linkedin
Globalnet

Bitrix24 Mobil Uygulama

Bitrix24'ü hareket halindeyken de akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden kullanın. Bir masaüstü bilgisayardakiyle aynı keyifli deneyim, ancak kullanıma hazır bir kullanıcı arayüzü ve optimize edilmiş performans ile.

Ücretsiz mobil uygulamamızla ekip çalışma performansınızı geliştirin

Bitrix24 mobil uygulaması, daha fazla işi daha hızlı şekilde bitirebilmeniz için kişileri ve bilgileri bir araya getirir.

Ne zaman ve nerede olursanız olun, kendi çevrimiçi çalışma alanınızda ekibinizle oluşturun, işbirliği yapın ve iletişim kurun. Sınırsız sayıda kullanıcı için ücretsiz.

Bitrix24 mobile app

Bitrix24'te yeni misiniz? Bitrix24'ün bugün işletmeniz için neler yapabileceğine göz atın!

Her an iletişimde olun ve masanızdan veya hareket halindeyken kontrolü elinizde tutun

Siz + akıllı telefonunuz = üretkenlik
Bitrix24 ile çalışmak için masaya ve masaüstü bilgisayara ihtiyacınız yoktur. Tüm görevleriniz, sohbetleriniz ve belgeleriniz her zaman parmaklarınızın ucunda.

Uzaktan çalışma için uygun
2020'nin başından bu yana, mobil uygulamamız tüm dünyada uzaktan çalışan 100.000'den fazla ekip tarafından denenmiş ve güvenlerini kazanmıştır.

Tek bir uygulama her şeye yeter
Bitrix24 her şeyi bir arada sunan bir platformdur: görevleri, sohbetleri, görüntülü aramaları, CRM'yi, bulut depolamayı, bilgi tabanını ve çok daha fazlasını tek bir pratik uygulamada bir araya getirmiştir.

Kusursuz ekip iletişimi

Ekip üyelerinizden herhangi birine sohbet, telefon veya görüntülü arama yoluyla hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Toplantıları planlayın ve video konferanslar oluşturun. Sınırsız süre, 100 katılımcıya kadar
Sosyalleşin: Etkinlik Akışında yayınlayın, yorum yapın, beğenin ve ekip güncellemelerinizi takip edin.

Tarayıcınızda Bitrix24 sohbetlerine ve video konferanslarına da göz atabilirsiniz!

Görevler atayın ve işin ilerlemesini takip edin

Proje yönetiminde kaos şu şekildedir: görevler üç farklı mesajlaşma uygulaması aracılığıyla ayarlanır ve tartışılır, belgeler e-posta ile paylaşılır, iletişim sosyal medya üzerinden gerçekleşir.

Bitrix24 mobil uygulaması, proje yönetimine düzenlilik ve açıklık getirmiştir. Uygulama ile sadece birkaç dokunuşla görevler oluşturabilir ve atayabilirsiniz. Son tamamlanma sürelerini belirleyin, proje sürecini takip edin, dosyaları paylaşın, görüntülü aramalar yapın ve iş raporları alın - hepsi tek bir ekosistem içinde.

Mesajları görevlere dönüştürün

Ya tartışmanızın ortasında parlak bir fikir ortaya çıkarsa? Zaman kaybetmeyin ve bu fikri doğrudan sohbetten bir göreve dönüştürün! Sorumlu kişiyi ekleyin, son tamamlanma tarihini belirleyin ve görevin altına yorumlar ekleyerek işin ilerleyişini takip edin.

Görev ilerlemesini takip edin

Yorumlarınızı bir sohbette olduğu gibi, herhangi bir göreve gönderin. Bir görevi listenizin en üstüne sabitleyerek önemli güncellemeleri asla kaçırmayın. Gecikmiş görevleri gösteren kırmızı sayaçlara göz atın. Tüm görev güncellemeleri tek bir yerde gösterilir.

Ekibinizin verimliliğini izleyin

Akıllı görev raporumuz, ekip üyelerinizin her biri için hangi görevlerin devam ettiğini, tamamlandığını veya sona erdiğinin net bir durumunu verecektir.

Tarayıcı sürümünde görevlerle neler yapabileceğinizi görün!

CRM'i cebinizden başlatın

Tam mobil bir CRM ile işlerinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesine izin verin: anlaşmaları kapatın, iş süreçleri oluşturun, önemli belgeleri paylaşın ve şirketinizin bilgi tabanını genişletin.

Mobil CRM

Tüm Anlaşmalarınız, Kişileriniz, Şirketleriniz, Faturalarınız, Tahminleriniz ve Ürünleriniz akıllı telefonunuzda saklanır ve yönetilir.

Bulut depolama

Şirketiniz içinde belgeler oluşturmak, düzenlemek ve paylaşmak, bulutta depolandıklarında ve herhangi bir cihazdan erişilebilir olduklarında kolaydır.

İş süreçleri

Bitrix24 mobil uygulamasını kullanarak tatil talebinizi gönderin veya bir fatura ödemesini onaylayın. Yinelenen süreçleri de otomatikleştirebilirsiniz.

Bilgi tabanı

Yeni çalışanlarınızın bilgi tabanınıza erişmelerini sağlayarak hızlı bir başlangıç yapmalarını sağlayın. SSS'ler, rehberler ve kılavuzlar oluşturun ve düzenleyin.

Bitrix24'te çalışmak için ne masa ne de masaüstü bilgisayar gereklidir. Mobil uygulamamızı kullanarak kendi çevrimiçi çalışma alanınızı oluşturun:

Bitrix24 mobil uygulamasını indirin
E-posta veya SMS ile ekip üyelerinizi davet edin
Katılmalarını bekleyin
İşbirliği yapmaya başlayın!

Ekip çalışmanızı Bitrix24 ile geliştirin!

Mobil uygulamamızı hemen yükleyin ve işleri yeni bir anlayışla yapmaya başlayın.
Globalnet

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.