncelleme gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca belirli bir süre boyunca tamamlanmayan görevler için hatırlatıcılar da ayarlayabilirsiniz.

CRM İş Akışları

Satış süreçleri, müşteri etkileşimleri ve pazarlama faaliyetleri gibi CRM ile ilgili görevler otomatikleştirilebilir. Örneğin, bir lead oluşturulduğunda otomatik bir e-posta gönderme veya bir satış fırsatının durumu değiştiğinde otomatik bildirim gönderilir.

Döküman İş Akışları

Dökümanların onaylanması, yayınlanması ve revize edilmesi gibi süreçler otomatikleştirilebilir. Örneğin, bir dökümanın onayı için otomatik bir talep oluşturma veya dökümanın belirli bir süre boyunca revize edilmemesi durumunda otomatik bir hatırlatıcı gönderme.

Bildirimler ve Uyarılar

Bitrix24, belirli bir olay meydana geldiğinde otomatik bildirimler ve uyarılar gönderme özelliğine sahiptir. Örneğin, bir görevin süresi dolduğunda otomatik bir uyarı gönderme veya bir proje tamamlandığında otomatik bildirim gönderilir.

Raporlama İş Akışları

Bitrix24, belirli bir süre boyunca otomatik raporlar oluşturma özelliğine sahiptir. Örneğin, her hafta satış raporu oluşturma veya her ay proje durumu raporu oluşturulur.

GLOBALNET Bitrix24 Değer Katan Hizmetleri ile GÜVENdesiniz.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.